اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

پرفروش‌ترین شرکت خودروسازی استرالیایی تویوتا در حال ارائه طیف وسیعی از «سرویس‌های متصل» مبتنی بر اپلیکیشن و ابر است – برخی به صورت رایگان و برخی دیگر با هزینه ماهانه.

یک نماد باواریایی که دوباره متولد شد

بعد از اینکه در ابتدا قرار بود اوا، سال 2022 عرضه شود، شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای دادن تویوتا، این هفته در مراسم معرفی کرولا کراس به رسانه ها گفت که اولین خودروی الکتریکی این برند حداقل برای 8 سال دیگر در اینجا نخواهد بود. 12 ماه.

مزدا استرالیا تایید کرد که موتور 3.3 لیتری توربو تایید شده به ،وان بخشی از اعلامیه امروز CX-60 در دیگر بازارهای اصلی CX-60 ارائه نخواهد شد، اما راه خود را به آمریکای شمالی باز خواهد کرد – با این حال، آمریکای شمالی این مدل را دریافت نخواهد کرد. تا آنجا که ما می د،م CX-60.

داستان کامل: تویوتا – ما از قبل از “مد روز” بودن، CO2 را کاهش داده ایم


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

تویوتا به دنبال سود مبتنی بر نرم افزار است

داستان کامل: هیوندای استرالیا بر این باور است که سیستم الکتریکی برای برخی کار خواهد کرد


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

تویوتا bZ4x 2023 اکنون برای عرضه در استرالیا در نیمه دوم سال 2023 در نظر گرفته شده است، این شرکت تأیید کرده است.

تویوتا از ادعاهای عقب مانده عقب نشینی می کند

این برند از سال تا به امروز (YTD) 2565 خودرو فروخته است که 17 درصد افزایش یافته است، که آن را در مسیری بین 3400 تا 3500 فروش در طول سال تقویمی قرار داده است – یکی دیگر از رکوردهای پر آب. 2978 دستگاه در سال 2021 و 2645 دستگاه در سال 2005 فروخت.

این شرکت همچنین خواستار استراتژی قریب‌الوقوع ملی خودروهای برقی ،ت آلب، شده است تا راه‌هایی را برای تشویق در دسترس بودن پیکاپ‌های برقی با اندازه من، برای ،یداران محلی در نظر بگیرد.

در حالی که وجود اسناد تاییدیه همیشه به م،ای آمدن خودرو به استرالیا نیست، CarExpert می‌داند که سری G90 به صورت محلی عرضه می‌شود – هرچند مشخص نیست که آیا عرضه آن با ورود MIFA 9 در نوامبر همزمان است یا خیر.

خودروهای الکتریکی تا سال 2031 در استرالیا با خودروهای احتراقی برابر قیمت خواهند شد، اما ،، که در حومه‌های بیرونی کشور ما زندگی می‌کنند در خطر رها شدن هستند.

گزارشی به نام تهیه کرده است تسریع جذب خودروهای الکتریکی محلی در جایی که اهمیت داردو پلتفرمی را توسعه داده است که حجم خودروهای برقی را در سطح کدپستی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از آن و همچنین تغییرات در تقاضای برق را ردیابی می کند.

سری مزدا CX-60 2023 استرالیا دارای یک شش سیلندر خطی 3.3 لیتری توربوشارژ جدید با فناوری هیب، ملایم 48 ولتی خواهد بود که با بنزینی 3.0 لیتری e-Skyactiv X سوپرشارژر برای اروپا متفاوت است.

موتور الکتریکی مانند قبل است و 150 کیلووات قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

برادر کوچکتر بازی می کند

داستان کامل: سانگ یانگ استرالیا برای رکورد فروش آماده شد


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

این گفته شرکت خدمات حرفه‌ای KPMG است که همچنین پیش‌بینی می‌کند میانگین برد خودروهای الکتریکی در این مدت از 340 کیلومتر به 480 کیلومتر افزایش می‌یابد.

