آیا سوبارو کراس‌ترک موجود است؟

آقای رید گفت: “ما در حال حاضر عرضه بسیار خوبی از راه اندازی داریم.”

  • آیا سوبارو کراس‌، موجود است؟

ب، رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا، گفت CarExpert اولین خودروها در حال حاضر می‌رسند، با عرضه خوبی در سراسر محدوده – حداقل برای مدل‌های بنزینی.

بیشتر: بررسی سوبارو کراس‌، 2023
بیشتر: همه چیز سوبارو کراس‌،
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-the-subaru-crosstrek-in-stock

«عرضه خوبی وجود دارد [across the petrol range]اما هیبرید کمی استثناست.»

آقای رید خاطرنشان کرد که بخش محلی سوبارو انتظار دارد کراس‌، جدید از نظر حجم فروش «از جایی که XV متوقف شد ادامه یابد». نسل قبلی XV «تقریباً 25 درصد» از حجم سوبارو در استرالیا را به خود اختصاص داده است.

  • آیا سوبارو کراس‌، موجود است؟

قیمت از 34990 دلار برای Crosstrek AWD 2.0L سطح پایه تا 45090 دلار برای پرچمدار Crosstrek AWD Hybrid S متغیر است – همه قیمت ها شامل هزینه های داخل جاده ای نمی شوند.

آقای رید ادامه داد: “ما یک بانک سفارش شش ماهه در Crosstrek Hybrid داریم – 20 درصد از سفارشات اولیه بوده است – بنابراین سهم بسیار داغی بوده است.”

«این بدان م،است که با تخصیصی که داریم، شش ماه بیرون هستیم [on Hybrid]، بنابراین ما سخت کار می کنیم تا بیشتر به دست آوریم و زمان تحویل را کاهش دهیم.”

سوبارو کراس‌، 2023 (MY24) با سه نوع بنزینی و دو نسخه هیب، e-Boxer، مشابه مدل کنونی XV وارد بازار می‌شود.

در مقایسه با نسل قبلی سوبارو XV، رنج کراس‌، بسته به نوع آن، بین 1800 تا 3000 دلار افزایش قیمت دارد، اگرچه این امر با طیف وسیعی از پیشرفت‌های مهندسی و پیشرانه، و همچنین تج،ات استانداردتر در سراسر محدوده، جبران می‌شود.

نسل جدید سوبارو کراس‌، در حال حاضر به فروشندگان در سراسر کشور ضربه می زند و مدیر محلی این برند می گوید عرضه خط تولید بنزین “خوب” است.

آقای رید افزود: «در کنار آن، ما تخصیص خوبی داریم.

  • آیا سوبارو کراس‌، موجود است؟

با این حال، ،یدار، که خواهان کراس‌، هیب، هستند، ممکن است حداقل شش ماه منتظر بمانند و نسخه‌های برقی‌شده در زمان عرضه، یک در پنج سفارش را به خود اختصاص می‌دهند.