آیا تبلیغات گوگل ادز (Google Ads) به صرفه است؟

اگر گروه آگهی خود را متوقف کنید، کلمات کلیدی آن گروه آگهی، متوقف خواهند شد. این حالت زمانی رخ می دهد که کمپینی که کلمه کلیدی زیر مجموعه ی آن می باشد، متوقف شده باشد. کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا شما گروه آگهی خود را متوقف کرده اید. از گروه های تبلیغاتی حتما استفاده نمایید زیرا در این صورت تبلیغ نمایش داده شده به کاربر همان است که جستجو کرده است. همانطور که قبل تر گفتیم اگر کاربر 30 ثانیه از تبلیغ یا بیشتر را ببیند و آن را رد(skip)نکند و یا بر روی CTA یا خود ویدیو کلیک کند، به شخصی که تبلیغ بر روی ویدیو اش قرار گرفته پول پرداخت میشود. اگر نرخ متوسط هزینه ی هر کلیک را ۷۵ سنت در نظر بگیریم نزدیک به ۱۲۰ ورودی را با این مبلغ می توانید جذب کنید. میتوان این هزینه گذاری را بصورت اتوماتیک و طبق پیشنهادات گوگل تنظیم کرد؛ مانند: Target CPA ، Target ROAS، Maximize clicks ، Maximize conversions ،Maximize conversion value ،Target impression share یا به صورت دستی و طبق پیشنهادات مورد نظر خود تنظیم نمایید. بازاریابی مجدد (Remarketing): افرادی که به سایت یا اپلیکیشن شما سر زده اند اما خریدی انجام ندادهاند. تفاوت سئو با تبلیغات در گوگل این است که شما در تبلیغات گوگلی بعد از واریز بلافاصله در صفحه اول نمایش داده می شوید اما در سئو بسته به رقابت عبارات کلیدی بین ۶ تا ۱۸ ماه طول می کشد که به صفحه اول نتایج جستجو برسید.

در حال حاضر چک کردن قیمت هر چیزی از طریق اینترنت آسان است. از آنجا که آنها در هیچ وب سایت مقایسه قیمت ارائه نمی شوند، اغلب ارزان تر از سایر ارائه دهندگان بیمه است. این تبلیغات راهی ساده و ایمن برای شناساندن هویت برند است تا نام و محصولات تا آنجا که ممکن است توسط افراد مختلف مشاهده شود. همچنین تبلیغات در این روش یا توسط خود فرد انجام میشود یا تیمی از افراد مجرب، با هدف معرفی فرد مورد نظر اقدام به تبلیغ برند شخصی او میکنند. اساس این تبلیغ بر بازاریابی محتوا است زیرا با ارائه اطلاعات ارزشمند سعی در جلب نظر مخاطبان دارد. کلید واژه غیر فعال است زیرا شما آن را حذف کرده اید. در گروه تبلیغاتی کلید واژه هایی مشخص می شود که کاربر با جست و جوی آن ها به تبلیغ ما می رسد. کلید واژه غیر فعال است چرا که شما آن را متوقف کرده اید. تصمیم گیری درباره متوقف یا فعال کردن کمپین های گوگل ادوردز به عهده شماست.

در ذهنتان سوالهای فراوانی در خصوص موثرترین روشهای تبلیغاتی در اینترنت هست. روشهای تبلیغاتی موثر در اینترنت کدامند؟ جایگاه برند شما در اینترنت کجاست؟ Labels: اگر شما برچسب “Brand” را برای همه کمپینهای مرتبط با برند خود و همچنین برچسب “Generic” را برای دیگر کمپینهای عمومی خود به کار ببرید، آنها را به دو گروه معنیدار تقسیم بندی کردهاید. کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا شما گروه تبلیغاتی خود را حذف کرده اید. کلمات کلیدی غیرفعال هستند زیرا کمپینی را که حاوی این کلمات کلیدی است را حذف کرده اید. اگر به بالا سمت راست ویدیو ها در یوتیوب دقت کرده باشید یک علامت به صورت”i”دیده اید. Overlay ads به تبلیغات بنری هم معروف هستند؛ به این دلیل که دقیقا به صورت یک بنر بر روی ویدیو قرار میگیرند. تبلیغات در یوتیوب از طریق سرویس Google Ads انجام می شود.