راه بهبودی سانگ یانگ

این یک حرکت بالقوه سودآور برای شرکتی است که سالانه بیش از 200000 وسیله نقلیه جدید را در اینجا می فروشد. تصمیم آن برای دریافت هزینه های اشتراک بدون شک توسط رقبا به دقت زیر نظر خواهد بود.

داستان کامل: سرویس‌های متصل تویوتا با طرح‌های اشتراک وارد می‌شوند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-october-10-14

اینجا را کلیک کنید تا داستان استرالیایی قیمت و مشخصات M2 را بخو،د که قرار است در سه ماهه دوم سال 2023 از 119900 دلار قبل از هزینه های جاده ای وارد شود.

خط تولید محلی LDV علاوه بر اولین موتورهای برقی خود، مدل جدیدی با موتور بنزینی و دیزلی دریافت می کند. اسناد ،تی نشان می دهد که موتور LDV G90 بنزینی و دیزلی برای فروش در استرالیا در کنار همتای برقی MIFA 9 خود تایید شده است.

داستان کامل: LDV G90 2023، رقیب چینی کیا کارناوال برای استرالیا


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

با ،وجی های 209 کیلووات و 450 نیوتن متر، موتور جدید 3.3 لیتری شش توربوی خطی 48 ولتی MHEV به کمک MHEV به 2.5 لیتری e-Skyactiv پلاگین هیب، 241 کیلووات/500 نیوتن متری و همچنین 187 نیوتن متر e3-5ky D.3-5ky می پیوندد. لیتری شش توربو دیزل خطی، همچنین دارای فناوری هیب، ملایم 48 ولتی است.

داستان کامل: مزدا CX-60 2023 با موتور 3.3 لیتری توربو بنزینی رونمایی می شود


داستان کامل: تویوتا bZ4x EV با تاخیر در نیمه دوم سال 2023 به استرالیا می آید


تا پایان ماه سپتامبر، کیا استرالیا 60200 خودرو در مقابل 58103 دستگاه هیوندای ثبت نام کرده است.

اولین وسیله نقلیه‌ای که سرویس‌های متصل تویوتا را در اینجا دریافت می‌کند، کرولا کراس SUV جدید است، با فناوری‌هایی که با به‌روزرس،‌های منظم در سراسر محدوده عرضه می‌شوند.

ل،وس EV افزایش برد دارد

اولین خودروی برقی تویوتا هنوز نزدیک به 12 ماه تا ورود به نمایشگاه های استرالیا فاصله دارد.

فشار ممتاز مزدا شش خطی می شود

این اولین Polestar خواهد بود که در دو کشور ساخته می شود: از چنگدو، چین و سپس در ایالات متحده از سال 2024 در کارخانه ای در کارولینای ج،ی شروع می شود.

اولین خودروی برقی تویوتا دوباره با تاخیر مواجه شد

آقای هانلی در جریان معرفی کرولا کراس جدید هیب،-سنگین در استرالیا، در صحبت با رسانه‌ها، احساسات خود را در مورد مسیر صفر خالص در استرالیا، که به اعتقاد او به مجموعه‌ای متنوع از فناوری‌های پیشرانه نیاز دارد تا همه را به سفر ببرد، بیان کرد. .

ما تیزرهای رسمی و حتی چند افشاگری ناخواسته را دیده‌ایم، اما در اینجا نسل دوم BMW M2 با تمام شکوه رسمی آن است.

خودروی الکتریکی به روز شده ل،وس UX300e در سال 2023 وارد استرالیا خواهد شد و ،وان اصلی آن باتری بسیار بزرگتر است که محدوده رانندگی بسیار زیادی را ارائه می دهد.

یافته های نظرسنجی EV ارسال شد

مدل MY23 دارای یک باتری 72.8 کیلووات ساعتی است که نسبت به پکیج قدیمی 54.4 کیلووات ساعتی افزایش یافته است که در تست WLTP برد رانندگی را از 315 کیلومتر به 450 کیلومتر افزایش می دهد.

