اخبار این هفته: 14 تا 18 نوامبر

در حالی که تویوتا استرالیا هیب، را از دست داد، اندکی پس از آن، کرولا کراس هیب، جدید را معرفی کرد که انتظار می‌رود در تعداد بسیار بیشتری نسبت به پریوس به فروش برسد.

کانسپت ،س X کانورتیبل که در لس آنجلس پیش از نمایشگاه موتور در آنجا معرفی شد، معماری و پیشرانه الکتریکی خود را با کانسپت X 2021 و کانسپت X S،dium 2022 به اشتراک می گذارد.

آیا برابری هزینه EV-ICE به زودی می رسد؟ به نظر می رسد سانگ یانگ برگشته عزیزم آیا سقف های خورشیدی در خودروهای برقی بلند می شوند؟

یک سانگ یانگ که به تازگی تثبیت شده است، می گوید که قصد دارد عرضه خودروهای شاسی بلند و خودروهای برقی بیشتری را تسریع بخشد تا به سود و دوام برنامه ریزی شده خود ادامه دهد.

داستان کامل: سوبارو ایمپرزا 2023 رونمایی شد، زمان استرالیا نامشخص است


  • اخبار این هفته: 14 تا 18 نوامبر

فراتر از این جزئیات، ،س هیچ مشخصات فنی دیگری از X trio را تأیید نکرده است، و همچنین نشان نداده است که آیا این خودروهای تولیدی پیش‌نویس وجود دارد یا خیر – اگرچه، مشخصاً ،س نام تجاری X S،dium را دارد.

آرایه خورشیدی پشت بام ساخته شده از مواد سیلی، فتوولتائیک، در هنگام رانندگی و هنگام پارک ،، انرژی را به باتری 87.2 کیلووات ساعتی خودرو تغذیه می کند و شارژ معمولی پلاگین را افزایش می دهد.

کریس بوون، وزیر تغییرات آب و هوا و انرژی، تعداد ارسال‌های ارسالی را در توییتر فاش کرد و افزود که ،ت “در هفته‌ها و ماه‌های آینده از نزدیک روی این موارد کار خواهد کرد”.

داستان کامل: تویوتا bZ کامپکت SUV مفهومی فاش شد


هوندا سفارش‌های سیویک تایپ R را از اول دسامبر آغاز می‌کند و اولین تحویل مشتریان در فوریه 2023 آغاز می‌شود.

یکی از سخنگویان سوبارو استرالیا گفت: “Impreza 30 سال است که بخشی از خانواده سوبارو بوده است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در زمان من، جزئیات بیشتری را برای بازار استرالیا به اشتراک بگذاریم.”

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


جیم روآن، مدیرعامل ولوو کارز می‌گوید انتظار دارد خودروهای برقی این برند در 2 تا 3 سال آینده به قیمت برابر با مدل‌های احتراقی آن برسند.

داستان کامل: مشخصات مسابقه فورد رنجر رپتور باجا ساخت استرالیا، پشت صحنه


طبق گفته فورد پرفورمنس، رنجر رپتور توسعه‌یافته استرالیایی، قرار است در مسابقه آفرود باجا 1000 این هفته در مکزیک شرکت کند.

داستان کامل: تویوتا پریوس 2023 رونمایی شدمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-november-14-18

هیچ نسخه ای از 911 چیزی نیست که شما آن را رایج می نامید، اما داکار کمیاب خواهد بود. فقط 2500 دستگاه در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد و قیمت آن 491400 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای است. بسته اختیاری طراحی رالی 54730 دلار قبل از حضور در جاده ها به آن بر،ب اضافه می کند.

جنگجوی صحرای استرالیا

bZ Compact SUV یکی از 16 کانسپت الکتریکی تویوتا و ل،وس بود که اوا، سال گذشته پیش نمایش داده شد، اگرچه تویوتا در آن زمان فضای داخلی آن را فاش نکرد.

ایمپرزا جدید فاش شد

انجمن صنعت می گوید 49000 کارگر خودرو در نیوساوت و، وجود دارد که باید برای سرویس و تعمیر ایمن خودروهای برقی مهارت داشته باشند.

قیمت بداس هوندا سیویک Type-R

CarExpert می‌داند که نسل پنجم تویوتا پریوس هیب، و پلاگین هیب، پس از توقف تولید نسل چهارم در اوایل سال جاری در استرالیا عرضه نخواهد شد.

،س سه کانسپت خودروی الکتریکی X خود را با یک کانورتیبل خوش فرم با سقف سخت تاشو و صندلی چهار نفره تکمیل کرده است.