3. سپس روی Negative keywords کلیک کنید. به طور معمول وقتی برای دیدن یک ویدیو بر روی آن کلیک می کنید، قبل از پخش ویدیو تبلیغی برای شما پخش میشود. از نوار بالا برروی گزینه Negative Keywords کلیک کنید. اگر بودجه ای برای سرمایه گذاری در دارایی های ویدیویی دارید، این یکی از بهترین قالب های تبلیغاتی برای ارائه بازده بالا است. هر چه تبلیغات شما در جایگاه بالاتری در نتایج صفحات گوگل نمایش داده بشه، کاربران بیشتری تبلیغات شما رو میبینن و در نتیجه هزینه کمتری برای تبلیغات خود پرداخت میکنین. این نوع تبلیغات در گوگل پلی و سایر فضاهای مرتبط با نصب اپلیکیشن نمایش داده میشود. در تنطیمات گوگل ادوردز، هر کلمه کلیدی می تواند وضعیت های مختلفی داشته باشد که در این مقاله آن ها را شرح می دهیم. لیستی از سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب را برای شما تهیه کردیم که در مقاله لینک شده می توانید ببینید.

برای مشتریان خود طی یک ایمیل یا پیام ضمن تشکر از خرید آن ها بسته های پیشنهادی حاوی تخفیف را برایشان ارسال نمایید. 1. Sales: برای هدف افزایش فروش به صورت آنلاین، درون برنامههای موبایل، فروش تلفنی یا حتی فروش در مغازهها مناسب است. در اینجا باید از چهار گروه آگهی مختلف استفاده کنیم و کلیدواژه مربوط به هر دسته خدمات را درون آن گروه اگهی قرار دهیم. چنانچه تبلیغات درون اپلیکیشنی به صورت شخصی سازی شده ارائه شوند احتمال نصب توسط کاربر 16 برابر خواهد شد. با توجه به این موارد می توانید رفتار کاربر خود را درک کنید و متناسب با علایق او وبسایتتان را بهینه کنید. علاوه بر این، ممکن است وقت نداشته باشید یا نتوانید توجه لازم را برای درک پیچیدگیهای مربوط به آن داشته باشید. کلمات کلیدی نقش اصلی را در تبلیغات گوگل، برای جذب مشتری ایفا می کنند.

برای مشاهده وضعیت کلمات کلیدی گوگل ادوردز ابتدا وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید و مانند تصویر زیر بر روی keyword کلیک کنید. روی گزینه Add to Chrome کلیک کنید. شما میتوانید در گزارشهای Google Ads به طور دقیق بررسی کنید چه افرادی در چه ساعاتی از سایتتان بازدید کردهاند. این تبلیغ بیشتر از 30 ثانیه است و قابلیت رد کردن با گزینه ی کوچک skip ads در گوشه پایینی ویدیو را دارد. اکنون با کروم به یوتیوب رفته و بدون نمایش تبلیغات، ویدیو خود را ببینید. ابتدا کروم را باز کنید و به صفحه ی Adblock Plus بروید. نمونه ای کلمات کلیدی را در تصویر زیر مشاهده می کنید. نمونه عباراتی که در صورت جستجو تبلیغ نمایش خواهد داشت را می توانید ملاحظه کنید. این یک امتیاز برای شماست و سبب میشود گاهی با هزینه کمتری بتوانید تبلیغ خود را منتشر کنید. اگر در یک بازه زمانی به خصوص درخواست برای خرید بلیط هواپیما بیشتر شود، سایتهای مختلف پیشنهادهای بالاتری برای هر کلیک به گوگل ارائه میدهند و ممکن قیمت هر کلیک این کلمه کلیدی بیش از 3 برابر این مقدار شده و تا ۲۰۰۰ تومان بالا برود. این امر به شما امکان می دهد بدون نیاز به افزایش قیمت پیشنهادی، کلیک و تبادل بیشتری دریافت کنید.

