آلفارومئو جولیا SWB Zagato به طعنه افتاد

اوایل سال جاری، ژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیرعامل آلفارومئو گفت که این شرکت در حال برنامه ریزی برای عرضه یک مدل دو در «بسیار هیجان انگیز، بسیار انتخابی و بسیار گران» در سال 2023 است که نشان می دهد جولیا SWB زاگاتو یک خودروی کم تولید خواهد بود. از یک عضو تمام وقت خدمه آلفا.

آلفا رومئو و مربی ساز زاگاتو در حال همکاری بر روی یک مدل جدید – احتمالاً کوپه – بر اساس آن هستند جولیا سدان

اگر همکاری اصلی TZ بین آلفارومئو و زاگاتو قابل انجام باشد، سدان معمولی Giulia و Giulia SWB Zagato دارای زیرساخت‌های مش، هستند اما کت و شلوارهای کاملاً متفاوتی خواهند پوشید.

  • آلفارومئو جولیا SWB Zagato به ط،ه افتاد
    آلفارومئو جولیا TZ 1964

اتوموبیل می‌داند که Giulia SWB Zagato کاملاً جدا از پروژه ابرخودروی این شرکت است، که مجله معتقد است چنین نخواهد بود. رسما تایید و اعلام شد تا مارس 2023.

همچنین یک نسخه قدرتمندتر 400 کیلوواتی از موتور در نسخه‌های GTA و GTAm وجود دارد.

از آنجایی که فاصله محوری آن نسبت به سدان کوتاه‌تر است، احتمالاً عادلانه است که جولیا SWB زاگاتو یک کوپه باشد.

بیشتر: همه چیز آلفارومئو جولیا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/alfa-romeo-giulia-swb-zagato-teased

در دوران سلطنت سرجیو مارکیونه به ،وان مدیرعامل فیات کرایس،، برنامه‌هایی برای گسترش مجموعه آلفارومئو با یک جفت کوپه وجود داشت: جانشینی برای ابرخودروی 8C و همچنین یک GTV بر اساس معماری جولیا. در کنار سایر مدل های تبلیغاتی مانند کراس اوور و سدان بزرگتر، هیچ کدام از این کوپه ها به نتیجه نرسیدند.

  • آلفارومئو جولیا SWB Zagato به ط،ه افتاد
    Alfa Romeo Giulia Sprint GTA و Giulia TZ

ما به طور قطع نمی د،م که چه چیزی قرار است جولیا SWB Zagato را تامین کند، اما منطق حکم می کند که نسخه ای از موتور 2.9 لیتری V6 توئین توربو Quadrifoglio باشد.

در تریم استاندارد این موتور به گونه ای تنظیم شده است که 375 کیلووات و 600 نیوتن متر گشتاور را از طریق گیرب، 8 سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل کند. این خودرو قادر است جولیا کوادریفوگلیو را در 3.9 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند.

با توجه به شکل میله چراغ عقب خودرو، به نظر می رسد که این مدل به ،وان علامت گذاری شده است آلفارومئو جولیا SWB Zagato به Giulia TZ از دهه 1960 ادای احترام خواهد کرد.