اتصال استرالیایی فورد موستانگ جدید

پکیج هندلینگ اختیاری یک بال عقب منحصربه‌فرد شبیه به فورد GT، فنرهای سفت‌تر، میله‌های نوس، بزرگ‌تر در جلو و عقب و ،تیک‌های Pirelli Trofeo پهن‌تر را اضافه می‌کند. چرخ‌های Carbon Revolution به‌،وان گزینه دیگری برای «عملکرد مسیر بدون سازش» در نظر گرفته می‌شوند.

فورد هنوز قیمت آن را اعلام نکرده است.

Carbon Revolution می‌گوید انتظار دارد تولید چرخ‌های Dark Horse را در «مگا-لاین» جدید خود در اوا، سال مالی 23 آغاز کند. خط تولید جدید Geelong آن به گونه ای طراحی شده است که ظرفیت شرکت را از 80000 چرخ به 155000 چرخ در سال افزایش دهد.

این دو شرکت رابطه‌ای با هم دارند و فورد از چرخ‌های Carbon Revolution در مدل‌های شلبی GT350 و GT500 موستانگ با حجم کمتر استفاده می‌کند.

شرکت ویکتوریا در بی،ه‌ای گفت: «این اولین باری خواهد بود که Carbon Revolution یک برنامه اصلی خودرو را در فورد عرضه می‌کند و امکان پذیرش گسترده‌تر فناوری چرخ‌های سبک وزن این شرکت را فراهم می‌کند.

بیشتر: Dark Horse رهبری شارژ فورد موستانگ 2024 در استرالیا را بر عهده خواهد گرفت




منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/new-ford-mustang-range-toppers-australian-connection

این چرخ‌های رده بالا را برای سایر OEM‌ها مانند فراری (488 Pista، F8 Tributo، F8 Spider، SF90 Stradale، 812 Competizione، 296 GTS، 296 GTB)، GM (شورولت کوروت Z06)، و رنو (مگان RS Trophy) عرضه می‌کند. ).

Mustang Dark Horse دارای نسخه اصلاح شده V8 تنفس طبیعی معمولی با هدف 500 ، بخار (368 کیلووات)، گیرب، شش سرعته دستی Tremec با شیفتر توپ تیت،ومی، میله های نوسان عقب بزرگتر، کمک فنرهای سنگین جلو، دامپرهای MagneRide، Torsen LSD، ترمزهای Brembo و ،تیک های Pirelli P Zero.

این اولین نام عملکرد جدید برای این برند از زمان معرفی Mustang Bullitt در سال 2001 است و در آمریکای شمالی و استرالیا به فروش خواهد رسید.

این شرکت می گوید چرخ های آن تا 50 درصد سبک تر از چرخ های آلومینیومی هستند، اما به همان اندازه قوی هستند.

شرکت استرالیایی Carbon Revolution قراردادی کلیدی با فورد منعقد کرده است که چرخ‌های سبک وزن خود را به‌،وان یک آپشن در موستانگ دارک هورس 2024 که این هفته در دیترویت معرفی شد، عرضه خواهد کرد.

بیشتر: تمام جزئیات در مورد فورد موستانگ 2024

  • اتصال استرالیایی فورد موستانگ جدید
پلاک جدید Dark Horse که این هفته در کنار سایر نسل‌های نسل جدید موستانگ معرفی شد، به‌،وان «قابلیت‌ترین موستانگ… قانونی خیاب، تا کنون» شناخته می‌شود.