سعی کنید از redirect کردن به وبسایت دیگر تبلیغ در گوگل استفاده نکنید. دو نوع از این تبلیغات با تفاوت طول زمانی وجود دارد: اولی نسخه طولانیتر که 30 ثانیه طول میکشد و یوتیوب به دلیل عدم محبوبیت در شرف از رده خارج کردن و اتمام این تبلیغات است. انواع مختلفی شعار برای دستیابی به اهداف مختلف وجود دارد. ترجمه مقاله اهداف بسیاری دارد و می تواند به زبان های مختلفی در سایت ثبت سفارش شود. اگر تا کنون در این باره چیزی نشنیدهاید و یا اینکه میخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید و یا اینکه به دنبال چگونکی انجام تبلیغات گوگل هستید، باید بگوییم که این مقاله برای شما نگاشته شده است. بعد از اینکه شما چیزی که میخواهید را در قسمت جستجو یوتیوب سرچ میکنید، یک یا دو ویدیو دقیقا شبیه ویدیو های عادی در انتخاب های شما قرار می گیرند با این تفاوت که اگر دقت کنید، مربع کوچک زرد رنگی در گوشه ی آن ها قرار گرفته که روی آن کلمه ی ads نوشته شده. به دلیل اینکه لازمه ی درامد از یوتیوب پیروی از یکسری قوانین و روش هاست، در نتیجه بهترین کار قبل از شروع آن آموزش دیدن در این مبحث است. این حالت فقط در صورتی که با ویندوز باشید قابل مشاهده است و اگر با موبایل وارد یوتیوب شوید این تبلیغات را نخواهید دید.

شما با استفاده از گوگل ادز می توانید در همه سایت هایی که در بالا گفته شد به صورت های مختلفی از جمله تبلیغات متنی در موتور جستجو، تبلیغات بنری در جایگاه های مختلف تعبیه شده، تبلیغات ایمیلی، تبلیغات ویدیویی و … قصد ما در این مقاله نمایش مسیر کلی به تمامی کسب و کارها و برند هاست که باید از کجا شروع کنند. خلاق و فرصت طلب باشید و از اتفاقات اجتماعی مختلف در راستای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبان استفاده کنید و همچنین به خوبی مخاطبان و مشتریان خود و سلیقه آنها را بشناسید. حالا که همچین فضایی در دسترس است برند ها و کسب و کارهای مختلف به فکر این می افتند که چگونه در اینترنت حضور داشته باشند؟

گوگل یک شرکت سازمان یافته و بسیار مدرن است. بازدهی این روش بسیار بهتر از تطبیق گسترده است، اما برای کنترل بهتر آن، لازم است کلمات کلیدی منفی، یعنی کلماتی که نمیخواهید در آنها نمایش داده شوید، نیز به کمپین شما اضافه شوند. میباشد. اما راه سادهتر و البته دقیقتری هم برای استفاده از مزایای سیستم تبلیغات گوگل نیز وجود دارد و آن واگذاری صفر تا صد مراحل بر عهدهی گروه بینهایت ما میباشد. با توجه به توضیحات ابتدایی این مقاله اگر بدنبال حذف پاپ آپ های تبلیغاتی گوشی هستید باید بدانید که در این زمینه مسیر و روش های مختلفی برای مسدود سازی تبلیغات و پاپ ها وجود دارد که در ادامه میتوانید به اصلی و البته رایج ترین این موارد دسترسی داشته باشید که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله آموزشی باما همراه باشید. باید از همین اول بگویم که بهترین روش یا موثرترین روش وجود ندارد! هنگامی که استراتژی های پرداخت گوگل ادز، تنظیم زمان نمایش تبلیغ، نمایش گوگل ادز در دستگاه های مختلف محصولات شما یکسان است ولی دسته بندی آنها با هم فرق می کند، باید از چند گروه آگهی در یک کمپین استفاده کنید.

