آخرین کانسپت MG به ریشه های رالی خود بازمی گردد

هنوز مشخص نیست که بسته باتری لیتیوم یونی در Cyberster چقدر بزرگ است یا چه نوع بردی را ارائه می دهد.

ورود Cyberster به استرالیا تایید شده است، اگرچه بخش محلی تاریخ ورود آن را اعلام نکرده است.

این تنها MG با عملکرد بالا نیست.

حدا،ر سرعت در نسخه تک موتوره 193 کیلومتر در ساعت و در نسخه دو موتوره 200 کیلومتر در ساعت است.

تصاویر تیزر به وضوح نشان می‌دهند که کانسپت EX4 شبیه MG 4 با برخی از افزودنی‌های بدنه عجیب و غریب از جمله اسپلیتر جلو، قوس چرخ‌های پهن‌تر و بال عقب بزرگ‌تر است.

این سیستم یک پیشرانه تک موتوره چرخ متحرک عقب با قدرت 213 کیلووات و همچنین یک پیشرانه دو موتوره تمام چرخ محرک با موتور محور جلو با قدرت 150 کیلووات و یک موتور محور عقب با قدرت 250 کیلووات را فهرست می کند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، MG همچنین هاچ برقی معمولی MG 4 XPower و کانورتیبل برقی MG Cyberster را در جشنواره سرعت گودوود 2023 معرفی خواهد کرد.

MG 4 XPower دارای “سری جامع ارتقاء سیستم تعلیق” است، از جمله تنظیم مجدد فنر و دمپر، میله‌های ضد رول سفت‌تر، و فرمان تیزتر. سفتی کلی سیستم تعلیق 25 درصد افزایش یافته است.

این کانسپت از همان پیشرانه الکتریکی دو موتوره مانند MG 4 XPower استفاده می کند که مجموع ،وجی های سیستم را تولید می کند. 320 کیلو وات از قدرت و 600 نیوتن متر از گشتاور

چین ام جی مجموعه ای از تصاویر تیزر برای آینده منتشر کرده است ماشین مفهومی EX4 قبل از اولین نمایش آن در جشنواره سرعت گودوود در اوا، این ماه.

بیشتر: MG دو خودروی الکتریکی عملکردی جدید را در Goodwood معرفی کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mgs-latest-concept-harks-back-to-its-rallying-roots

تغییرات ظریف بیرونی شامل کالیپرهای ترمز XPower نارنجی، سقف مشکی دو رنگ، رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی و تزئینات برجسته وجود دارد. همچنین یک گزینه رنگ انحصاری رنگ بیرونی Racing Green وجود دارد.

  • آ،ین کانسپت MG به ریشه های رالی خود بازمی گردد
    ام جی 4 ای، پاور

مدل قبلی “در حال بررسی جدی” برای پیوستن به خط تولید استرالیا در نزدیکی عرضه MG 4 در نیمه دوم سال 2023 است.

  • آ،ین کانسپت MG به ریشه های رالی خود بازمی گردد

MG Cyberster که در ابتدا چند ماه پیش فاش شد، رقیبی برای خودروهایی مانند پورشه با،تر الکتریکی آینده خواهد بود.

MG هنوز هیچ جزئیات فنی درباره Cyberster منتشر نکرده است، اگرچه یک پرونده و، صنعت و فناوری اطلاعات چین برخی از موارد خالی را پر کرده است.

  • آ،ین کانسپت MG به ریشه های رالی خود بازمی گردد
    ام جی سایبرستر

ام‌جی ادعا می‌کند که کانسپت EX4 را در لندن طراحی کرده است، و قرار است رنگی را به‌طور خاص برای گودوود طراحی کند.

  • آ،ین کانسپت MG به ریشه های رالی خود بازمی گردد

کانسپت MG EX4 از MG 4 XPower که در چین با نام MG Mulan Triumph Edition نیز شناخته می‌شود، به ،وان پایه استفاده می‌کند و برداشتی مدرن از خودروی نمادین MG Metro 6R4 Group B متعلق به دهه 1980 است.

همانطور که در بالا ذکر شد، سیستم چهار چرخ متحرک دو موتوره MG 4 XPower قدرت 320 کیلووات و 600 نیوتن متر تولید می کند. این خودرو دارای بردار گشتاور و حالت پرتاب است که به خودرو اجازه می دهد در 3.8 ث،ه از 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت بپیماید.