آموزش کار با صرافی کوکوین Kucoin؛ ثبت نام، احراز هویت و فعال کردن 2FA فکت کوینز

آموزش کار با صرافی کوکوین Kucoin؛ ثبت نام، احراز هویت و فعال کردن 2FA فکت کوینز

صرافی کوکوین برای تکمیل فرایند ثبت نام کاربران خود از قابلیت‌های ویژه‌ای استفاده exchange کوکوین می‌کند. برای مثال، صرافی کوکوین عملیات تأیید ۲FA (تایید هویت دو مرحله‌ای) را برای تأمین امنیت کاربران در نظر گرفته است. صرافی کوکوین در حال حاضر جایگاه ویژه‌ای را در بین کاربران و معامله‌گران بیش از ۱۰۰ کشور جهان داراست و خدمات و قابلیت‌های مهمی را در اختیار آنها قرار می‌دهد. بسیاری از قابلیت‌های مهم این پلتفرم باعث شده‌اند که کاربران، فارغ از بحث احراز هویت غیر اجباری به سوی آن جذب شوند.

پس از ورود به پنل اطلاعات کاربری بر گزینه Security settings یا Account Security کلیک کنید و وارد پنل امنیت حساب شوید. در قسمت Referral code می‌توانید با استفاده از کد معرف که در لینک ثبت‌نام قرار داده شده تا ۲۰٪ تخفیف در کارمز معاملات دریافت کنید. پس از وارد کردن ایمیل خود، یک کد برای شما ارسال می‌شود که برای ادامه ثبت نام در صرافی KuCoin باید آن را در قسمت Enter verification code وارد کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

یکی از موارد مهم، شفافیت در ارائه خدمات است که اولین و ابتدایی‌ترین آن‌ها محل دفتر است. این موضوع برای صرافی کوینکس فرق می‌کند و دفتر مرکزی آن هنوز هم نامعلوم است. به‌این‌ترتیب باید کاربران در زمان فعالیت نسبت به این موضوع هشیار باشند. البته منابعی وجود دارد که تأیید می‌کند دفتر مرکزی کوینکس در هنگ‌کنگ قرار دارد. ابتدا باید وارد وب سایت اصلی کوکوین شوید و به قسمت ثبت نام بروید. صرافی کوکوین در این بخش درخواست شماره موبایل یا ایمیل تان را دارد.

  • با کلیک روی گزینه Active عملیات اتصال اپلیکیشن Google Authenticator و صرافی کوکوین پایان می‌یابد.
  • در نهایت برای باز شدن حساب خود باید آدرس ایمیل خود را با کلیک بر روی لینکی که کوکوین برای شما ارسال می کند، تایید کنید و تنها با این کار بسیار ساده شما یک حساب در کوکوین باز کرده اید.
  • اگر ایردراپی قرار باشد که انجام پذیر نیز در این بخش میتوانید مشاهده کنید و همچنین اگر Fork برای ارز خاصی اتفاق بیفتد صرافی کوکوین از آن پشتیبانی میکند.
  • به‌این‌ترتیب باید کاربران در زمان فعالیت نسبت به این موضوع هشیار باشند.
  • ابتدا مانند قسمت قبلی از طریق داشبورد بالای صفحه پنل کاربری خود به گزینه “Assets” بروید.
  • صرافی KuCoinیک ارز رمزنگاری شده است که با هدف فراهم آوردنبستری آسان برای سرمایه گذاران برای مبادله دارایی های دیجیتال و ارزهایرمزپایه ، برای تهیه خدمات در سراسر جهان ساخته شده است.

برای این منظور بسیاری از افراد از VPS برای وصل شدن به این صرافی استفاده می کنند. VPS سرور مجازی یک کشور دیگر می باشد که برای استفاده از آن باید مبلغی را پرداخت کنید. با این وجود، صرافی کوکوین برای انجام معاملات امن است و همچنان با حجم بالای معاملات روزانه یکی از بازارهای نقدینگی است. کاربران می‌توانند در برخی از قراردادها تا ۱۰۰ برابر لوریج داشته باشند. شایان ذکر است که معاملات با لوریج خطر از دست دادن سرمایه را افزایش می‌دهد و فقط باید توسط معامله گران با تجربه انجام شود.

برداشت پول از صرافی ایرانی

کاربران برای شروع معاملات خود احتیاجی به احراز هویت ندارند. کاربران این صرافی، در پرداخت کارمزدهای معاملاتی خود با کوین‌های KCS، شامل تخفیف‌ می‌شوند. در اوایل سال ۲۰۱۸ بود که گزارش داده‌ شد، کو‌کوین بیش از یک میلیون کاربر دارد.

  • این صرافی در سال‌های اخیر، برنامه‌های توسعه‌ای بسیار خوبی را در دستور کار خود قرار داده است.
  • بله طبق گفته وب سایت، دارایی‌ها در صرافی کوکوین دارای بیمه نامه هستند.
  • آی‌ پی من چیست ؟ چگونه آدرس IP کامپیوتر و گوشی خود را پیدا کنیم؟7 آبان 1401در این صفحه می‌توانید آدرس آی‌پی خود را مشاهده کرده و نکاتی را درمورد آی‌پی عمومی و خصوصی بدانید.
  • گفتنی است کاربران تقریباً از تمام کشورهای جهان در این صرافی فعالیت می‌کنند.