آکورا قصد دارد مسابقات را با ماشین مسابقه ای ARX-06 نابود کند

آکورا با ماشین مسابقه ای ARX-06 مسابقه را نابود می کند - تصویر 1097288

منبع: آکورا


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/acura-is-going-to-decimate-racing-with-the-arx-06-race-car-ar197255.htmlسیستم هیب، دارای یک واحد ژنراتور موتور بوش مورد تایید IMSA و یک بسته باتری از شرکت مهندسی پیشرفته ویلیامز است. قطعات گیرب، توسط Xtrac تامین می شود. به گفته یکی از مقامات ارشد، پیر دکامپس، ما در طراحی ICE به مسیر جدیدی برای HPD رفته ایم. این هنوز هم یک V-6 است که البته هوندا آن را به خوبی می شناسد، اما ما چندین ،صر جدید را در خود جای داده ایم که معتقدیم بهترین استفاده را از MGU الکتریکی و بسته باتری خواهد کرد. او همچنین اطمینان می دهد که یادداشت اگزوز از موتور بسیار دلپذیر خواهد بود.

تمام خودروهای مسابقه‌ای LMDh از پیشرانه‌های هیب، استفاده می‌کنند و Acura ARX-06 هیچ تفاوتی ندارد. با این حال، موتور احتراق داخلی با دیگر خودروهای آکورا که در جاده‌ها یا رالی هستند متفاوت است. این خودرو که AR24e نام دارد، یک موتور 2.4 لیتری V-6 توربوشارژ دوقلو با قدرت 500 کیلووات یا 670 ، بخار است و حدا،ر قدرت آن در 10000 دور در دقیقه در دسترس است. علاوه بر این، این موتور دارای یک زاویه V 90 درجه است که از نظر فنی مرکز ثقل موتور را کاهش می دهد و برای کار با گاز کم کربن ساخته شده است.

آکورا با ماشین مسابقه ای ARX-06 مسابقه را نابود می کند - تصویر 1097289

آکورا با ماشین مسابقه ای ARX-06 مسابقه را نابود می کند - تصویر 1097291

آکورا با ماشین مسابقه ای LMDh خود در حال پیشرفت است

با یک نگاه به نمونه اولیه، فوراً تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. ماشین مسابقه ای ARX-06 اینگونه براق و تیز به نظر می رسد. مهندسان و تیم طراحی در بخش عملکرد هوندا این طراحی جذاب و در عین حال آیرودینامیک را ارائه کرده اند. این افراد مسئول دیگر خودروهای پرفورمنس آکورا از جمله افسانه ای NSX و Integra بودند. مدیر خلاق اجرایی آکورا، دیو مارک، این را توضیح داد “طراحی در طول فرآیند تست و ارزیابی اصلاح شد تا زم، که ما به یک درمان نهایی رسیدیم که اه، عملکرد ما را برآورده می‌کرد و در عین حال نشانه‌های بسیار مهم استایل آکورا را حفظ می‌کرد.” علاوه بر این، آکورا تمام آزمایش‌های هوایی لازم، از جمله آزمایش تونل باد را برای تعیین پتانسیل واقعی ARX-06 انجام داد.

یک پیشرانه سفارشی فقط برای ماشین مسابقه

آکورا با ماشین مسابقه ای ARX-06 مسابقه را نابود می کند - تصویر 1097287

در هفدهم آگوست، آکورا خودروی مسابقه‌ای هیب، Le Mans Daytona، ARX-06 را که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، در گردهمایی ورزش‌های موتوری در Carmel، کالیفرنیا معرفی کرد. نام مخفف “آکورا مسابقه تجربی، نسل 6.” آکورا از نزدیک با Oreca کار کرد و شاسی فیبر کربنی ARX-06 را توسعه داد که زیربنای بدنه زیبای ماشین مسابقه است. جان ایکدا، معاون و مدیر برند آکورا، گفت: اگر شما یک برند پرفورمنس هستید، باید به مسابقه بروید. به همین سادگی… اکنون، با معرفی Acura ARX-06 الکتریکی جدید، ما مشتاقانه منتظر رویارویی با سایر برندهای خودروی ممتاز از سراسر جهان هستیم.