آئودی A4 آوانت PHEV 2024 جاسوسی شد

انتظار می رود PHEV در زمان عرضه بخشی از سری جدید A4 Avant باشد و در آن زمان با BMW 330e و مدل های پلاگین هیب، بنزینی و دیزلی مرسدس بنز C ک، عرضه شده در خارج از کشور روبرو شود.

،مت عقب به شدت استتار شده است، اما خط سقف شبیه به مدل فعلی اسپرت به نظر می رسد.

مانند خودروی فعلی، این نمونه اولیه A4 Avant دارای یک چین شدید بالای قوس چرخ عقب است که محو می‌شود، یکی از ویژگی‌های طراحی که در خودروهای اخیر آئودی، از جمله کراس اوور الکتریکی Q4 e-tron، به یک ،صر اصلی تبدیل شده است.

  • آئودی A4 آوانت PHEV 2024 جاسوسی شد
  • آئودی A4 آوانت PHEV 2024 جاسوسی شد

آئودی A4 بعدی ممکن است آ،ین مدلی باشد که دارای موتورهای بنزینی و دیزلی است و آئودی قصد دارد تا سال 2033 فروش خودروهای با موتورهای احتراق داخلی را در خارج از چین متوقف کند.

با سرمایه گذاری هنگفت گروه فول، واگن بر روی تعدادی از معماری های خاص خودروهای الکتریکی، انتظار داریم A4 جدید از نسخه به روز شده پلت فرم موجود MLB Evo استفاده کند.

با جلوپنجره و چراغ‌های جلوی باریک‌تر، همراه با ورودی هوای برجسته‌تر، A4 جدید که احتمالاً در سال 2023 عرضه می‌شود، با مدل‌های جدیدتری مانند A3 و Q4 e-tron مطابقت خواهد داشت.

اگرچه آژانس عکاسی جاسوسی ما فقط از واگن A4 عکاسی کرده است، اما نسل بعدی باید شامل یک سدان و همچنین یک نسخه بلند شده و آفرود آ،ود باشد.

بیشتر: همه چیز Audi A4
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-audi-a4-avant-phev-spied

ما می د،م که این یک PHEV است زیرا بر،ب های آزمایشی زرد رنگ روی نمای بیرونی آن وجود دارد.

A4 Avant فعلی – ی،ی Audi speaking for Wagon – در سال 2016 معرفی شد و در سال 2019 با ظاهری واضح تر در حال فروش به روز شد.

  • آئودی A4 آوانت PHEV 2024 جاسوسی شد
  • آئودی A4 آوانت PHEV 2024 جاسوسی شد

آئودی نسل بعدی A4 واگن آزمایش فوری انجام شده است، این بار یک بسته باتری برای همراهی با موتور بنزینی خود حمل می کند.