آلفارومئوهای برقی صفحه نمایش لمسی غول پیکری نخواهند داشت

مانند روند صفحه نمایش های فوق العاده بزرگ، آلفا تحت مدیریت آقای ایمپاراتو “هر سیستم حفظ خطوط، راحتی و جلوگیری از تصادف را که می تو،م ارائه نمی دهد، فقط به این دلیل که رقبای ما آنها را دارند”.

هر زمان که این برند تصمیم به ارائه فناوری رانندگی خودکار داشته باشد، در هنگام راه‌اندازی به رانندگان این گزینه را پیشنهاد می‌کند که «من می‌خواهم رانندگی کنم» و «می‌خواهم رانندگی شوم»، بنابراین هیچ ابهامی در مورد اینکه آیا خودرو حالت نیمه خودران است یا تحت کنترل کامل انسان است وجود ندارد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/electric-alfa-romeos-wont-have-giant-touchscreens

در مصاحبه با اتوموبیلژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیر عامل آلفارومئو گفت که “به کاری که مرسدس بنز با فناوری دیجیتال خود انجام می دهد احترام می گذارد”، اما معتقد است “مشتریان او به دنبال صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی با عرض یک متر در خودروهای خود یا 200 سیستم کمک دیجیتال برای روشن و خاموش ، نیستند.”

نسل بعدی جولیا اولین آلفای تمام برقی خواهد بود که قرار است در سال 2025 معرفی شود. علاوه بر استفاده از معماری STLA Medium، “اولین خودرویی خواهد بود که معماری الکترونیکی کاملا جدید گروه Stellantis، STLA Brain را به کار خواهد گرفت”.

  • آلفارومئوهای برقی صفحه نمایش لمسی غول پیکری نخواهند داشت

آقای ایمپاراتو می‌گوید خودروهای آینده دارای کانوکیال خواهند بود و ا،ر آنها دارای نمایشگر ابزار دقیق‌تر خواهند بود، اما معتقد است که این برند فقط باید دارای فناوری و ویژگی‌هایی باشد که می‌توانند به شما در رانندگی ماشین کمک کنند و شما را درگیر این فرآیند نگه دارند.

  • آلفارومئوهای برقی صفحه نمایش لمسی غول پیکری نخواهند داشت

با وجود این، آقای ایمپاراتو فکر می‌کند که آلفارومئو «باید به بازی در حد توان خود ادامه دهد» و افزودن بسیاری از فناوری‌های جدید «نحوه صحبت یا جذابیت خودروهای ما را برای مشتریانمان تغییر نمی‌دهد».

آلفارومئو اولین برندی خواهد بود که از معماری الکترونیکی جدید Stellantis استفاده می‌کند، اما این برند همه‌چیز در فضای داخلی با تکنولوژی بالا استفاده نمی‌کند.

تحقیقات انجام‌شده توسط آلفارومئو نشان می‌دهد که ،یداران می‌خواهند کانوکیال نمادین این برند (یا پنل ابزار دو روپوش عمیق) را حفظ کنند و می‌خواهند یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی در مورد وضعیت خودرو به آنها ارائه کند، اما سیستمی که با اطلاعات اضافی همراه نباشد.

به این ترتیب، چیزی شبیه طرح «ماشین ارواح» در نمایشگر هدآپ «برای کمک به موقعیت مک، خودرو در حین رانندگی» ویژگی‌ای است که او می‌خواهد اضافه کند، در حالی که «آب و هوا برای سه هفته» به وضوح چیزی است که باید از آن اجتناب کرد.