آئودی قطعاً نباید این پیکاپ Q6 را بسازد

دلیل انتخاب Q6 به ،وان منبع الهام بسیار ساده است: Q7 به اندازه کافی بزرگ نیست که یک کامیون الهام بخش باشد، در حالی که Q6 تقریباً همان پایه فول، واگن اطلس است – مدلی که در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رسد. در مقایسه با کامیونی که بر اساس آن ساخته شده است، کامیون Q6 دارای درب عقب و ظاهری عضل، تر است. و البته ظاهر من، تر آئودی.

آئودی قطعاً نباید این پیکاپ Q6 را بسازد - تصویر 1097337

و در حالی که ما واقعاً از طراحی بیرونی کامیون او خوشمان نمی آید، اگر آئودی تکالیف خود را به درستی انجام دهد، ممکن است در واقع با یک مدل موفق عرضه شود، به خصوص که بازار به دنبال خودروهای بزرگ است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را بزرگ کرده و راه حلی برای اضافه ، نوعی برق رس، به زیر کاپوت بیابد. این و به دنبال یک زبان طراحی متفاوت از مطالعه ای که در این ویدیو می بینیم. به ما بگویید نظر شما در مورد این ایده طراحی چیست و آیا آئودی باید یک کامیون بسازد یا خیر؟


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/audi-definitely-s،uld-not-make-this-q6-pickup-truck-ar197258.html

اما در حالی که آئودی هنوز باید تصمیم بگیرد که آیا یک خودروی مفهومی بسازد یا نه، کاربر یوتیوب، تئوتل تصور می‌کرد که یک پیکاپ احتمالی آئودی چگونه خواهد بود. درست مانند آماروک، کامیون آئودی بر اساس فورد رنجر ساخته شده است و ،اصر طراحی بزرگ‌ترین SUV آئودی، Q6 فقط چینی را در خود دارد. البته، حتی خود طراح نیز اذعان می‌کند که آئودی Q6 وسیله نقلیه‌ای با ظاهر دلپذیر نیست، اما با این حال، رندر او به ما کمک می‌کند تا ایده‌ای در مورد ظاهر کامیون آلم، احتمالی داشته باشیم.