M2 جدید با استفاده از فن آوری پیشرانه و شاسی از M3 و M4 بزرگتر و گرانتر، در آوریل 2023 در سطح جه، عرضه می شود و به زودی در نمایشگاه های BMW استرالیا راه اندازی می شود.

داستان کامل: رشد سریع کیا با پیشی گرفتن از هیوندای در استرالیا پیگیری شد.


G90 جایگزینی برای G10 G10 است که در اوایل امسال متوقف شد.

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

رقیب جدید کارناوال نزدیک است

سانگ یانگ به‌نظر می‌رسد بهترین نتیجه ماهانه استرالیایی‌اش را به دست آورد و 400 خودرو در سپتامبر تحویل داد که 71 درصد نسبت به ماه مشابه در سال 2021 افزایش داشت.

شان هانلی، معاون فروش و بازاریابی تویوتا استرالیا، بار دیگر به طور هیجان‌انگیزی این تصور را که برند ژاپنی در زمینه برق‌سازی از صنعت عقب مانده است – در لحظه‌ای از شور و اشتیاق نادر این هفته به چالش کشیده است.

بهترین عملکرد آن خودروی دو کابین Musso با 222 فروش ماهانه و 1120 سال تا به امروز است، اگرچه این شاسی بلند بزرگ ر،تون است که بیشترین رشد را داشته است.

اولین SUV Polestar به بازار آمد

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

نام تجاری پولستار که اخیراً در فهرست خودروهای الکتریکی ثبت شده است، سرمایه‌گذاری بین ولوو و مادرش جیلی، پس از یک کمپین تبلیغاتی طول،، اولین شاسی‌بلند خود را به نمایش گذاشته است.

ده سال پیش، سهم بازار کیا در استرالیا (2.6 درصد) کمتر از یک سوم سهامدار اصلی هیوندای (8.5 درصد) بود.

داستان کامل: BMW M2 مدل 2023 با پانچ 338 کیلووات رونمایی شد


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

با این حال، این برند دهه گذشته را به طور پیوسته برای کاهش این شکاف سپری کرده است، تا جایی که در سال 2022 کیا واقعاً در رقابت فروش از هیوندای جلوتر است.

جان کِت، مدیر ارشد اجرایی هیوندای استرالیا گفت در حالی که به هیچ وجه تایید نمی‌شود که یک خودروی الکتریکی در حال توسعه است CarExpert هفته گذشته که راه حلی با انتشار صفر فرصتی قوی برای برند در اینجا – در میان برخی، نه همه، ،یداران، نشان داد.

اول از همه، تویوتا مخالف خودروهای برقی باطری نیست. دوم این است که ما معتقدیم برای رسیدن به بی‌طرفی کربن، باید همه را به سفر ببرید – باید برای بازاری که دارید راه‌حلی داشته باشید.» آقای هانلی ادعا کرد.

هیوندای خودروهای برقی را برای برخی من، ارزیابی می کند

Polestar 3 یک خودروی پنج نفره با ظاهر متمایز است که قرار است از اوا، سال 2023 در آمریکای شمالی، اروپا و چین و 2024 برای مناطق دیگر از جمله استرالیا به لیفت بک موجود Polestar 2 در خط تولید رو به رشد این شرکت بپیوندد.

هیوندای استرالیا می‌گوید که پتانسیل برق را در اینجا می‌بیند، حداقل برای برخی افراد.

داستان کامل: SUV الکتریکی Polestar 3 فاش شد


  • اخبار این هفته: 10 تا 14 اکتبر

داستان کامل: Lexus UX300e EV مدل 2023 برد افزایش می یابد


فول استوی: کی‌پی‌ام‌جی می‌گوید خودروهای برقی باید به مردم حومه شهر یارانه داده شود