آشوک لیلاند بادا دوست Xpress CNG 12 نفره

هر یک از این وسایل نقلیه که توسط آشوک لیلاند به نمایش گذاشته شده اند سبز رنگ هستند – با گزینه های الکتریکی، CNG و هیدروژنی کار می کنند

جدید آشوک لیلاند بادا دوست Xpress CNG Mini PV
جدید آشوک لیلاند بادا دوست Xpress CNG Mini PV

این اتوبوس با برد 1000 کیلومتر، دارای بار بار 11 متر مکعب است که باز هم بهترین در سگمنت خود است و با 36 ،ه، بیشترین ظرفیت مسافر در سگمنت خود را با 20 درصد دارد. همچنین یک آمبولانس نیز وجود دارد که این شرکت در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته است.

As،k Leyland Future Tech – نمایشگاه خودرو 2023

همچنین خودروی الکتریکی سلول سوختی نیز به نمایش گذاشته شده است که اساساً یک کامیون الکتریکی با نیروی هیدروژن است. این پیشنهاد در حمایت از مأموریت ملی هیدروژن هند و تعهد جه، به بی‌طرفی کربن تا سال 2050 است. این کامیون الکتریکی دارای یک سلول سوختی است که در آن ا،یژن و هیدروژن اتمسفر برق تولید می‌کند تا وسیله نقلیه را تامین کند. برای راه اندازی خودرو از باتری لیتیوم یونی با سیستم شارژ خارجی استفاده می کند. برای ایمنی بهتر، این شرکت یک سیستم تشخیص نشت اضافه کرده است.

اولین وسیله نقلیه ای که در آینده به نمایش گذاشته می شود، خودروی الکتریکی BOSS Battery (BEV) است. این کامیون برقی برای تحویل آ،ین مایل و حمل و نقل درون شهری طراحی شده است. این برای تحویل بسته، مرغ، کالاهای سفید و محصولات فاسد شدنی کشاورزی من، است و با یک موتور الکتریکی با کارایی بالا همراه با فناوری پیشرفته باتری لیتیوم یون عرضه می شود. این نه تنها می تواند برد بالاتری داشته باشد، بلکه دارای ویژگی هایی مانند طراحی سبک وزن، شارژ سریع، بار بالاتر و حداقل زمان ،ابی است.

اشوک لیلند باس الکتریک جدید
اشوک لیلند باس الکتریک جدید. تصویر – تقاطع کامیون

اینها خودروهای برقی باطری، خودروی الکتریکی سلول سوختی، خودروی موتور احتراق داخلی هیدروژنی (ICE)، خودروی گاز طبیعی مایع به همراه اتوبوس بین شهری CNG، مینی اتوبوس مسافربری Bada Dost Xpress و یک آمبولانس هستند. هر یک از این واحدهای نمایشگر محدوده آینده‌نگر این شرکت را با گزینه‌های پیشرانه الکتریکی، CNG و هیدروژنی به تصویر می‌کشند.

اشوک لیلاند بادا دوست ا،پرس

ایمنی از طریق ریل های دستگیره، دستگیره های ایمنی و مواد کفپوش ضد لغزش برجسته می شود. از ویژگی های آن می توان به سیستم تهویه مطبوع و سیستم ردیابی خودرو اشاره کرد. به ویدیوی تفصیلی که توسط Behind The Wheels به اشتراک گذاشته شده است، نگاهی بیندازید.

As،k Leyland همچنین یک خودروی موتور احتراق داخلی هیدروژنی (ICE) را به نمایش گذاشته است. این وسیله نقلیه به سیستم ADAS (سیستم دستیار راننده پیشرفته) برای ایمنی بیشتر مجهز شده است در حالی که انرژی آن توسط هیدروژن که یک منبع انرژی تجدید پذیر و پاک است، تامین می شود. خودروی گاز طبیعی مایع که توسط آشوک لیلاند به نمایش گذاشته شده است با LNG و CNG کار می کند. در حالی که LNG برای وسایل نقلیه سنگین ترجیح داده می شود تا از برد طول، تر اطمینان حاصل شود. این گاز طبیعی که در م،ن نصب شده روی کامیون ذخیره می شود، فوق العاده خنک و به صورت مایع به صورت برودتی است.


منبع: https://www.rushlane.com/as،k-leyland-bada-dost-xpress-cng-12-seater-2023-auto-expo-12457403.html

اتوبوس CNG بین شهری جدید آشوک لیلاند یک اتوبوس 4×2 به طول 13.5 متر است که طول،‌ترین اتوبوس در بخش خود است. این موتور مجهز به یک موتور توربوشارژ CNG با ظرفیت 1500 لیتر (255 کیلوگرم) CNG است که در سیلندرهای کامپوزیت سبک وزن نصب شده روی یک قاب ذخیره می شود.

آشوک لیلاند، شرکتی که یکی از برترین ها در بخش خودروهای تجاری کشور است، در نمایشگاه خودرو 2023 که در حال حاضر در گریت نویدا برگزار می شود، حضور دارد. این شرکت در مجموع 7 راه حل پیشرفته حرکتی را به نمایش گذاشته است.

مینی بوس مسافربری با نام بادا دوست Xpress برای سفرهای شهری و بزرگراهی طراحی شده است. از 12 صندلی با تاکید ویژه بر راحتی سرنشینان تشکیل شده و برای ورود و ،وج آسان به اندازه کافی جادار است.