آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود

او گفت: «در حال حاضر در برخی بازارها، شما نمی تو،د خودرو تحویل دهید [that emits] 200 گرم در کیلومتر CO2. آقای Guzzafame به رسانه ها گفت ا،ر مردم آن را نمی ،ند.

«اگر می‌خواهید یک PHEV داشته باشید، باید همه آن‌ها را به‌طور کامل دوباره ابزار کنیم [platform]،” او گفت.

“چرا؟ چون مالیات بر آن وجود دارد، زیرا مردم دیگر آزاد نیستند با آن ماشین رفت و آمد کنند. در فرانسه، Stelvio 280hp و Tonale GME مالیات می پردازند [beyond] آنچه مردم می خواهند ،ج کنند.»

و با توجه به اینکه این برند تایید کرده است که در سال 2024 شاهد عرضه آ،ین آلفارومئو جدید با احتراق داخلی خواهیم بود، آقای ،افام گفت که جولیا و استلویو بعدی “به احتمال زیاد” الکتریکی خواهند بود.

  • آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود

اما پلت فرم دیفرانسیل عقب جورجیو در زیر استلویو و جولیا برای پشتیب، از برقی سازی طراحی نشده بود و توسعه مجدد آن برای برندی که تحت فشار بالا برای ،ب سود است، هزینه قابل توجهی خواهد داشت.

  • آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود
    آلفارومئو استلویو
  • آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود

بعدی آلفارومئو جولیا و استلویو احتمالا برقی خواهد بود

با نزدیک شدن مهلت سال 2027 برای تولید برق خالص، آقای Guzzafame تایید کرد که آلفارومئو PHEV را در استلویو و جولیا فعلی عرضه نخواهد کرد.

“شما به جولیا، استلویو، توناله نیاز دارید. سپس به چیزی بزرگتر نیاز دارید.»
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/what-the-future-،lds-for-the-alfa-romeo-stelvio-and-giuli،

این سدان و شاسی‌بلند سایز متوسط ​​در سال 2016 معرفی شدند و در اوایل سال جاری میلادی به‌روز شدند، اما هیچ‌کدام از آنها حتی از فناوری هیب، ملایم برخوردار نیستند.

در حالی که برخی از رقبا از خودروهای سواری سنتی دور می‌شوند، آلفارومئو تایید کرده است که ریشه‌های خود را رها نخواهد کرد و جولیا را نخواهد کشت.

یکی از راه حل های ممکن توسعه یک نسخه هیب، پلاگین است که خودرو را در محدوده مالیاتی مطلوب تری قرار می دهد و فروش آن را در بازارهایی مانند فرانسه آسان تر می کند.

مدیر محصول آلفارومئو، د،ل Guzzafame به رسانه های استرالیایی گفت که فروش خودروهایی مانند Giulia و Stelvio در برخی بازارهای اروپایی در حال حاضر به دلیل مالیات های هنگفت بر وسایل نقلیه با آلایندگی بالا سخت تر شده است.

  • آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود
    آلفارومئو جولیا
  • آینده آلفارومئو استلویو و جولیا چه خواهد بود

این برند «می‌توانست» یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی را در جولیا و استلویو در اواسط عمر خود نصب کند، اما تشخیص داد که کاهش انتشار CO2 به اندازه کافی قابل توجه نیست تا افزایش قیمت بر،ب را توجیه کند.

آقای Guzzafame در مورد مدل های اصلی که آینده آلفارومئو را هدایت می کنند، گفت: “شما به یک ماشین نیاز دارید.”