آلفارومئو جولیا SWB Zagato به طعنه افتاد

همچنین یک نسخه قدرتمندتر 400 کیلوواتی از موتور در نسخه‌های GTA و GTAm وجود دارد.

پایین عقب، کوپه دارای یک نوار نور و یک دم با الهام از Giulia TZ 1964 است.

در تریم استاندارد این موتور به گونه ای تنظیم شده است که 375 کیلووات و 600 نیوتن متر گشتاور را از طریق گیرب، 8 سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل کند. این خودرو قادر است جولیا کوادریفوگلیو را در 3.9 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند.

  • آلفارومئو جولیا SWB Zagato به ط،ه افتاد

این جولیا SWB Zagato با قدرت موتور 2.9 لیتری توربوشارژ دوقلو V6 جولیا کوادریفوگلیو، بار دیگر مورد انتقاد قرار گرفته است.

آلفارومئو جولیا کوپه محدود آینده که با همکاری سازنده ی زاگاتو ساخته شده است، در حال شکل گیری است.

مجموعه ای از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام و ثبت شده توسط CarScoops نشان می دهد که ،مت جلویی خودرو ظاهری متفاوت از سدان جولیا دارد. چراغ‌های جلوی باریک جدید هستند و به نظر می‌رسد حداقل از Tonale الهام گرفته‌اند، در حالی که گلگیرهای جلو نسبت به خودروهای معمولی شکل چشمگیری دارند.

پیش از این در سال 2022، ژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیر عامل آلفارومئو، گفت که این شرکت یک مدل دو در “بسیار هیجان انگیز، بسیار انتخابی و بسیار گران قیمت” را در سال 2023 عرضه خواهد کرد که نشان می دهد جولیا SWB زاگاتو خودرویی کم تولید خواهد بود.

اشاره‌ای به 8C Competizione در مورد دریچه پشت قوس‌های چرخ جلو وجود دارد و نشان معمولی Zagato وجود دارد و درست است.

  • آلفارومئو جولیا SWB Zagato به ط،ه افتاد

در زمان سلطنت سرجیو مارکیونه به ،وان مدیرعامل فیات کرایس،، برنامه‌هایی برای گسترش مجموعه آلفارومئو با یک جفت کوپه وجود داشت: جانشینی برای ابرخودروی 8C و همچنین یک GTV بر اساس معماری جولیا.

در کنار سایر مدل های تبلیغاتی مانند کراس اوور و سدان بزرگتر، هیچ کدام از این کوپه ها به نتیجه نرسیدند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/alfa-romeo-giulia-swb-zagato-teased-2