آیا پیاده شدن از ماشین در هنگام کشیدن ماشین قانونی است؟

یکی از افسران پلیس NSW که با او صحبت کردیم، این ایده را تأیید کرد و به CarExpert گفت که اگرچه هر توقف ترافیک بر اساس شرایط فردی است، هیچ ا،امی برای سوار یا خارج شدن از ماشین وجود ندارد.

از طرف دیگر، اگر افسر معتقد است که شما ممکن است تحت تأثیر الکل باشید، از نظر تئوری قرار گرفتن در داخل خودرو ایمن‌تر از راه رفتن، استنشاق، روی یا نزدیک جاده است.

اگر می‌خواهید از ماشین پیاده شوید و در مورد وضعیت با افسر صحبت کنید، ممکن است از شما بخواهند به وسیله نقلیه برگردید، یا حتی ممکن است از طریق بلندگوی خودرو به شما بگویند که قبل از اینکه بخواهید پیاده شوید، در ماشین بم،د.

  • آیا پیاده شدن از ماشین در هنگام کشیدن ماشین قانونی است؟

آنها همچنین گفتند که رانندگ، که ممکن است کار اشتباهی انجام داده باشند، در صورت برخورد مسئولانه و محترمانه با مأموران، احتمال بیشتری وجود دارد که با یک اخطار از کار خارج شوند.

بنابراین، اگر شما در شب کشیده شدید و بپرسند کجا می روید، لازم نیست پاسخ دهید. یا اگر از شما پرسیده شد که چرا به شیوه ای خاص یا در مسیر خاصی رانندگی می کردید، نیازی به پاسخ دادن به آن نیز ندارید.

با این حال، بهترین روش برای هر ،ی که کشیده شده است، ماندن در ماشین، با هدف ایمن نگه داشتن همه در نظر گرفته می شود.

به این ترتیب، بهتر است مودب باشید، و اگر اشتباه می کنید، اعتراف به آن ممکن است منجر به ملایمت شود، یا حداقل پلیس پس از اینکه به شما بلیط داد احساس بدی کند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/is-it-legal-to-get-out-of-your-car-when-pulled-over

تحت فشار قرار گرفتن توسط پلیس، به هر دلیلی، می تواند یک تجربه ،ره آور و ترسناک باشد، به خصوص اگر قبلاً با ،، که در قانون هستند کار زیادی نداشته باشید.

هر،ی که چند سال رانندگی کرده باشد، بدون شک با دیدن چراغ های آبی و قرمز چشمک زن در آینه عقب، آن ،زش را در سینه خود داشته است.

  • پلیس به دلایل مختلفی می تواند شما را تحت فشار قرار دهد
  • در صورت درخواست نیازی نیست جز نام، آدرس و گواهینامه رانندگی خود چیزی بدهید
  • اگر از شما خواسته شد در ماشین بم،د، در ماشین بم،د

این افسر بیان کرد که مردم هنگام پیاده شدن از خودروی خود برای رویارویی یا گفتگو با پلیس با خودروهای دیگری برخورد کرده اند و به همین ترتیب، مواردی وجود داشته است که مأموران در حاشیه جاده مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

چه به دلیل سرعت غیرمجاز متوقف شده باشید، چه برای آزمایش تنفس تصادفی (RBT) باید به خاطر داشته باشید که پلیس کار خود را انجام می دهد. اما این را نیز در نظر داشته باشید که شما به ،وان یک کاربر جاده حقوقی دارید و در صورت درخواست، موظف به پاسخگویی به هیچ سوال یا دادن اطلاعات دیگری به غیر از نام، آدرس و تحویل گواهینامه رانندگی خود نیستید.

  • آیا پیاده شدن از ماشین در هنگام کشیدن ماشین قانونی است؟

اما در مورد پیاده شدن از ماشین چطور؟ بسیاری از ما چنین تمایلی را داشته‌ایم، اما فکر رایج این است که، اگر شما را به جلو کشیدند، باید در ماشین خود بم،د. همچنین ممکن است بخواهید آن را در حالت پارک یا خنثی قرار دهید، ترمز دستی یا ترمز دستی را روی آن بگذارید و شاید حتی موتور را خاموش کنید.

علاوه بر این، در حالی که هیچ ا،ام قانونی برای ماندن شخصی وجود ندارد و هیچ تخلفی وجود ندارد که بتوان به آن متهم شد “مگر اینکه فرار کنید” – ماندن در ماشین شما همیشه امن ترین اقدام خواهد بود.

  • آیا پیاده شدن از ماشین در هنگام کشیدن ماشین قانونی است؟

توجه داشته باشید که تقریباً در تمام موقعیت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی، تعاملات شما به صورت صوتی، تصویری یا هر دو ضبط می‌شود.

این می تواند به نفع امنیت شما باشد. اگر در یک جاده شلوغ یا یک بزرگراه اصلی کشیده شدید، پس منطقی است که یک افسر بخواهد شما را از راه رفتن در آن جاده یا خیلی نزدیک به آن، به ،وان وسیله ای برای محافظت از شما و سایر کاربران جاده، باز دارد.

در مورد این که به افسر چیزی غیر از نام و نش، خود نگویید و به سؤالات پاسخ ندهید، این یک اولویت شخصی است. اما این افسر به ما گفت که شما “هیچ لطفی به خودتان نمی کنید” با گستاخی یا سخت بودن.

اگر می‌خواهید در ماشین بم،د و به هر دلیلی (که اجازه دارید) از هرگونه تعامل با یک افسر فیلم بگیرید، خاموش ، موتور حرکت خوبی است. شما نمی خواهید جریمه دیگری برای استفاده از تلفن خود در حین رانندگی بگیرید…