آلفارومئو برای الهام گرفتن از طراحی به «Il Mostro» نگاه می کند

آلفارومئو تایید کرده است که کوپه GTV دوباره متولد شده می تواند در سال 2026 با الهام از طراحی از یک منبع غیر معمول به واقعیت تبدیل شود.

این برند اطلاعات بیشتری در مورد این خودروی اسپرت متولد شده منتشر نکرده است، با این حال انتظار می رود که این خودرو پلاک نام GTV خود را پس بگیرد.

  • آلفارومئو برای الهام گرفتن از طراحی به «Il Mostro» نگاه می کند

الخاندرو مزونرو رومانوس، رئیس طراحی آلفارومئو، گفت: «این ماشین زیبایی نبود، همه ما می د،م. اتوموبیل.

آلفارومئو مدت‌هاست که با ایده نسل بعدی GTV سر و کار داشته است، اما هیچ‌وقت سرمایه‌ای برای زنده ، آن پیدا نکرده است.

من عاشق نمای ، ای آن، دم مربعی اش و نحوه بیرون آمدن گلخانه تاریک از این توده بزرگ بدن بودم. این یک طراحی وحشیانه است، اما یک طراحی خاص و تاثیرگذار – و اگر بتو،م باید از آن تقلید کنیم.

  • آلفارومئو برای الهام گرفتن از طراحی به «Il Mostro» نگاه می کند

این برند قبلاً یک مدل GTV را به تصویر کشیده بود و فاش کرده بود که می تواند بیش از 447 کیلووات نیرو از پیشرانه برقی تمام چرخ متحرک، توزیع وزن 50/50 و طرح چهار صندلی خود تولید کند.

ما باید برای هر چند میلی‌متر بجنگیم، وقتی صحبت از ارتفاع خط سقف و نقطه ، به میان می‌آید – و این کاری است که ما انجام می‌دهیم. در بعضی از دعواها پیروز می شویم. دیگران، مهندسان برنده می شوند. اما ما باید برای هر ماشینی بجنگیم.»

آقای مزونرو رومانوس گفت: «حقیقت این است که ما محدودیت‌ها و چالش‌های بیشتری در مورد پلتفرم‌های اسکیت‌برد نسبت به پلتفرم‌های ICE داریم. اتوموبیل.

گزارش‌های مربوط به سال 2021 نشان می‌دهد که ژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیرعامل آلفارومئو، “بسیار علاقمند” به بازگرداندن GTV بوده است، اما این شرکت هنوز به طور رسمی تایید نکرده است که آیا این اتفاق می‌افتد یا خیر.

اما وقتی به طراحی یک کوپه برای عصر برق فکر می کنیم، چیزهای زیادی می تو،م از متمایز بودن و استقلال روح آن بگیریم.

این خودروساز قبلاً برای بازگشت یک رقیب GTV در زمان خود زیر چتر خودروهای فیات کرایس، برنامه ریزی کرده بود.

اتوموبیل گزارش می دهد که SZ بلوکی الهام بخش GTV بعدی خواهد بود که خودروهای اسپورت برقی مانند آئودی و BMW را در اختیار خواهد داشت.

اگر موفقیت برند مانند 18 ماه گذشته ادامه یابد، طبق گفته اتوموبیل، به احتمال زیاد در حدود سال های 2026-2027 شاهد بازگشت آن خواهیم بود.

آلفارومئو همچنین ممکن است به دنبال احیای پلاک آلفتا باشد یا به طور کلی نام جدیدی را برای خود انتخاب کند. این می تواند شکل یک کوپه یا یک لیفت بک پنج در را به خود بگیرد تا مستقیماً با تسلا مدل 3 و BMW i4 رقابت کند.

انتظار می رود که از نسخه ای از پلت فرم STLA اسکیت بورد استفاده کند که زیربنای خودروهای الکتریکی مختلف زیر چتر Stellantis خواهد بود.

مدت کوتاهی پس از ادغام Stellantis FCA با Groupe PSA، مایک مانلی، مدیر عامل وقت FCA، GTV را در طی یک تماس درآمدی در سال 2019 کنسرو کرد تا این شرکت بتواند روی SUV های کوچک آینده خود تمرکز کند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/alfa-romeo-looks-to-il-mostro-for-design-inspiration