آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟

گریت وال موتور فقط SUV ها را با نام هاوال خود نمی فروشد. همچنین برند Wey را تأسیس کرده است که عمدتاً کراس اوورهای ممتاز بیشتری به فروش می‌رساند و برند Tank که خودروهای آفرود مقاوم و بدنه روی فریم را می‌فروشد.

این شاسی‌بلند اسرارآمیز به خط تولید نامرتب شاسی‌بلندهای برند هاوال در چین می‌پیوندد.

یک جلوپنجره متمایز و عریض وجود دارد که با چراغ‌های روشنایی LED در روز بسته شده است، در حالی که در پایین چراغ‌های عقب مانند هیوندای سانتافه 2018-20 وجود دارد.

ع، هایی از این شاسی بلند متوسط ​​تا بزرگ توسط منتشر شده است اخبار خودرو چین و در شبکه اجتماعی Weibo، برخی از رسانه های چینی آن را به ،وان نسل جدید H6 گزارش ،د.

خودروسازان چینی همچنین به عرضه نسخه های به روز یا جدید خودروها و حفظ نسل های قبلی به طور همزمان معروف هستند. خود هاوال هنوز هم نسل قبلی H6 را در چین می فروشد.

این خودروها عبارتند از Big Dog/Dagou/Dargo، Kagou/Cool Dog، Chitu و Shens،u مبتنی بر لیمون و همچنین آفرود H9 قدیمی و کراس اوور M6 Plus.

 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟
  سگ باحال
 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟
  شنشو
 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟
  ، کنید
 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟
  سگ بزرگ

به غیر از آفرود H9، شنشو در حال حاضر بزرگترین شاسی بلند هاوال با طول 4.78 متر است. این فقط ،ری کوتاهتر از H8 از بین رفته است.

در حالی که برخی از ،اصر طراحی بیرونی مش، با H6 فعلی وجود دارد، مانند رسیدن گلخانه به نقطه ای در ستون D و چین شدیدی که در کنار آن قرار دارد، این نوع به روز رس، ظریف در اواسط عمر نیست که ما معمولاً از آن می بینیم. به ،وان مثال، مارک های اروپایی و ژاپنی.

یک SUV جدید هاوال تحت آزمایش جاسوسی قرار گرفته است، اگرچه دقیقاً مشخص نیست که چه چیزی است.

این در حالی است که H6 فعلی تنها در سال 2020 وارد تولید شده است.

 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟

اخبار خودرو چین گزارش می دهد که شاسی بلند جدید معماری خود را با خودروهایی مانند GWM Haval H6 و Jolion به اشتراک می گذارد و با موتور چهار سیلندر 2 لیتری توربوشارژ یا هیب، پلاگین 1.5 لیتری توربو ارائه می شود.

 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟

چهار سوئیچ کلید و آنچه به نظر می رسد یک ردیف از دکمه ها باشد، وجود دارد، اما هیچ شیفتر معمولی وجود ندارد – بنابراین، انتخاب دنده را نمی توان با فشار دادن دکمه ها یا از طریق یک شیفتر نصب شده در ستون به دست آورد.

 • آیا این نسل بعدی GWM Haval H6 است؟

در حالی که فقط دو خودرو در اینجا فروخته می شود – Jolion و H6، هر دو با نشان GWM Haval – برند SUV گریت وال موتور بازار انبوه دارای 10 خط مدل است.

در داخل، صفحه نمایش هایی وجود دارد که در طول کل داشبورد اجرا می شوند – یک ،صر طراحی که به طور فزاینده ای در چین محبوب می شود – و یک کنسول مرکزی زاویه دار غیر معمول با دو پد شارژ بی سیم بزرگ.

اولین محصول تانک، 300، اکنون با نام GWM Tank 300 در استرالیا به فروش می رسد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-this-the-next-generation-gwm-haval-h6