آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023

CarExpert قبلاً متوجه شده بود که خط تولید دو ردیفه در تریم های Night Eagle، Limited و Summit Reserve ارائه می شود و انتظار می رود 4xe تنها در دو تریم بالاتر ارائه شود.

به نظر می رسد نمونه ای که ع، گرفته شده یک بنزین پایه Laredo در اینجا برای اه، مهندسی و ارزیابی است و نشان های آن حذف شده است.

ما یک کارمند تمام وقت داریم که فقط روی آن پروژه کار می کند و داده ها را بازخورد می دهد. و بنابراین بله، این اتفاق می افتد. و تعهد مستمری برای انجام این کار وجود خواهد داشت.»

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023

جیپ استرالیا به علاقه مندان به دیزل متکی است تا در مورد اینکه چقدر به توانایی یک روغن کش نیاز دارند فکر کنند.

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023
  Grand Cherokee L، Grand Cherokee 4xe و Grand Cherokee

و این کاملاً ممکن است که در واقع خودرو هنوز با 2800 باشد[kg ،ked towing capacity] هنوز برای آنها کافی است تا آنچه را که باید بکشند به اندازه کافی بکشند.»

سری دو ردیفه WL جیپ گرند چروکی قبل از راه اندازی در جاده های محلی جاسوسی شده است.

آقای فلین همچنین افزود که همه چیز “بسیار بسیار سریع از دیزل دور می شود”.

“با شما صادقانه بگویم: ماشینی که ما گرفتیم درست است.”

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023

جیپ تایید کرد که گرند چروکی دو ردیفه به صورت محلی در بازار عرضه خواهد شد سه ماهه چهارم 2022، با مدل های پلاگین هیب، 4xe در ادامه سه ماهه اول 2023. ما با جیپ استرالیا تماس گرفته‌ایم تا تأیید کنیم که آیا تغییراتی در زمان‌بندی عرضه وجود دارد یا خیر.

در مقابل، WL جدید دارای ظرفیت ب،ل ترمز 2813 کیلوگرمی در تریم های Night Eagle و Limited و 2268 کیلوگرم در Summit Reserve است که کمتر از رقم 3500 کیلوگرمی ارائه شده توسط WK2 دیزلی قدیمی و شاسی بلندهای بزرگ مانند ایسوزو MU-X است.

آقای فلین گفت که این «بیشتر در مورد اعتبارسنجی» است تا ایجاد یک آهنگ سفارشی برای بازار محلی.

“در این بخش به من گفته می شود دیزل … این چیزی است که ما نیاز داریم. کریستین مونیر، مدیرعامل جه، جیپ، گفت: اگر دیزل نداشته باشیم، نمی‌تو،م بفروشیم. CarExpert در سپتامبر.

این 210 کیلووات قدرت و 344 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. جیپ می‌گوید نصب شش‌های خطی جدید و قدرتمندترش در گرند چروکی «امکان‌پذیر» است، اما از تایید چنین اضافه‌ای کوتاهی کرد.

بنابراین هنگامی که آنها تنظیمات را کنار هم می‌کشند و سپس وسیله نقلیه را برای ما تنظیم می‌کنند، ما تأیید می‌کنیم که این مشخصات یا درست است یا غلط یا هر چیز دیگری، و آن را باز می‌گرد،م.

پلاگین هیب، Grand Cherokee 4xe نیز به صورت محلی در حال آزمایش است و اولین PHEV فروخته شده توسط جیپ در استرالیا خواهد بود. 4xe فقط در بدنه کوتاهتر و دو ردیفه موجود است و نه L سه ردیفه.

آقای مونیر گفت که پلاگین هیب، را به ،وان پل خوبی در بازارهایی مانند استرالیا می‌بیند تا زم، که زیرساخت‌های بیشتری از خودروهای برقی کامل حمایت کنند.

بیشتر: همه چیز جیپ گرند چروکی
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-jeep-grand-cherokee-two-row-spied-testing

«WL دو ردیفه در حال حاضر اینجاست. کوین فلین، مدیر عامل جیپ استرالیا، گفت: “و در حال حاضر در حال آزمایش و ارزیابی است، همه داده ها در حال بازخورد هستند.” CarExpert در ماه می.

مانند مدل سه ردیفه L، با وجود اینکه تعداد قابل توجهی از شاسی بلندهای بزرگ هنوز هم روغنی ارائه می دهند، انتظار دیدن دیزلی را نداشته باشید، با موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 با سری قبلی WK2.

موتور 266 کیلووات/530 نیوتن متری 5.7 لیتری همی بنزینی V8 به صورت محلی معرفی نشده است، به این م،ی که تمام مدل های گرند چروکی که در استرالیا فروخته می شوند منحصراً از 3.6 لیتری پنتااستار بنزینی V6 تنفس طبیعی استفاده می کنند.

انصافاً، در حالی که در اینجا یک ویژگی منحصر به فرد در مورد محیط زیست وجود دارد، یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها فقط طول بسیار زیاد محیط‌های جاده‌ای خاکی به اضافه گرما است. این برای ما بسیار بسیار مهم است.» آقای فلین گفت WL در حدود 10 کشور توسعه یافته است.

“من به این چیزها اعتقاد ندارم. بازار در حال پیشرفت است، درست است؟ زیرا گازوئیل از بین می رود. دیزل می میرد.

در اروپا خواهد مرد. و چون حجم زیادی از اروپا می آمد و سازندگان اروپایی واقعاً واقعاً دیزل را تبلیغ می ،د.

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023
  Trailhawk 4X

در حال حاضر، هر یک از اعضای خط تولید محلی جیپ اکنون با تریم اسپورت‌تر Night Eagle، از جمله Grand Cherokee L سه ردیفه که اوایل امسال عرضه شد، افتتاح می‌شود.

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023

بدنه کوتاه‌تر دو ردیفه نیز در نوع تریل هاوک آفرود آماده‌تر در آمریکای شمالی ارائه می‌شود.

در این میان، قدرتمندترین گرند چروکی که به صورت محلی عرضه خواهد شد، 4xe خواهد بود که با موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با موتور الکتریکی و باتری 17 کیلووات ساعتی، مجموع ،وجی های سیستم 280 کیلووات و 637 نیوتن متر را همراهی می کند.

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023
  Summit Reserve 4X

جیپ در حال حاضر محدوده Grand Cherokee L خود را با قیمت پایه 83500 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای تبلیغ می کند، قیمت Limited 89500 دلار و Summit Reserve 116700 دلار است. به طور طبیعی، ما انتظار داریم که دو ردیف کوتاه‌تر مقرون به صرفه‌تر باشد، اگرچه مشخص نیست چقدر است.

 • آزمایش جاسوسی دو ردیفه جیپ گرند چروکی 2023
  Trailhawk 4X
آقای فلین گفت: “بدون شک، ما تعدادی از مشتریان دیزل خواهیم داشت که باید در مورد آنچه واقعاً نیاز دارند تجدید نظر کرده و بررسی کنند.” CarExpert اوایل امسال

موتور V6 توربو دیزل منقرض شده که توسط شرکت مادر Stellantis کنار گذاشته شده است، حدود 57 درصد از فروش WK2 Grand Cherokee را در طول سال ها به خود اختصاص داده است و فقدان آن در بخشی از بازار که دیزلی ها همچنان محبوب هستند، به شدت احساس می شود.

ما ،وماً انتظار نداریم که محدوده دو ردیفه WL با یک Laredo باز شود زیرا جیپ استرالیا از ارائه این تریم‌های سطح پایه که در بازار آمریکای شمالی دیده می‌شود دور شده است.