آخرین زمان انتظار سوزوکی جیمنی در استرالیا

بیشتر: همه چیز سوزوکی جیمنی
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-latest-on-suzuki-jimny-wait-times-in-australi،

سوزوکی استرالیا می‌گوید که در ماه ژانویه، تنها چند روز پس از رونمایی جه،، حدود 200 سفارش ثبت کرده است.

هنوز مشخص نیست که عرضه 5 Door در ابتدا چگونه خواهد بود.

با طول 3985 میلی متر، جیمنی 5 در 340 میلی متر بلندتر از مدل معمولی است، در حالی که فاصله بین دو محور 2590 میلی متری روی قاب نردبان نیز به همین میزان افزایش می یابد. فاصله از زمین 210 میلی متر است.

  • آ،ین زمان انتظار سوزوکی جیمنی در استرالیا

این شرکت سفارشات خود را در ژانویه متوقف کرد.

  • آ،ین زمان انتظار سوزوکی جیمنی در استرالیا
    جیمنی 5 در

هیچ تغییری در پیشرانه برای کنترل حجم اضافه‌شده وجود ندارد، با پیشرانه 1.5 لیتری فعلی بنزینی که به سیستم 4×4 پاره وقت با برد کم متصل شده و با 5 سرعته دستی یا چهار سرعته خودکار در دسترس است. انتخاب های انتقال

سوزوکی استرالیا می گوید زمان انتظار برای سه در بیش از شش ماه است جیمی مدل‌هایی با گیرب، دستی پنج سرعته، با سفارش‌های رنگی دو رنگ به دلیل تولید محدود، «سخت‌ترین کار برای انجام آن‌ها است».

سوزوکی تا پایان ماه ژوئن 3027 دستگاه جیمنی فروخته است که با فاصله کمی از سویفت با فروش 3308 دستگاه فاصله دارد. 5 Door کاربردی تر احتمالاً فروش جیمنی را به بالاترین حد ممکن می رساند.

این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی جیمنی 5 درب است که با وجود اعلام ن، قیمت و مشخصات محلی، بیش از 1000 سفارش از آن ثبت کرده است.

این شرکت به طور آزمایشی قصد دارد قیمت، مشخصات و زمان تحویل را در ماه نوامبر اعلام کند.

سفارش‌های مدل‌های اتوماتیک متوقف شده‌اند و سخنگوی سوزوکی استرالیا گفت که فقط این شرکت «در حال حاضر در حال بررسی عرضه خودروهای جیمنی 3 در در سال 2023/24» است.

دومین سوزوکی پرفروش استرالیا تقاضای زیادی دارد اما عرضه همچنان محدود است.

3 Door در ابتدا به ،وان یک دستی محبوب تر بود، اگرچه ت،یم فروش به مرور زمان به سمت خودکار تغییر کرد – از این رو سفارشات خودرو در مواجهه با تقاضای بی رویه متوقف شد.