آزمایش اسپید شاسی بلند Maruti Baleno در کنار Brezza

انتظار می رود SUV Cross Maruti Baleno با کد داخلی YTB در نمایشگاه خودرو 2023 در ژانویه معرفی شود.

Maruti Baleno SUV و Brezza - با هم جاسوسی ،د
Maruti Baleno SUV و Brezza – با هم جاسوسی ،د

همچنین این امکان وجود دارد که Baleno Cross بتواند از پلت فرم DNGA-A تویوتا با فاصله بین دو محور 2525 میلی متر استفاده کند. خودروهایی مانند تویوتا رایزه، دایهاتسو راکی ​​و پرودووا آتیوا که از این پلت فرم استفاده می کنند همگی کمتر از 4 متر طول دارند.

از آنجایی که انتظار می‌رود تسلط SUVها در فضای خودروی هند در سال‌های آینده حتی قوی‌تر شود، ماروتی سوزوکی، بزرگترین خودروساز هندی، مشغول توسعه سبد شاسی‌بلندهای خود است. پس از گرند ویتارا، این شرکت شاسی بلند دیگری را عرضه خواهد کرد که احتمالاً از نظر قیمت بین Brezza و Grand Vitara قرار خواهد گرفت.

کیت ایمنی می تواند شبیه به کیت ارائه شده با گرند ویتارا باشد. برخی از ویژگی های ایمنی مورد انتظار عبارتند از 6 کیسه هوا، برنامه پایداری الکترونیکی، دستیار نگه داشتن در سربالایی، کنترل سرازیری، سنسور پارک مع، و دوربین، ایموبلایزر موتور، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک ها و IRVM قابل تنظیم در روز و شب. با توجه به اهمیتی که به ویژگی‌های ایمنی پیشرفته داده می‌شود، Baleno Cross می‌تواند ADAS را برای انواع با مشخصات بالا نیز دریافت کند.


منبع: https://www.rushlane.com/upcoming-maruti-baleno-suv-spied-testing-next-to-brezza-12448299.html

بر اساس مشاهدات قاطر آزمایشی، SUV جدید Maruti شبیه Baleno Cross به نظر می رسد. یک SUV مشابه دیگر نیز در تست های جاده ای مشاهده شده است که می تواند نسخه تویوتا Baleno Cross باشد. هر دو خودرو دارای یک سقف شیبدار هستند که نمایه ای کوپه مانند را برای این SUV ها تضمین می کند.

Maruti Baleno Cross Spied

شباهت های دیگر عبارتند از نمایه منحنی و قوس چرخ های مربعی. با این حال، نمای جلویی شبیه گرند ویارا به نظر می رسد، همانطور که در ویژگی هایی مانند چراغ های جلوی کم تنظیم، DRL های LED نصب شده در بالا و جلوپنجره ذوزنقه ای شکل با لهجه های کرومی مشهود است.

SUV Maruti Baleno Cross
SUV Maruti Baleno Cross

آ،ین ع،‌های جاسوسی گرفته شده توسط ماناو پانوار، علاقه‌مند به خودرو، نشان می‌دهد که Baleno Cross در کنار یک Maruti Brezza در حال آزمایش است. شکل اصلی قاطر آزمایشی برای Baleno کاملاً آشنا به نظر می رسد. به ،وان مثال، زاویه شیب دار عقب شیشه جلو تقریباً مشابه بالنو است.

Maruti به دنبال ارائه دینامیک رانندگی متمایز با Baleno Cross خواهد بود. برای این کار، انتظار می رود این کراس اوور دارای موتور 1.0 لیتری بوسترجت توربو بنزینی باشد. احتمالاً یک پیشرانه هیب، ملایم خواهد داشت تا هر زمان که نیاز باشد، آن ضربه اضافی را اضافه کند. Baleno Cross با دو گزینه گیرب، دستی و اتوماتیک در دسترس خواهد بود.

انتظار می‌رود که Baleno Cross نیز مانند Grand Vitara دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های داخلی باشد. برخی از نکات برجسته می‌تواند شامل سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه لمسی ایستاده، صندلی‌های چرمی، فرمان روکش چرمی، شارژر بی‌سیم، چراغ‌های هوا، سانروف و کنترل آب و هوای خودکار باشد. ویژگی‌های ارتباطی مانند ردیابی زنده خودرو، دسترسی و کنترل از راه دور، حصار جغرافیایی، اشتراک‌گذاری مکان و غیره احتمالاً در دسترس خواهند بود.

SUV Maruti Baleno Cross
SUV Maruti Baleno Cross

مشخصات Baleno Cross

هنوز جنبه های بعدی برای Baleno Cross فاش نشده است. دو احتمال وجود دارد، یا SUV می تواند 4.2 متر طول داشته باشد یا می تواند یک وسیله نقلیه زیر 4 متر مانند Baleno باشد. در صورت اولین امکان، Baleno Cross بر اساس یاریس کراس بین المللی با طول 4200 میلی متر، عرض 1765 میلی متر، ارتفاع 1590 میلی متر و فاصله بین دو محور 2560 میلی متر ساخته خواهد شد. یاریس کراس توسط پلتفرم جه، TNGA تویوتا پشتیب، می شود.