آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد

همانطور که قبلا گزارش شده بود، شایعه شده است که نسل جدید آئودی A4 می تواند فقط واگن باشد زیرا ما هنوز نمونه اولیه سدان جدید A4 را مشاهده نکرده ایم.

  • آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد

بیشتر: همه چیز Audi A4
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-audi-a4-avant-spied-a،nآئودی سال گذشته A4 allroad و نمایشگاه بزرگ A6 allroad خود را در بریت،ا کنار گذاشت اما متعهد شد که به ارائه این مدل ها در استرالیا ادامه دهد و آنها را مدل های افزایشی مهم نامید.

در حالی که رقیب مرسدس بنز برای خط معمولی و AMG ک، C خود به یک خط قوای محرکه کاملاً چهار سیلندر رفته است، آئودی می تواند مانند BMW به ارائه شش مدل برای مدل های عملکردی خود ادامه دهد.

برخلاف نمونه‌های اولیه A4 Avant که قبلاً جاسوسی شده بود، به نظر می‌رسد این یکی دارای چراغ‌های جلو و عقب آماده تولید و همچنین استتار کمتر از همیشه است.

یک پیشرانه PHEV با عملکرد بالا می تواند راه خود را به RS4 بعدی که احتمالاً یک واحد 2.9 لیتری توئین توربو V6 PHEV است، باز کند.

فقدان یک سدان می تواند پایان A4 در بازار ایالات متحده باشد، اما تعهد این برند به مدل های واگن در اینجا می تواند آن را در جایگاه پایدارتری قرار دهد، حتی در شرایطی که کراس اوورها با اختلافی به بزرگترین فروشندگان این برند تبدیل شده اند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، آئودی قصد دارد تا سال 2033 فروش خودروهای با موتورهای احتراق داخلی را در خارج از چین متوقف کند.

  • آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد

سدان فول، واگن پاسات قبلاً متوقف شده است و مدل نسل بعدی ظاهراً سبک بدنه سه جعبه را ارائه نخواهد کرد.

این شرکت در سال 2022 تنها 535 نمونه از طیف گسترده تر A4 را در استرالیا فروخت، از جمله واگن سواری allroad، که به ندرت بیشتر از 387 نمونه از A5 Sportback مربوطه بود.

با این حال، ب ام و 2818 نمونه از سری 3 خود را فروخت و مرسدس بنز نیز 3566 سدان ک، C را فروخت.

در حالی که این ممکن است غیرعادی به نظر برسد – تنها مدل بدنه ای که امروزه در استرالیا به ظاهر کمتر از یک سدان محبوب است، یک واگن است – این واگن سهم شیری از فروش پاسات در بازار داخلی خود در آلمان را به خود اختصاص داد.

  • آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد

ع،‌های جاسوسی قبلی نشان داده‌اند که خانواده گسترده‌تر A4 همچنان از یک صفحه نمایش لمسی مرکزی بزرگ، شبیه به تبلت و منظره‌گرا استفاده خواهند کرد. با این حال، اکنون کنترل های آب و هوا را یکپارچه خواهد کرد.

در حالی که این سدان می‌تواند در خط تولید باشد، انواع داغ‌تر آن‌طور که قبلاً از S4 و RS4 قاطرهای آزمایشی جاسوسی کرده بودیم، نیستند.

نسل پنجم آینده آئودی A4 یک بار دیگر در طول آزمایش زمست، قبل از افشای مورد انتظار در نیمه دوم سال جاری جاسوسی شده است.

A4 تنها خودروی گروه فول، واگن نیست که شایعه شده است در نسل بعدی خود فقط واگن خواهد بود.

اگر این درست باشد، به این م،ی است که A5 Sportback بزرگتر باید برای ،یدار، که بیشتر از شکل سه جعبه را ترجیح می دهند استفاده کند.

انتظار می رود نسل بعدی A4، S4 و RS4 از نسخه به روز شده پلت فرم موجود MLB Evo استفاده کند و ممکن است آ،ین نسخه ای باشد که دارای موتورهای احتراقی است.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

به نظر می‌رسد طراحی نسل بعدی آئودی A4 با جلوپنجره و چراغ‌های جلو مشابه مدل فعلی، تکاملی است.

  • آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد
    قاطر قبلی RS4

طبق گزارش ها، A4 بعدی قرار است یک پیشرانه هیب، پلاگین (PHEV) داشته باشد و به مجموعه موتورهای بنزینی و دیزلی موجود بپیوندد.

  • آئودی A4 آوانت 2024 دوباره جاسوسی کرد