آزمایش انتشار گازهای گلخانه ای نوع CNG اشکودا کوشاک

دوسوخت CNG اشکودا کوشاق می تواند اولین خودروی CNG هند باشد که به گیرب، اتوماتیک متصل می شود.

دوسوخت CNG اشکودا کوشاق
دوسوخت CNG اشکودا کوشاق

اکنون که تویوتا و ماروتی سوزوکی فناوری CNG را به بخش SUV های جمع و جور آورده اند و هیوندای و کیا در حال آزمایش CNG برای این بخش هستند، اشکودا نیز پای خود را در همین راستا گذاشته است. با خودروهایی مانند کرتا، دیزل هنوز 55 درصد از سهم بازار را تشکیل می دهد. با این حال، نمی توان منکر مزایای اقتصادی کار با CNG شد. ویدیوی ItPalSingh را در یوتیوب بررسی کنید.

کوشاک و تایگون هر دو اولین خودروهایی بودند که تحت پروتکل های آزمایشی به روز شده GNCAP آزمایش شدند. علاوه بر این، آنها همچنین اولین خودروهایی هستند که طبق پروتکل های به روز شده توسط GNCAP امتیاز 5 ستاره تصادف را ،ب ،د. آنها اولین خودروهای شاسی بلند جمع و جور هستند که در تست های تصادف رتبه بندی 5 ستاره را ثبت کرده اند. اولین های زیادی برای SUV های جمع و جور آلم،.

با وارد ، اقتصادها به این ،یب، برای اشکودا بسیار منطقی است که انواع دوسوختی کوشاک CNG را بر اساس موتور کوچکتر 1.0 لیتری ارائه دهد. م،ن CNG در صندوق عقب اشکودا کوشاق نصب می شود و در فضای بار گرانبها قرار می گیرد. آنچه در بوت گم می شود، زم، که هزینه های جاری به تصویر کشیده شود، با دلار بازیابی می شود.

با این حال، در مسابقه CNG، به نظر می رسد که اشکودا و فول، واگن در صندلی عقب قرار گرفته اند. تا جایی که به SUV های جمع و جور مربوط می شود، تویوتا هایریدر اولین خودرویی است که با CNG عرضه می شود. گراند ویتارا به احتمال زیاد دوم و پس از آن کرتا و سلتوس قرار خواهند گرفت. اکنون یک مدل دوسوخت CNG اشکودا کوشاک در حال آزمایش با تج،ات تست آلایندگی است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

سرعت نوع CNG اشکودا کوشاق

قیمت دو سوخت اشکودا کوشاک CNG در هنگام عرضه بیش از 100 دلار خواهد بود. 1 میلیون بیشتر در مقایسه با همتایان غیر CNG خود. هیوندای احتمالاً نسخه‌های CNG کرتا را قبل از اشکودا عرضه خواهد کرد. آیا اشکودا کوشاک CNG دوسوخت اولین خودرو در هند خواهد بود که با گیرب، اتوماتیک با CNG عرضه می شود؟ آیا تایگون، ویرتوس و اسلاویا نیز انواع CNG را دریافت خواهند کرد؟ فقط زمان می تواند بگوید.


منبع: https://www.rushlane.com/skoda-kushaq-cng-v،t-spied-emission-testing-launch-soon-12454808.html

این اولین باری نیست که اشکودا به فناوری CNG دست می زند. مدتی پیش، یک قاطر آزمایشی اشکودا رپید مونت کارلو با پلاک قرمز در حال پر ، CNG در یک ایستگاه پر ، مجدد مشاهده شد. Zac Hollis، مدیر وقت Skoda Auto India، حتی همین موضوع را در رسانه های اجتماعی تأیید کرد. بیا 2022، که هرگز محقق نشد و راپید تبریر شد و با اسلاویا جایگزین شد.

یک کیت CNG نصب شده در کارخانه، مزایای ایمن تر بودن و دقت زیاد را به همراه دارد. چیزی که کیت های CNG پس از بازار مطابقت ندارند. این خودرو هنگام کار با CNG قدرت و گشتاور کمتری تولید می کند و یک سیستم ECU جداگانه برای آن بهینه شده است. تعلیق ها برای تطبیق با وزن اضافی تقویت خواهند شد.

دوسوخت CNG اشکودا کوشاق
تصویر – itPalSingh

نوع دو سوختی کوشاک CNG با تج،ات تست آلایندگی متصل شده بود. این معمولاً زم، انجام می شود که سازندگان در حال سرهم بندی با پیشرانه خودرو هستند. در حال حاضر اشکودا کوشاک با دو گزینه پیشرانه عرضه می شود. هر دو موتور بنزینی توربوشارژ که یکی موتور 3 سیلندر با حجم 1.0 لیتر و دیگری موتور 4 سیلندر با حجم 1.5 لیتر است. موتور 1.0 لیتری 114 ، بخار قدرت و 178 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. در حالی که موتور 1.5 لیتری 148 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. هر دو موتور با گزینه های دستی و گیرب، ارائه می شوند.

CNG با موتور 1.0 لیتری TSI