آلفارومئو، نادرست همیشگی، فرمول 1 را در پایان فصل 2023 ترک می کند

آلفارومئو فرمول 1 را ، خواهد کرد و در نهایت آئودی جایگزین او خواهد شد.

پس از آن لارنس استرول گفت که آئودی با پیشنهادی برای تصدی تیم استون مارتین به او نزدیک شد. با این حال، دومی از آن زمان تاکنون سکوت کرده است.

شایع ترین شایعه این است که آئودی به دنبال سهم مالی در تیم آلفارومئو/سابر بوده است و ممکن است تلاش کند از این طریق دست خود را در ظرف کوکی های F1 وارد کند. این واقعیت که آئودی تنها چند سال پس از ،وج آلفا رسما وارد فرمول یک می‌شود، چیزی است که امروز این شایعه را مطرح می‌کند.

آئودی احتمالا ساوبر را در چند سال آینده تا سال 2026 ،یداری خواهد کرد.

با این حال، بدون توجه به موفقیت اخیر خود در این ورزش، تیم F1 آلفارومئو تنها ساعاتی پس از اطلاع از تلاش‌های آئودی در F1 اعلام کرد که در پایان فصل 2023 اوج موتوراسپرت را ، خواهند کرد.

سپس کل ش،ت با احتمال ،ید تیم مک لارن F1 توسط آئودی رخ داد اما خود مک لارن این ادعاها را رد کرد.

آ،ین و احتمالاً به احتمال زیاد شبیه به اولین شایعه ذکر شده است. آئودی به طور کلی ساوبر را تصاحب خواهد کرد، اما در مراحلی، با سهامداری در سال 2023 درست قبل یا بعد از ،وج آلفا شروع می شود و تا سال 2026 آئودی کنترل کامل را در دست خواهد داشت. این واقعیت که آئودی و آلفارومئو هر دو تقریباً در یک زمان در مورد این موضوع اعلام ،د، باعث می‌شود که این موضوع بیش از یک تصادف تصادفی به نظر برسد.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/perpetual-underdog-alfa-romeo-to-leave-formula-one-at-the-end-of-2023-season-ar197410.htmlدر اصل، این بدان م،است که آلفا در حال حاضر تمام مشوق‌های مالی را که قرار است از حضور در فرمول 1 دریافت کند، دریافت کرده است و پولی را که برای فرمول 1 ،ج می‌کنند، می‌گیرد و در جای دیگری ،ج می‌کند. احتمالاً تحقیق و توسعه برای مدل‌های آینده، از جمله خودروهای الکتریکی آینده آنها.

این اتفاق می افتد، آلفارومئو از F1 خارج می شود

آلفارومئو در بی،ه‌ای اعلام کرد: «از آنجایی که چرخش اقتصادی و صنعتی این برند در سال 2022 محقق خواهد شد، آلفارومئو اکنون از میان فرصت‌های متعدد روی میز ارزیابی می‌کند و تصمیم می‌گیرد که بهترین گزینه برای حفظ استراتژی بلندمدت و حفظ شود. موقعیت برند.”

آلفارومئو، نادرست دائمی، فرمول یک را در پایان فصل 2023 ، می کند - تصویر 1099102
Alfa Romeo Underdog همیشگی فرمول یک را در پایان فصل 2023 ، می کند - تصویر 1099108
این امر همزمان با اعلامیه اخیر آئودی مبنی بر ورود آنها به دنیای F1 برای فصل 2026 در نتیجه قو،نی که اتفاقاً ورود به این ورزش را ارزان تر از همیشه می کند، عمل می کند.

حالا برای درک همه شایعات

در چند سال گذشته، آلفارومئو یک تیم در فرمول یک بوده است. از نظر فنی، آنها اسپانسر اصلی ساوبر هستند، ،، که در واقع ماشین را می‌سازند، مهندسی می‌کنند و خدمه پیت را به کار می‌گیرند، حتی اگر همه چیز روی آن آلفارومئو باشد.