آلپاین خودروی مفهومی را در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 معرفی می کند

آلپاین، زیرمجموعه عملکرد و مسابقات رنو، در حال آماده شدن برای فاش ، یک خودروی مفهومی «نو» در نمایشگاه اتومبیل پاریس امسال قرار است از 17 تا 23 اکتبر برگزار شود.

آ،ین خودرویی که این مفهوم می تواند باشد، نسخه داغ رنو 5 EV جدید است که بر روی پلت فرم الکتریکی CMF-BEV ساخته خواهد شد.

Alpine GT X-Over پلتفرم CMF-EV خود را با رنو مگان E-Tech Electric و نیسان آریا به اشتراک خواهد گذاشت و با سیستم چهار چرخ متحرک داغتر در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر، Alpine تنها یک تیزر از GT X-Over را به ،وان بخشی از اعلامیه تمام الکتریکی جدید خود منتشر کرده است که ظاهری شبیه به حالت پرسرعت و سریع آن را نشان می دهد.

هنوز مشخص نیست که Alpine GT X-Over در این مرحله چقدر قدرت و گشتاور خواهد داشت.

حتی اگر این کانسپت یکی از این سه خودروی قبلی نباشد، تایید کرده است که هر سه تا سال 2026 روانه بازار خواهند شد.

این خودروی اسپورت با مشارکت متخصصان خودروهای اسپورت بریت،ایی لوتوس و با استفاده از پلت فرم جدید الکتریکی E-Sport این برند ساخته خواهد شد.

 • آلپاین خودروی مفهومی را در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 معرفی می کند
  تیزر آلپاین رنو 5 EV

علاوه بر «ماشین مفهومی کاملاً جدید»، آلپاین همچنین «آ،ین نوآوری‌های» خود را در نمایشگاه خودروی پاریس امسال به نمایش خواهد گذاشت که بسیاری از آن‌ها شامل کوپه تمام الکتریکی A110 E-ternité و همچنین پیشنهادات فرمول 1 هستند. .

 • آلپاین خودروی مفهومی را در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 معرفی می کند
  A110 E-ternity

یکی دیگر از خودروهای این کانسپت که در طی این اعلامیه مورد توجه قرار گرفت می‌تواند جایگزینی تمام الکتریکی Alpine A110 باشد.

این خودروساز فرانسوی با جزئیات مشخص بسیار مبهم بود، اما گفت این خودروی مفهومی «آینده محصول و استراتژی ورزشی خود» را تجسم می‌دهد و «مرحله جدیدی در تحول برند» را رقم خواهد زد.

ژیل لو بورن، معاون مهندسی رنو، گفت: «کمی زود است که درباره این خودرو برای آلپاین صحبت کنیم، اما این خودرو واقعاً سطح بالایی خواهد بود – چهار چرخ محرک از جمله بردار گشتاور. خودکار ا،پرس در سپتامبر 2021

در این مرحله مشخص نیست که آیا آلپاین با خودروهای الکتریکی آینده خود در این مرحله به بازار استرالیا باز خواهد گشت یا خیر.

سخنگوی Ateco، توزیع کننده رنو در استرالیا، در اکتبر 2021 گفت که وقتی مدل های جدید به طور کامل معرفی شوند، تیم برنامه ریزی محصول ارزیابی خواهد کرد که آیا آنها به بازار استرالیا آورده می شوند یا خیر.

بیشتر: Alpine آینده الکتریکی خود را ترسیم می کند
بیشتر: 2025 Alpine GT X-Over: نام SUV الکتریکی تایید شده است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/alpine-to-reveal-concept-car-at-2022-paris-motor-s،w

برای مرجع، نیسان آریا مربوطه 290 کیلووات قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور در قوی ترین شکل خود تولید می کند. در این صورت، خوب است یا یک سرعت 5.1 ث،ه ای تا 100 کیلومتر در ساعت.

 • آلپاین خودروی مفهومی را در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 معرفی می کند
  تیزر تعویض برقی A110

Alpine در حال حاضر از زمان توقف A110 به دلیل معرفی قانون طراحی استرالیا 85/00 در تمام خودروهای جدید از 1 نوامبر 2021، هیچ خودرویی را به صورت محلی نمی فروشد.

Alpine هیچ ع، تیزری از کانسپت آینده را به نمایش نگذاشته است، بنابراین نمی د،م در این مرحله چگونه خواهد بود.

یکی از این خودروها، نسخه مفهومی کراس اوور برقی با عملکرد بالا Alpine GT X-Over است که قرار است تا سال 2025 تولید شود.

 • آلپاین خودروی مفهومی را در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 معرفی می کند
  تیزر GT X-Over