آیا این لامبورگینی دیابلو هنوز هم می تواند یک هیولا در مجموعه ای از ابرخودروهای مدرن باشد؟

برای دیابلو، لامبورگینی موتور 5.2 لیتری V-12 را که قبلاً کانتاچ را به 5.7 لیتر می رساند، خسته کرد. در نتیجه، 485 پونی عظیم و 428 پوند فوت گشتاور تولید می کند. اگر دیابلو به درستی راه اندازی شود، نمی تواند در 4.5 ث،ه به سرعت 62 مایل در ساعت برسد و تا 202 مایل در ساعت سرعت بگیرد. این موتور چرخ های عقب را فقط از طریق یک جعبه دنده پنج سرعته دستی به حرکت در می آورد. به ،وان استاندارد، دیابلو با دیفرانسیل لغزش محدود عرضه شد. در دسامبر 2011، خدمات نصب واشر و مهر و موم جدید انجام شد. علاوه بر این، کلاچ به همراه تعبیه فلایویل در طول سرویس گزارش شده تعویض شد. سابقه خدمات 2018 نشان دهنده تمیز ، انژکتورهای سوخت است. واشر اگزوز و سنسور ا،یژن سمت راننده قبل از حراج تعویض شده است.

چه چیزی لامبورگینی دیابلو را منحصر به فرد می کند؟

آیا این لامبورگینی دیابلو هنوز هم می تواند یک هیولا در مجموعه ای از ابرخودروهای مدرن باشد؟  - تصویر 1093158

آیا این لامبورگینی دیابلو هنوز هم می تواند یک هیولا در مجموعه ای از ابرخودروهای مدرن باشد؟  - تصویر 1093146

لامبورگینی دیابلو یک نماد در دهه 1990 بود و دلایل زیادی برای اثبات آن وجود دارد. تکامل کلی طراحی Diablo از Countach یکی از عواملی است که باعث می شود آن را نزدیک تر کند. همچنین این اولین ابرخودروی لامبورگینی بود که سرعت 200 مایل در ساعت را روی سرعت سنج ثبت کرد. اما با توجه به اینکه دیابلو از فناوری ترمز مدرن، حتی ABS و فرمان برقی برخوردار نبود، در ابتدا، فشار دادن آن به حد مجاز کار عاقلانه ای نخواهد بود. با این حال، لامبورگینی در سال 1993 یک نوع AWD از دیابلو به نام VT (کشش ،بناک) را برای کشش افزایش یافته، فرمان برقی، دمپرهای قابل تنظیم برقی و صندلی های پهن تر معرفی کرد. برای اطلاعات بیشتر، به سایت خواهر ما مراجعه کنید. هات کارز.

آیا این لامبورگینی دیابلو هنوز هم می تواند یک هیولا در مجموعه ای از ابرخودروهای مدرن باشد؟  - تصویر 1093141

آیا این لامبورگینی دیابلو هنوز هم می تواند یک هیولا در مجموعه ای از ابرخودروهای مدرن باشد؟  - تصویر 1093153

کابین دارای صندلی‌های سطلی مشکی با روکش چرمی، پانل‌های درها، داشبورد و کنسول می، است. یک ابزار دقیق VDO در پشت فرمان نصب شده است و کیلومترشمار تنها 33000 مایل را نشان می دهد که حدود 19000 آن تحت مالکیت فعلی اضافه شده است. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه کابین می‌توان به پدال‌های آلومینیومی حفر شده، شیفتر دردار، تهویه مطبوع، استریو پایونیر، نمایشگر دوربین پشتیبان عقب و ناوبری اشاره کرد. با این حال، فضای داخلی به دلایلی تقریباً تمیز به نظر می رسد. بخش‌هایی از کنسول مرکزی و اطراف ابزار بازسازی شده و با رنگ اپو،ی سرامیکی مشکی، تحت مالکیت فعلی، مشکی شده است.

یک Lambo با V-12 همیشه ارزشمند است

بدنه طراحی شده توسط گاندینی واقعا جواب داده است

منبع: یک تری، بیاورید


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/can-this-lamborghini-diablo-still-be-a-monster-in-a-pool-of-modern-supercars-ar196888.html

این نمونه 1991 از دیابلو دارای نمای بیرونی روسو (قرمز) و دارای بدنه آلومینیومی است. با این حال، دیابلو طراحی ، ای شکل Countach را حفظ کرده است. هر دو پانل راکر سمت چپ و پوشش سپر در سن رامون، کالیفرنیا، توسط Pure Motorsports دوباره رنگ آمیزی شدند. ویژگی‌های برجسته بیرونی شامل چراغ‌های جلوی پاپ‌آپ، اسکوپ‌های جانبی، درب‌های قیچی نمادین، پوشش موتور تهویه‌شده، بال عقب، نوک اگزوز چهارگانه و چرخ‌های استوک 17 اینچی است. در سال 2013، چرخ ها روکش کرومی دریافت ،د. علاوه بر این، تایرهای Pirelli P Zero در عقب در ژانویه 2020 نصب شدند، در حالی که در جلوی آن تایرهای میشلین پایلوت اسپورت تمام فصل وجود دارد که در ژوئن 2022 قبل از آماده شدن برای حراج سوار شدند.