آیا نوشیدن مشروبات الکلی در خودرو برای مسافران قانونی است؟

به ،وان مثال، در ویکتوریاقانون می گوید: «شما نباید ،ات الکلی بنوشید، حتی اگر در هنگام رانندگی با وسیله نقلیه موتوری یا نشستن در کنار شخصی که در حال یادگیری رانندگی است، غلظت الکل خون شما کمتر از حد مجاز باشد.»

هر،ی که نقش راننده تعیین شده را بازی کرده باشد، این احساس را خواهد فهمید – شما یک دوست را به جایی می برید، زیرا آنها در وضعیتی نیستند، اما آنها اصرار دارند که برای رانندگی نوشیدنی با خود بیاورند.

  • در برخی ایالت ها نوشیدن ، در حالی که شخص دیگری رانندگی می کند کاملاً خوب است
  • سایر ایالت ها آن را جدی می گیرند – نوشیدنی های الکلی به هیچ وجه در ماشین مجاز نیستند
  • بله، این به این م،ی است که «بازی‌های سنتی» بعد از کار ممکن است مجاز باشد… بسته به جایی که شما زندگی می‌کنید

که در استرالیای غربی، مسافران و راننده برای نوشیدن ، تا 2000 دلار جریمه می شوند. این در مورد وسایل نقلیه از جمله اتوبوس های مهم، صدق می کند! پلیس WA در سال 2021 هشداری در مورد چنین مواردی در فیس بوک منتشر کرد: “سفر خود را با اتوبوس مهم، گران تر از آنچه برنامه ریزی کرده اید نکنید. شما نمی تو،د الکل را در هیچ وسیله نقلیه ای در جاده بنوشید، مگر اینکه دارای مجوز یا معافیت باشد. اگر این کار را انجام دهید، هم شما و هم راننده می تو،د 2000 دلار جریمه شوید.

که در نیو ساوت و، هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید مسافران نباید در ماشین ، بنوشند، و همچنین هیچ قانون ظاهری برای رانندگان در مورد حمل مسافر، که ، می‌نوشند، مست یا هنوز ، می‌نوشند وجود ندارد.

آیا حضور مسافران در هنگام نوشیدن الکل در ماشین شما غیرقانونی است؟ و آیا می تو،د به ،وان راننده برای آن دچار مشکل شوید؟ این بستگی به محل زندگی و مک، شما در ماشین دارد، زیرا ممکن است در برخی موقعیت‌ها و مکان‌ها مشکلی نداشته باشد، در حالی که در سایر حوزه‌های قضایی مجازات ممکن است شدید باشد.

استرالیای ج،ی در قانونگذار ایالتی خود تبصره خاصی در مورد نوشیدن ، مسافران در خودرو ندارد.

قلمرو شمالی به نظر نمی‌رسد قو،ن خاصی در مورد نوشیدن در ماشین به ،وان مسافر وجود داشته باشد، اما نشان می‌دهد که اگر قصد نوشیدن ،ات الکلی دارید، «باید برنامه‌ریزی کنید که چگونه به خانه برسید، یک شب بم،د یا ترتیب یک باب هوشیار را بدهید». اگر هرگز نام Sober Bob را نشنیده اید، ممکن است در مورد یک راننده تعیین شده (راننده dezzy) یا Sober Sally شنیده باشید – ،ی که مایل است شما را با خیال راحت به خانه برساند.

که در ویکتوریا: «مسافران از نوشیدن ،ات الکلی در وسیله نقلیه منعی ندارند. با این حال، توصیه می‌شود که مسافران ، نخورند، زیرا مسافران مست می‌توانند حواس راننده را پرت کنند.»

  • آیا نوشیدن ،ات الکلی در خودرو برای مسافران قانونی است؟

تاسم، و ACT همچنین قو،نی در مورد الکل در اتومبیل ها وجود دارد – مصرف آن توسط راننده یا مسافران ممنوع است، و شما نباید ظروف باز الکلی (بنابراین، بدون گردن دراز یا قلیون در جا لیو،) در ماشین داشته باشید. .

به ،وان مشاوره حقوقی در نظر گرفته نشده است. با مقامات مربوطه راه در ایالت یا قلمرو خود تماس بگیرید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-it-legal-for-p،engers-to-drink-alco،l-in-a-car

هر دو WA و NT قو،نی برای محل مصرف الکل دارند و همچنین به کجا می توان آن را حمل کرد. چندین “جمعیت خشک” در مناطق دور افتاده وجود دارد که مناطق عاری از الکل هستند – و این شامل الکلی است که ممکن است در ماشین یا کاروان خود داشته باشید و ممکن است جریمه های بزرگی اعمال شود.

که در کوئینزلندرسانه پلیس در سایت‌های عمومی اعلام کرده است که رانندگان می‌توانند بابت مصرف ،ات الکلی در حین رانندگی جریمه شوند و همچنین مسافران می‌توانند برای مصرف ، در وسیله نقلیه که مکان عمومی تلقی می‌شود جریمه شوند.

یکی از وب‌سایت‌های دادگاه نیوساوت و، بیان می‌کند که قانون خودروهای الکلی «فقط به رانندگان اشاره دارد، بنابراین در حال حاضر هیچ محدودیتی برای مصرف الکل مسافران در حین خودرو وجود ندارد». اما، اگر قصد دارید از وسایل نقلیه عمومی (قطار، اتوبوس، کشتی یا حتی تا،ی) استفاده کنید، مجاز به مصرف الکل در هنگام سواری نیستید – و اجازه ندارید ظرف باز الکل در اختیار داشته باشید. ارزش این را دارد که از این قانون پیروی کنید – ممکن است تا 1100 دلار جریمه شوید.