آیا تسلا خودروها و نرم افزارها را به طور خاص برای تست تصادف اصلاح می کند؟

در حالی که سبز نمی‌توانست تأیید کند که آیا این بر،ب‌ها عملکرد خاصی از خودرو را تغییر می‌دهند یا خیر، کاربر تأیید کرد که تسلا توانایی ایجاد ویژگی‌های خاص مانند FSD Beta برای مناطق خاص را دارد.

یک کاربر توییتر که به دلیل افشای انحصاری برنامه های آینده شهرت دارد تسلا امکانات بر اساس کد به کار رفته در وسایل نقلیه در به‌روزرس،‌های هوایی ادعا می‌کند که این برند در حال تغییر نرم‌افزار درون خودروهایی است که برای بدنه‌های تست تصادف عرضه می‌شوند.

ما اخیراً در مورد آن نوشتیم تسلا مدل Y ،ب امتیازات تقریباً عالی برای تست تصادف توسط سازمان اروپایی تست تصادف Euro NCAP. این نتایج سپس با نتایج سازگار محلی منتشر شده توسط سازمان آزمایش تصادف استرالیا ANCAP دنبال شد.

در تئوری نباید دلیلی وجود داشته باشد که خودروهایی که برای تست تصادف انتخاب شده‌اند، به‌طور خاص ساخته شده‌اند یا دارای کد پرچم‌گذاری شده برای تست تصادف هستند، اگر قرار است نماینده خودروهایی باشند که به مشتریان تحویل داده می‌شوند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-tesla-modifying-cars-and-software-specifically-for-crash-testing

این بر اساس ارزیابی توانایی مدل Y برای محافظت از بزرگسالان، کودکان و کاربران آسیب پذیر جاده مانند دوچرخه سواران و عابران پیاده و همچنین ویژگی های کمک ایمنی آن بود.

تسلا به تازگی پشتیب، ANCAP را در کد خود اضافه کرده است. این علاوه بر “I VISTA” (محل آزمایش چینی)، EuroNCAP و کره NCAP موجود است.

تسلا به تازگی پشتیب، ANCAP را در کد خود اضافه کرده است. این علاوه بر “I VISTA” (محل آزمایش چینی)، EuroNCAP و کره NCAP از قبل موجود است.

آدم تعجب می کند که چرا این کار را می کنند (آنها همچنین به خانه های آزمایشی ساختمان های یکباره با خانه آزمایشی در نام (با تنظیمات بهینه شده؟) می دهند.)

– سبز (@greentheonly) 10 سپتامبر 2022

تسلا این نتایج را با بیان اینکه مدل Y ایمن‌ترین خودرویی است که تاکنون توسط Euro NCAP تحت پروتکل‌های جدید خود آزمایش شده است، دنبال کرد.

کاربر توییتر سبز اکنون اعتبار آزمایش‌ها را مورد تردید قرار داده است و ادعا می‌کند مقرراتی در کد خودروها وجود دارد که بسته به محل آزمایش، بر،ب‌های بدنه تصادف را به خودروها ،بانده است.

گفت: «آدم تعجب می‌کند که چرا این کار را می‌کنند (آنها همچنین به خانه‌های آزمایشی ساختمان‌های یکباره با خانه آزمایشی به نام (با تنظیمات بهینه‌سازی شده؟) می‌دهند.» سبز.

  • آیا تسلا خودروها و نرم افزارها را به طور خاص برای تست تصادف اصلاح می کند؟

ما به دنبال اظهار نظر از Euro NCAP و ANCAP برای درک بهتر نحوه انتخاب خودروها برای تست تصادف هستیم و با دستیابی به اطلاعات بیشتر، این داستان را به روز خواهیم کرد.

گفت: «…آن‌ها چیزهای دیگری را بر اساس موقعیت مک، خودرو فعال/غیرفعال می‌کنند (مانند غیرفعال ، FSDBeta در مرکز شهر ونکوور) بنابراین این قابلیت وجود دارد. سبز.

وبلاگ تسلا می‌گوید: «به ،وان بخشی از این ارزیابی، مدل Y بالاترین امتیاز کلی را در بین هر خودرویی که تحت جدیدترین و سخت‌گیرانه‌ترین پروتکل تست Euro NCAP آزمایش شده بود، دریافت کرد.