آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

به گزارش این پایگاه خبری، در سال 2019، رئیس N در گروه موتور هیوندای، آلبرت بیرمن گفت که مدل های سوناتا و توس، N-Line برای درمان کامل N آماده نیستند.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

این منبع گفت: “ما نمی تو،م سوناتا الکتریکی را رد کنیم، اما ما توسعه یک خودروی الکتریکی جمع و جور را به جای یک خودروی سایز متوسط ​​در اولویت قرار داده ایم.”

توسعه کنترل‌های دیجیتالی HVAC، صفحه‌های چرخشی را برای تنظیم دما حفظ می‌کند، اگرچه سایر عملکردها به صفحه‌نمایش پنل لمسی به سبک ،س منتقل می‌شوند که هیوندای می‌گوید «حالت پیشرفته را تقویت می‌کند».

استایل به روز شده نسبتاً تهاجمی آن برداشتی از زبان طراحی «Sensuous Sportiness» این برند است که از نزدیک بازتابی از Staria و آ،ین نسل جلوی متمایز Kona است.

هیوندای از زمان عرضه خود تاکنون 9.17 میلیون دستگاه سوناتا در سراسر جهان فروخته است. در سال‌های اخیر، این شرکت در بازارهایی مانند ایالات متحده، چین و بازار محلی کره خود با این مدل دست و پنجه نرم کرده است.

بیشتر: همه چیز هیوندای سوناتا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/has-hyundai-changed-its-mind-on-a-sonata-n

هیوندای تنها یک نسخه را به صورت محلی ارائه می دهد که پرچمدار N Line است که توسط a موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ – ،وجی های برق هنوز تایید نشده اند، اما انتظار می رود ثابت بماند. ،وجی کره ای پست خودکار سال گذشته گزارش شد که هیوندای تج،ات مک،کی را منتقل خواهد کرد.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

شایان ذکر است سوناتا N Line در حال حاضر قدرتمندترین خودروی احتراق داخلی است که دارای نشان N در محدوده هیوندای است.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

به نظر می رسد هیوندای در مورد توسعه یک نوع سوناتای پرفورمنس تجدید نظر کرده است – زیرا یک سوناتا به شدت مبدل که از نشانه های طراحی قابل تشخیص N استفاده می کند در آزمایش های کره ای مورد آزمایش قرار گرفته است.

نمای جلوی آن از یک نوار نور LED تشکیل شده است که هیوندای آن را “لامپ افق بدون درز” می نامد و دارای خوشه های چراغ های جلوی مجزای دوگانه در دو طرف سپر جلو است.

کوچکترین مدل پرفورمنس در خط تولید هیوندای، i20 N، از a موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ که تولید می کند 150 کیلو وات و 275 نیوتن متر.

در سال 2022، ،وجی کره ای چوسانیک منبع در داخل هیوندای گزارش داد که این شرکت در آن زمان روی نسل بعدی سوناتا کار نمی کرد.

چوسان گزارش داد که این برند وجود سوناتا الکتریکی را رد نکرده است، اما گفته است که این یک اولویت نیست.

در عقب، هیوندای نوار نور تمام عرض را تکرار کرده است که ادعا می‌کند بر «تصویر پیشرفته سوناتا» تأکید دارد.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

هیوندای در حال حاضر در حال آزمایش هاتچ به روز شده i30 N است، اما این برند هنوز تایید نکرده است که آیا تغییری در پیشرانه وجود دارد یا خیر.

سوناتا برای اولین بار در سال 1985 عرضه شد و به همین دلیل تاج پایین ترین پلاک نام تجاری را به خود اختصاص داد. یک پیشرانه دیفرانسیل جلو بعداً در سال 1989 وارد شد.

این احتمال وجود دارد که سوناتا N دارای نوعی ،وجی افزایش یافته بر اساس ،وجی های N Line و N فعلی هیوندای باشد.

هیوندای 163 دستگاه تا پایان ژوئن در استرالیا فروخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 49.9 درصد کاهش داشته است. این خودرو با فول، واگن پاسات (412)، مزدا 6 (891) و اشکودا اکتاویا (740) که همگی فروش بیشتری نسبت به سدان دارند، یکی از کم فروش ترین خودروها در بخش خود است.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

هیوندای اخیرا Ioniq 5 N را معرفی کرد که اولین مدل N برقی این برند است که دارای دو موتوره چهار چرخ متحرک پیشرانه ای که کل ،وجی سیستم را تولید می کند 448 کیلو وات و 740 نیوتن متر.

در حالی که نسل بعدی Kona N هنوز تایید نشده است، مدل ،وجی یک را ارائه می دهد موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ که تولید می کند 206 کیلو وات و 392 نیوتن متر.

سوناتا N-Line 2023 از یک موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ که تولید می کند 213 کیلو وات از قدرت و 422 نیوتن متر از گشتاور

سوناتا فیس لیفت شده در اوایل سال جاری، تنها چند سال پس از عرضه نسل جدید، رونمایی شد.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

کل محدوده i30 N در حال حاضر یک را ارائه می دهد موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ تولید 206 کیلو وات و 392 نیوتن متر.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

در همان سال، سخنگوی هیوندای گفت وبلاگ ماشین کره ای“من نمی بینم که در آینده اتفاق بیفتد. هدف ما از سوناتا این نیست.

منابع گفتند چوسان این یک راز آشکار در شرکت است که تولید سوناتا متوقف خواهد شد زیرا هیوندای در خطوط تولید خود جا برای خودروهای الکتریکی خود ایجاد می کند.

  • آیا هیوندای نظر خود را در مورد سوناتا N تغییر داده است؟

ع، ها توسط وبلاگ ماشین کره ای نمونه اولیه رکاب‌های جانبی قرمز، کالیپرهای ترمز قرمز و دو نوک اگزوز تکی در دو طرف خودرو را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد این ممکن است در واقع یک نوع N باشد.

در حال حاضر این برند سه مدل با نشان N در استرالیا ارائه می دهد.

کابین سوناتا در داخل کابین دارای نمایشگرهای 12.3 اینچی دوگانه در یک محفظه خمیده است – که برای اولین بار برای این برند است.