آموزش کارکنان نمایندگی SUV 5 درب فورس گورکا آغاز شد

در حال حاضر گورکا به صورت تک و 3 در به فروش می رسد. این خودرو به صورت استاندارد دارای یک موتور دیزلی و یک جعبه دنده 5 سرعته دستی است. این مدل دارای قابلیت 4×4 است، اما برخی از ویژگی‌های جذاب‌تر مانند سقف کانورتیبل، سانروف و غیره را از دست می‌دهد. اکنون، نسخه 5 دری گورکا برای آموزش کارکنان قبل از عرضه رسمی به نمایشگاه عرضه شده است.

فورس موتورز در حال آماده شدن برای عرضه نسخه جدید 5 دری گورکا SUV در هند است

Force Gurkha 5 Door SUV Spied
Force Gurkha 5 Door SUV Spied

با این حال، افراد در فورس موتورز به وضوح می‌خواهند گورکا بهتر عمل کند. از این رو، تیم در حال آزمایش یک نسخه جدید از گورکا، همراه با 5 در و با ظرفیت تا 7 صندلی بوده است. به وضوح باید به فروش اضافی برای SUV کمک کند.

Force Gurkha 5 Door At S،wroom Dealer

Force ممکن است 2 اندازه چرخ مختلف را طبق تصاویر جاسوسی ارائه دهد. تریم های بالای خط می توانند از آلیاژهای 18 اینچی استفاده کنند در حالی که تریم های سطح ابتدایی می توانند رینگ های فولادی کوچکتری داشته باشند. در ،مت جلو، ما انتظار داریم گورکای 5 در دارای ویژگی هایی مانند دوربین عقب، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با Apple CarPlay و Android Auto، صفحه نمایش دیجیتال MID و شیشه های برقی باشد.

راه اندازی و رقابت

نسل جدید ماهیندرا تار از زمان عرضه خود بر بخش سبک زندگی آفرود در هند مسلط بوده است. این بخش رقابت بسیار محدودی دارد که تنها از فورس گورکا می آید. با این حال، با وجود عرضه نسخه نسل جدید، گورکا هنوز نتوانسته است تعداد قابل توجهی از مشتریان را به نمایشگاه‌های فورس موتورز بکشاند. دوره انتظار بی پایان فعلی برای ثار گواه روشنی بر همین موضوع است.

منبع تصویر
منبع: https://www.rushlane.com/force-gurkha-5-door-suv-dealer-s،-training-s،s-launch-nears-12445191.html

قیمت گورکای 3 در فعلی 14.75 لک (نمایشگاه سابق) INR است. ما انتظار داریم مدل 5 درب حدود یک لک بیشتر از مدل 3 در آن قیمت داشته باشد. رقابت گورکا در حال حاضر فقط به ماهیندرا تار محدود خواهد شد. بعداً، گورکا باید با رقابت بیشتری از سوزوکی جیمنی روبرو شود، زیرا بالا،ه ماروتی تصمیم می گیرد این محصول را به کشور بیاورد. صحبت در مورد پرتاب، از آنجایی که قاطرهای آزمایشی در تصاویر جاسوسی اخیر آماده تولید به نظر می رسند، منصفانه است که فرض کنیم که Force باید نسخه 5 در را در ماه های آینده عرضه کند.

با نگاهی به تصاویر جاسوسی، می توان حدس زد که نوع 5 درب ابعاد بزرگتری نسبت به نمونه 3 در دارد. مدل فعلی دارای طول 4116 میلی متر، عرض 1812 میلی متر و ارتفاع 2075 میلی متر است. مدل 5 در باید به طور قابل توجهی طول، تر باشد تا ردیف صندلی های اضافی را در خود جای دهد.

Force Gurkha 5 Door SUV Spied
Force Gurkha 5 Door SUV Spied

مانند همتای 3 در خود، نسخه 5 درب دارای موتور 2.6 لیتری توربو دیزل مش، ریل است که از نظر فنی مدل مرسدس بنز است. این دستگاه 91 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور طیف وسیعی از وسایل نقلیه را از اصطبل فورس موتورز تامین می کند. انتظار می‌رود سیستم 4×4 همراه با دیفرانسیل‌های جلو و عقب با قابلیت قفل مک،کی همراه شود.

مجموعه‌ای از ع،‌های جاسوسی گورکا را در پیکربندی‌های مختلف صندلی گرفته‌اند. Force می تواند گورکا 5 در را در 3 پیکربندی صندلی مختلف ارائه دهد. اینها شامل چیدمان 6 نفره، 7 نفره و 9 نفره است. انتظار می رود نسخه 6 نفره دارای 2 صندلی کاپیتان در هر دو ردیف دوم و سوم باشد. نوع 7 نفره باید دارای یک نیمکت در ردیف دوم و صندلی کاپیتان در ردیف سوم باشد. انتظار می‌رود نسخه 9 نفره دارای یک نیمکت رو به جلو برای ردیف دوم و دو صندلی نیمکتی رو به پهلو برای ردیف سوم باشد. در گذشته، ما شاهد پیکربندی های مشابه در مدل های دیگری مانند ماهیندرا بو،و نئو پ، بودیم.