آیا این لوکس ترین خودروی جهان است؟

پرچمدار تمام برقی i7 xDrive60 از یک پیشرانه الکتریکی دو موتوره چهار چرخ متحرک با ،وجی کل سیستم استفاده می کند 400 کیلو وات و 745 نیوتن متر. با یک جفت شده است 106 کیلووات ساعت بسته باتری.

بزرگ است

کریستال در چراغ های جلو

بی ام و می گوید که مشتریان آنها خودرویی بسیار بزرگتر را درخواست کرده اند که بیشتر شبیه یک SUV باشد بدون اینکه نسبت مستقیم SUV داشته باشد.

  • آیا این لو، ترین خودروی جهان است؟

یک تلویزیون بزرگ در داخل کابین

درهای رو،رویس

این صفحه نمایش با سیستم صوتی Bowers و Wilkins با 39 بلندگو برای یک تجربه همه جانبه من، ،یب می شود.

  • آیا این لو، ترین خودروی جهان است؟
  • آیا این لو، ترین خودروی جهان است؟

می‌تو،د ویدیوی توضیح مختصر ما را در اینجا تماشا کنید TikTok یا بررسی کامل قدم زدن در زیر را بررسی کنید.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد BMW سری 7 2023، از جمله قیمت و مشخصات، صفحه قیمت و مشخصات BMW 7 و i7 ما را بررسی کنید.

ممکن است از خود بپرسید – اگر ماشین یا شخصی در کنار شما باشد چه اتفاقی می افتد؟ سنسورهایی که در پنل‌های جانبی جلو و عقب قرار دارند، فاصله بین سری 7 و خودرو یا فرد کناری را اندازه‌گیری می‌کنند و درب را در برابر ضربه متوقف می‌کنند.

  • آیا این لو، ترین خودروی جهان است؟

کاملا جدید BMW سری 7 در استرالیا فرود آمد و ما این شانس را داشتیم که از نزدیک با آ،ین ساخته این برند آلم، آشنا شویم و فکر می کنیم که این ممکن است لو، ترین خودروی جهان باشد. اجازه دهید توضیح دهیم که چرا.

بی‌ام‌و ادعا می‌کند که می‌تواند شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 4.7 ث،ه انجام دهد.

علاوه بر حرکت به سمت چراغ‌های جلوی LED، مجموعه چراغ‌های روز LED اکنون از کریستال‌های سواروسکی در داخل خوشه استفاده می‌کند. علاوه بر تغییر ،وجی روشنایی LED در روز برای «درخشش» چراغ‌های روشنایی در روز، به لطف کریستال‌های درون، به‌طور طبیعی در نور روز می‌درخشند.

  • آیا این لو، ترین خودروی جهان است؟

با استفاده از جاکلیدی، دکمه‌های روی درها یا با گذاشتن پای خود روی ترمز، خودرو می‌تواند به صورت خودکار درهای خود را در صورت نیاز باز و بسته کند.

نسخه بنزینی آن توسط a موتور 3.0 لیتری توئین توربو خطی شش سیلندر بنزینی با یک سیستم هیب، ملایم 48 ولت، با مجموع ،وجی های سیستم از 280 کیلو وات از قدرت و 540 نیوتن متر از گشتاور این به یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک متصل می شود که محرک آن فقط به چرخ های عقب ارسال می شود.

صفحه نمایش را می توان به روش های مختلفی تنظیم کرد و همچنین می تواند از دستگاه های متصل یا بی سیم پخش شود تا آن تجربه سینمایی را به شما ارائه دهد. علاوه بر این، به طور خودکار پرده عقب را بلند می کند تا از تماشای صفحه نمایش شما در حین رانندگی توسط رانندگ، که شما را دنبال می کنند جلوگیری کند.

می تو،د دنبال کنید پل ماریچ و CarExpert در TikTok
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-this-the-most-luxurious-car-in-the-world

علاوه بر بی‌ام‌و سری 7 بنزینی پایه، ،یداران می‌توانند بی‌ام‌و i7 تمام الکتریکی را نیز انتخاب کنند.

سری 7 کاملاً جدید بزرگ شده است. در حال حاضر طول، تر از نسخه فعلی شاسی بلند سری 7 است (نسخه جدید 131 میلی متر بلندتر است!) و همچنین پهن تر و بلندتر است. در اندازه گیری می شود 5291 میلی متر طول،، 1950 میلی متر گسترده، و 1544 میلی متر قد بلند با الف 3215 میلی متر فاصله بین دو محور

ردیف دوم علاوه بر iDrive 8 با صفحه نمایش تعبیه شده در دستگیره درهای عقب همراه با نمایشگر عظیم 31.3 اینچی 8K که از سقف تا می شود ارائه می شود.

بر ،ی پوشیده نیست که BMW مالک رو،رویس است، پس چرا برخی از فناوری درهای خود بسته شونده این برند ،یسی را اجرا نکنیم؟

BMW چراغ‌های جلوی لیزری را به نفع واحدهای LED پرقدرت کنار گذاشته است که می‌گوید می‌توانند به اندازه چراغ‌های لیزری ،وجی در جاده‌ها پرتاب شوند. ما در واقع مقایسه چراغ‌های جلو را به تصویر کشیدیم که در آن فناوری چراغ‌های جلو را در خودروهای امروزی مقایسه کردیم و ثابت شد که چراغ‌های لیزری به خوبی برخی از چراغ‌های LED بهتر در بازار نیستند.

برقی است