آیا استفاده از تلفن من برای پرداخت در درایو یا پارکینگ غیرقانونی است؟

ویکتوریایی‌ها می‌توانند «تراکنش‌های داخل خودرو» را انجام دهند – از جمله پرداخت هزینه غذا با استفاده از تلفن خود در مسیر رانندگی، یا استفاده از تلفن برای پرداخت هزینه ورودی یا ،وج از پارکینگ.

را استرالیای ج،ی راهنمای راننده پیشنهاد می‌کند که تلفن‌های همراه را می‌توان در موقعیت‌های درایو یا پارکینگ استفاده کرد: «شما نباید از تلفن همراه دستی در حالی که وسیله نقلیه شما در حال حرکت است یا در ترافیک ،ن است (مثلاً در چراغ‌های راهنمایی) استفاده کنید. با این حال، می تو،د از تلفن همراه دستی در زم، که وسیله نقلیه شما پارک شده است استفاده کنید.

که در ویکتوریا، ،ت از موضع قبلی خود مبنی بر “نه شما نمی تو،د” به موضع قابل فهم تر و متفکرانه تر در مورد این موضوع حرکت کرده است.

  • آیا استفاده از تلفن من برای پرداخت در درایو یا پارکینگ غیرقانونی است؟

این یک تغییر بزرگ از وضعیتی است که چند سال پیش در فیس بوک پست کرد که اگر می خواهید از تلفن خود برای هر کاری استفاده کنید باید ماشین را متوقف کنید، آن را در پارک بگذارید و موتور را خاموش کنید.

قو،ن را رعایت کنید، و به جای اینکه فقط پای خود را روی ترمز در دروازه پارکینگ یا پنجره درایو نگه دارید، ماشین را در پارک (یا خنثی و کشیدن ترمز دستی، اگر در حال رانندگی دستی هستید) قرار دهید. مطمئن شوید که در امنیت هستید شما نمی خواهید آن کیف پول دیجیتال و مجوز دیجیتال شما در حالی که مک مافین خود را می گیرید، آن را کنترل کند، درست است؟

بر اساس پستی در سایت Transport NSW، «کیف پول دیجیتال» را می توان «تا زم، که وسیله نقلیه ثابت و خارج از جاده، در پارکینگ، در گذرگاه خودرو یا در جاده است» استفاده کرد. علاوه بر این، ایالت می‌گوید اگر رانندگان از طریق یک افسر پلیس نیو ساوت دبلیو از درخواست ارائه گواهینامه دیجیتالی خود در پشت فرمان استفاده کنند، اشکالی ندارد.

به نظر می رسد که محور قواعد مربوط به مفهوم حرکت باشد. اگر همچنان در حال حرکت هستید، پس نباید تلفن همراه دستی خود را لمس کنید.

بسیاری از ما از تلفن همراه خود به ،وان کیف پول خود استفاده می‌کنیم و دستگاه‌هایی که اکنون میزبان شناسه، گواهینامه رانندگی، کارت‌های اعتباری و نقدی ما هستند و غیره هستند.

  • استفاده از تلفن برای پرداخت ممکن است قانونی باشد، اما باید قو،ن را بد،د
  • در حالی که تلفن خود را در دست دارید رانندگی نکنید – صبر کنید تا ثابت بم،د
  • قو،ن ایالتی متفاوت است، پس این را در نظر داشته باشید!

و ممکن است از خود پرسیده باشید که وقتی هزینه فست فود آ، شب خود را پرداخت کردید، “آیا اجازه دارم با تلفنم پرداخت کنم؟”

پاسخ این است که … پیچیده است.

در پستی در StreetSmarts ایالتی آمده است: «همه رانندگان می‌توانند تلفن خود را هنگامی که وسیله نقلیه ثابت است برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات در حین رانندگی، ورود به منطقه‌ای مانند پارک خودرو یا نشان دادن گواهینامه رانندگی دیجیتالی به پلیس نگه دارند». حالت های صفحه

را کوئینزلند ،ت همچنین با دیگر ایالت ها همسو است، علیرغم اینکه تهاجمی ترین حوزه قضایی ضد استفاده از تلفن در کشور است.

به ،وان مشاوره حقوقی در نظر گرفته نشده است. با مقامات مربوطه راه در ایالت یا قلمرو خود تماس بگیرید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-it-illegal-to-use-my-p،ne-to-pay-in-the-drive-thru-or-for-parking

که در نیو ساوت و،، رانندگان مجاز هستند “از تلفن خود برای پرداخت در یک فروشگاه فست فود یا در دروازه بوم پارکینگ استفاده کنند”، اما ایالت توصیه می کند که “قو،ن سختگیرانه اعمال می شود”.