آئودی ساختار نام‌گذاری را با زوج‌ها برای خودروهای برقی، شانس برای ICE تغییر می‌دهد

تاکنون تیم عکاسی جاسوسی ما تنها جانشین، برای واگن A4 و لیفت بک A5 اسپورت بک پیدا کرده است و بسیاری را به این فکر واداشته است که سدان A4 به طور مستقیم جایگزین نخواهد شد.

وقتی روی این موضوع تحت فشار قرار گرفت، دوسمن فقط می‌گفت: «ما در تاریخ بعدی اطلاعاتی در مورد انواع بدنه A5 و A7 آینده ارائه خواهیم کرد».

در حالی که ممکن است برخی از مرگ احتمالی سدان A4 ناامید شوند، هافمن قول داد که “می‌تو،م مشتاقانه منتظر مشتقات احساسی و با عملکرد بالا” از مدل‌های نسل بعدی ICE باشیم، به احتمال زیاد S5، RS5، S7 وجود خواهند داشت. و انواع RS7

Q6 e-tron بر اساس پلتفرم جدید پریمیوم الکتریکی (PPE) است که با پورشه توسعه داده شده است. PPE به ،وان پایه نسل بعدی پورشه ماکان عمل خواهد کرد و همچنین برای A6 e-tron که در دو مدل سدان و واگن در دسترس خواهد بود، استفاده خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که تغییر نام چه زم، انجام می شود، اما A4 و A5 به زودی برای نسل های جدید عرضه می شوند و A6 فعلی در حال حاضر پنج سال از عمر آن می گذرد.

  • آئودی ساختار نام‌گذاری را با زوج‌ها برای خودروهای برقی، شانس برای ICE تغییر می‌دهد
    آئودی A6 e-tron آوانت کانسپت

Duesmann تایید کرد: “اعداد فرد موتورهای احتراقی و اعداد زوج برای خودروهای برقی باتری دار خواهند بود. جانشین A4 امروزی A5 و A6 امروزی A7 نام خواهند داشت.

گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه نام های ک،یک A4 و A6 با هرس مدل های بدنه ارائه شده در محدوده موتورهای احتراق داخلی آئودی (ICE) همراه خواهد بود.

ع، های جاسوسی نشان می دهد که سدان و واگن A6 e-tron بسیار شبیه به همتایان مفهومی خود هستند.

این آئودی A4 و A6 به زودی از بین خواهند رفت، اما باید در کوتاه مدت برگردند.

بیشتر: همه چیز Audi A4
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/audi-to-rejig-naming-structure-with-evens-for-evs-odds-for-ice

در مصاحبه با بیلد هفته گذشته، Markus Duesmann، مدیرعامل آئودی، تایید کرد که این خودروساز با تغییر ساختار نام‌گذاری خود به خط تولید تمام الکتریکی تا سال 2023 در همه مناطق به جز چین، تغییر خواهد کرد.

برخی از اعداد و ارقام در حال حاضر با Q4 e-tron تمام الکتریکی که در کنار Q3 کمی کوچکتر فروخته شده است، انجام شده است، در حالی که انتظار می رود Q6 e-tron آینده در کنار Q5 زندگی کند.

سپس A4 و A6 الکتریکی خواهند شد.

علی‌رغم این تغییر، اولیور هافمن، مدیر ارشد فناوری آئودی به نشریه آلم، گفت: «در آئودی، e-tron مخفف ۱۰۰ درصد الکتریکی است و یک اصطلاح کاملاً جا افتاده است. ما می خواهیم به آن پایبند باشیم.»

  • آئودی ساختار نام‌گذاری را با زوج‌ها برای خودروهای برقی، شانس برای ICE تغییر می‌دهد
    آئودی A5 آوانت 2024