آئودی Q4 e-tron شاسی بلند الکتریکی کوچک تا اوایل سال 2024 وارد بازار شد

این امر آئودی را با توجه به نداشتن رقیبی برای تسلا مدل Y، BMW iX1، Volvo XC40 Recharge، Lexus UX300e و مرسدس بنز EQA، در مضیقه قرار می دهد.

  • آئودی Q4 e-tron شاسی بلند الکتریکی کوچک تا اوایل سال 2024 وارد بازار شد

آئودی همچنین با فول، واگن ID.4 و ID.5 مرتبط (مبتنی بر پلتفرم MEB) و Cupra Born در بازار ش،ت خواهد خورد. Skoda Enyaq احتمالا در زمان مشابهی در اوایل سال 2024 وارد بازار خواهد شد.

آقای سانسوم به شورای ساختمان سبز استرالیا گفت: «ما تا حدودی واردکننده اصلی خودروهای سواری اروپایی در استرالیا هستیم و به مهم‌ترین منبع خودروهای الکتریکی در این کشور تبدیل خواهیم شد.

میخواهی بیشتر بد،؟ بررسی اخیر آئودی Q4 e-tron Sportback 2022 ما را از Angus MacKenzie بخو،د.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/audi-q4-e-tron-small-electric-suv-pushed-to-early-2024-arrival

آقای منرینگ گفت که این شرکت به طور کلی بر کاهش فاصله زم، بین عرضه یک وسیله نقلیه در اروپا و رسیدن نهایی آن به استرالیا تمرکز دارد.

  • آئودی Q4 e-tron شاسی بلند الکتریکی کوچک تا اوایل سال 2024 وارد بازار شد

این خبر خوب است. خبر بد این است که این شاسی بلند الکتریکی کوچک تا زمان ورودش حدود سه سال از چرخه عمر خود می گذرد و در آوریل 2021 معرفی شد.

Q4 e-tron و Q4 e-tron اسپورت بک با تاخیر وارد بازار می شوند، یک خودروی برقی ورودی کمتر از شاسی بلند سایز متوسط ​​e-tron با قیمت 150 هزار دلار را به این برند می دهد – چیزی که اذعان می کند ،یداران به طور فزاینده ای درخواست می کنند.

او اضافه کرد که فشار ،ت آلبان برای یک استراتژی ملی خودروهای برقی با استاندارد بهره وری سوخت احتمالی به این مذاکرات کمک می کند، که بازتاب نظرات سلف خود در نقش پل سانسوم است.

آقای سانسوم که اکنون رئیس گروه بزرگتر فول، واگن استرالیا است، در ماه مارس امسال ادعا کرد که مطمئن است این برندهای ،یبی در نهایت به منبع اصلی خودروهای الکتریکی در این کشور تبدیل خواهند شد.

آئودی استرالیا در زمینه ایمن سازی Q4 e-tron EV پیشرفت هایی داشته است و احتمالاً اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد.

کارخانه اروپایی به دلیل کمبود تراشه و همچنین حمله روسیه به اوکراین که آئودی را مجبور کرد تولید مدل های مختلف را برای مدت کوتاهی متوقف کند، ش،ت خورد. تقاضا در سرتاسر این قاره نیز بالا است و منابع نزدیک به خانه در اولویت قرار می گیرند.

“آی تی [Q4 launch] سال آینده نخواهد بود تولید ممکن است از سال آینده آغاز شود – نه، می شود – اما این خودرو معرفی نخواهد شد. من دوست دارم که اوایل سال 2024 اینجا باشم، این چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم.

  • آئودی Q4 e-tron شاسی بلند الکتریکی کوچک تا اوایل سال 2024 وارد بازار شد

“این بستگی به ظرفیت کارخانه دارد که بتواند ماشین را برای ما بسازد… بحث های زیادی وجود دارد، ما سخت مبارزه می کنیم، زیرا بازار وجود دارد.”