آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد

همراه با نسخه لیفت بک که در اینجا نشان داده شده است، مجموعه آئودی A6 e-tron به طور بالقوه به یک واگن افزایش خواهد یافت، همانطور که توسط کانسپت A6 Avant e-tron پیش نمایش شده است.

آئودی متعهد شده است که تا سال 2033 در هر بازاری به جز چین به یک برند تمام الکتریکی تبدیل شود و اتحادیه اروپا مقررات جدیدی را وضع کرده است که فروش خودروهای بنزینی و دیزلی، SUV و خودروهای تجاری سبک را از سال 2035 ممنوع می کند.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

یک پورشه ماکان تمام الکتریکی نیز بر اساس معماری PPE ساخته خواهد شد، اگرچه عرضه آن اخیراً تا سال 2024 به تعویق افتاده است.

این چراغ‌های جلوی آماده برای تولید، از یک طرح ت،یم‌شده در روند بهره می‌برند. به نظر می‌رسد که بخش بالایی دارای چراغ‌ها و نشانگرهای LED در روز است، در حالی که ،مت پایین واحدهای نور پایین و نور بالا را در خود جای داده است.

آینده آئودی A6 e-tron لیفت بک الکتریکی، که با مرسدس بنز EQE رقابت خواهد کرد، پیش از عرضه مورد انتظار آن در سال 2023 به ،وان یک مدل 2024 گرد هم آمده است.

زیر پوست، آئودی A6 e-tron از معماری پلتفرم پریمیوم الکتریکی (PPE) استفاده خواهد کرد که به طور مش، توسط آئودی و پورشه توسعه داده شده است.

چراغ های عقب طراحی باریکی دارند و به نظر می رسد که به طور بالقوه به هم متصل می شوند، اگرچه تشخیص آن سخت است زیرا استتار این موضوع را پنهان می کند.

  • آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد

کانسپت آئودی A6 e-tron 2021 دارای بسته باتری 100 کیلووات ساعتی بود و گفته شد که از شارژ سریع تا 270 کیلووات به علاوه 700 کیلومتر برد تحت چرخه تست WLTP پشتیب، می کند.

هر دو آئودی A6 e-tron و Q6 e-tron SUV قرار است اولین خودروهایی باشند که روی این پلت فرم عرضه می شوند.

  • آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد
    مفهومی A6 e-tron
  • آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد
    مفهومی A6 Avant e-tron
  • آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد

در زمان عرضه این کانسپت، آئودی اعلام کرد که A6 e-tron تولیدی در دو فرمت دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک در دسترس خواهد بود و گفته می‌شود یک نسخه دارای قدرت 350 کیلووات و گشتاور 800 نیوتن متر است.

  • آئودی A6 e-tron 2024 جاسوسی شد

دیگر تغییرات قابل توجه در این کانسپت شامل آینه های بال سنتی به جای غلاف دوربین، دستگیره درهای بالابر و عرشه عقب کوتاه تر با دهانه به سبک لیفت بک است.

طبق گزارش ها، نسخه ای با عملکرد بالا RS6 e-tron نیز در دست ساخت است اتوموبیل اوا، سال گذشته

بیشتر: آئودی A6 e-tron جاسوسی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-audi-a6-e-tron-spied

با توجه به اینکه کانسپت A6 e-tron تقریباً آماده تولید به نظر می رسید و طول آن 4.96 متر، عرض 1.96 متر و ارتفاع 1.44 متر بود، انتظار داریم این نمونه اولیه و خودروی آماده نمایشگاه تقریباً در یک اندازه باشند.

این خودروساز آلم، اولین بار مفهوم نزدیک به تولید خود را در سال 2021 به نمایش گذاشت و اکنون در حال آزمایش نسخه اولیه A6 e-tron با مجموعه ای از چراغ های جلو و عقب آماده تولید در برف جاسوسی شده است.