با کمک گوگل ادوردز حتی می توانید ببینید که چه کلمات کلیدی بیشترین کلیک و مشتری را برایتان جذب کرده است. داشتن یک سیر داستانی جذب کننده در 6 ثانیه، کار سختی است در نتیجه بعضی اوقات تبلیغ کنندگان به جای ویدیو، فقط یک عکس قرار میدهند تا برای 6 ثانیه روی صفحه نمایش داده شود. برای آنکه یک آژانس بتواند بهعنوان یک پارتنر به فعالیت خودش ادامه دهد، باید استانداردهای Google را حفظ کند و بهطور مستمر خدمات درجهیک به مشتریان خود ارائه دهد. با گوگل ادز میتوانید به مشتریان مرتبطتر دسترسی پیدا کنید و تقریباً با هر بودجه تبلیغاتی کار کنید. ممکن است با تغییر محصولات، یا با کمپین های تبلیغاتی مختلف تغییر کند.

تا اینجا درباره ی trueview ads و انواع آن صحبت کردیم حالا میخواهیم نوع دیگری از تبلیغات را معرفی کنیم. وارد سایت google ads شوید، و بر روی log in و یا sign up کلیک کنید. گوگل به ازای هر کلیک از اعتبار شما کم می کند. یک سری شرکتها و سازمانها هستند که به دلیل دارا بودن خدمات و محصولات جدید و نوین نمی توانند از طریق سئو به مشتریان زیادی برسند و برای آنها سئو توجیه ندارد. می توان گفت یکی از دلایل شلوغی و هدفمند بودن فضای اینترنتی، این است که محیط و امکانات فضای اینترنت، جاذبه های خاص و منحصر به فرد خود را دارد. در دنیای امروز، برای هیچ کشوری، پیشرفت علمی قابل توجهی را بدون وجود اینترنت نمی توان تصور کرد و به همین دلیل هم هست که سرعت اتصال به اینترنت در دانشگاه ها در اعتبار آنها یک فاکتور مثبت در نظر گرفته می شود. همه از طریق اینترنت امکان پذیر شده است. همچنین امکان گزارش دقیق از نتیجه تبلیغات و تأثیر آن بر روی فروش نیز فراهم است. اگر می خواهید از گوگل ادوردز استفاده کنید و نمی دانید از کجا باید کار خود را شروع کنید، همین حالا با بخش تبلیغات ادوردز شرکت سئوکار می توانید تماس بگیرید.

این سبک تبلیغ، متداولترین نوع تبلیغات در یوتیوب است. به نظر شما هر مدل مشتری مناسب کار شما است؟ اگر نیاز به گروه آگهی های بیشتری داشته باشید کافیست بر روی NEW AD GROUP کلیک کنید و گروه آگهی های مورد نظر را اضافه کنید. بعد از انتخاب اهداف، روی Next کلیک کنید. ویدابیا دوره ای تهیه کرده است که به صورت رایگان به شما آموزش می دهد تا از یوتیوب درامد کسب کنید. گوگل را می توان پرکاربردترین و بهترین منبع برای تبلیغ کسب و کار دانست، زیرا توانسته بیشترین کاربران واقعی را به خود اختصاص دهد. 2. Phrase: برای محدود کردن دامنه عبارات مورد جستجو می توان از نوع فریز استفاده کرد. استفاده از گروه های تبلیغاتی برای مدیریت اکانت مفید است و به صورت دقیق تری می توان آمار و اطلاعات را تحلیل کرد. همچنین، شما می توانید آمار فروش مستقیم بواسطه تبلیغات در گوگل را مشاهده کنید.