آتش افروز تسلا را به آتش می کشد، Sentry Mode شواهد را ضبط می کند

یک مالک تسلا مدل S به نام جی آر هریستون فیلمی از آتش زدن وسیله نقلیه خود توسط یک آتش افروز تصادفی بدون هیچ انگیزه روشنی به جز این واقعیت ساده به اشتراک گذاشته است که یک تسلا بوده است.

مالکیت تسلا در برخی از نقاط جهان به تجارت پرخطر تبدیل شده است، زیرا حملات آتش‌سوزی در حال رایج‌تر شدن است، اما آنچه این مالک تسلا در روز شنبه در واشنگتن تجربه کرد، احتمالاً بدتر از آن است که تاکنون دیده‌ایم.

اگرچه در واقع باتری را سریع‌تر از زم، که خودرو در حالت خاموش پارک شده بود تخلیه می‌کند، در این لحظه به نظر می‌رسد که نه تنها حمله را به طور کامل ثبت کرده است، بلکه توانسته زنده بماند و فیلم را هنگام سوختن وسیله نقلیه به صورت واضح آپلود کند.

  • آتش افروز تسلا را به آتش می کشد، Sentry Mode شواهد را ضبط می کند

به گفته مالک، آتش سوزی حدود ساعت 12:40 صبح رخ داد و توسط حالت Sentry Mode خودرو ضبط شد، که یک سیستم هشدار و نظارت امنیتی ساخته شده است که به طور مداوم در حال ضبط محیط های اطراف همه تسلاهایی است که آن را فعال کرده اند.

آیا موردی از احساسات ضد EV در استرالیا داشته اید؟ تجربه خود را در نظرات زیر به ما بگویید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/arson-sets-tesla-on-fire-sentry-mode-captures-the-evidence

سیستم Sentry Mode در تس، نگر، هایی را در مورد حفظ حریم خصوصی برای برخی ایجاد کرده است، نه فقط به این دلیل که وسیله نقلیه اساساً می تواند به ،وان یک سیستم دوربین در هر مکان عمومی استفاده شود (که در استرالیا قانونی است، اما نه در صورت پارک ، در ملک خصوصی و بدون رضایت). همچنین به این دلیل که کارمندان تسلا دارند تصاویر به اشتراک گذاشته شده از خودروهای مشتریان گرفته شده است بدون اجازه.

به نظر می رسد دوست نداشتن جدید از وسایل نقلیه الکتریکی تسلا تاکنون یک چیز منحصر به فرد آمریکایی بوده است و برخی از مالکان آن قصد دارند خودروهای خود را بفروشند به دلیل بداخلاقی های اخیر مدیر عامل ایلان ماسک در حالی که برخی از آنها همه کارها را انجام می دهند پر ، استیک در ایستگاه های شارژ EV به اعتراض به نقاط شارژ EV با کامیون های سوخت فسیلی خود (ICEing).