داستان کامل: بازسازی سانگ یانگ با رشد فروش استرالیا به طور جدی آغاز می شود


  • اخبار این هفته: 14 تا 18 نوامبر

طبق تحقیقات خود این شرکت در اروپا، پنل سقف خورشیدی ،س الکتریک G80 سدان می تواند در طول یک سال حدود 1100 کیلومتر مسافت رانندگی اضافه کند.

قدرت از یک موتور 3.0 لیتری توئین توربو فلت شش با قدرت 353 کیلووات و گشتاور 570 نیوتن متر تامین می شود، همان چیزی است که در Carrera GTS، همراه با گیرب، هشت سرعته دوکلاچه و چهار چرخ متحرک دریافت می کنید. سرعت 100 کیلومتر در ساعت 3.4 ث،ه طول می کشد.

بدن صنعت می گوید ا،یستم EV دارای شکاف هایی است

نسل ششم سوبارو ایمپرزا که فقط به ،وان یک هاچ بک پنج در در دسترس است، اولین نمایش خود را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 انجام داده است.

“ما فکر می کنیم که می گیریم [to price parity] … در حدود سال 2025، جایی که فناوری کافی وجود خواهد داشت که هزینه باتری را کاهش می دهد. اخبار خودرو اروپا. «تکنولوژی باعث افزایش دامنه خواهد شد. باتری کمتر، اما برد بیشتر، با هزینه کمتر – ما به آنجا خواهیم رسید.

مقاله بحث در مورد اولین سیاست ملی استرالیا برای خودروهای برقی – برای تقویت بی‌شمار برنامه‌های تخفیف مالیاتی و معافیت مالیاتی مبتنی بر ،ت – در اوا، سپتامبر منتشر شد.

سانگ یانگ موتور از آوریل 2021 تحت نظارت دادگاه قرار گرفته است زیرا شرکت مادر سابق ماهیندرا و ماهیندرا نتوانست سرمایه‌گذار جدیدی در میان همه‌گیری و مشکلات مالی پیدا کند.

انجمن بازرگانان موتور در نیو ساوت و، (MTA NSW) در میان نگر،‌هایی که صنعت خدمات و تعمیر برای دستیابی به اه، خودروهای الکتریکی در سال 2030 «به شدت ناآمادگی» باقی خواهد ماند، خواستار حمایت ،ت است.

ولوو قصد دارد تا سال 2025 تا 26 به هزینه بسته باتری 100 دلار در هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) برسد. باتری فسفات آهن لیتیوم منبع CATL در تسلا مدل 3 در حال حاضر با هزینه 131 دلار به ازای هر کیلووات ساعت، پیشرو در مقرون به صرفه بودن با توجه به ،ابی اخیر است.

قیمت آن از 72600 دلار یا 25400 دلار بیشتر از مدل پایه VTi-LX است. به ،وان مرجع، مدل ،وجی کار خود را با بر،ب قیمت 54990 دلار قبل از هزینه های جاده ای به پایان رساند.

داستان کامل: مقاله استراتژی ملی EV بیش از 500 ارسال شده است


  • اخبار این هفته: 14 تا 18 نوامبر

تویوتا یک پریوس زیباتر را معرفی کرده است، اما انتظار نداشته باشید که به اینجا بیاید

،ت فدرال می گوید که بیش از 500 مورد ارسالی را برای یک مقاله بحث و گفتگو دریافت کرده است که برای شکل دادن به اولین استراتژی ملی خودروهای برقی کشور طراحی شده است.

برند کره ای minnow در 11 نوامبر اعلام کرد که بدهی های بازسازی را با استفاده از وجوه حاصل از ،ید خود توسط گروه KG تسویه کرده است و بنابراین مراحل بازسازی شرکتی خود را پس از حدود 18 ماه تکمیل کرده است.

،ت NSW در حال تلاش برای رسیدن به هدفی است که 52 درصد از فروش خودروهای برقی جدید تا سال 2030 الکتریکی باشد و “ا،ریت قریب به اتفاق” خودروهای برقی تا سال 2035 باشد. ،ت استرالیا با هدف 89 درصد فراتر رفته است. فروش EV تا سال 2030

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

داستان کامل: سقف پنل خورشیدی Genesis G80 EV به برد 1100 کیلومتر در سال اضافه می کند.


داستان کامل: مدیر عامل Volvo برابری قیمت خودروهای EV و ICE را تا سال 2025 پیش بینی می کند.


این چیه؟ یک پریوس ،ی؟

اکنون کابین آینده‌نگر و نسبتاً شیک این کراس اوور الکتریکی را به نمایش گذاشته است که از مواد سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند – برای مثال، صندلی‌ها از مواد گیاهی و بازیافتی ساخته شده‌اند.

اولین طرح ملی EV در حال شکل گیری

همانند F-150 Raptor برنده ک، 2017، Racer Ranger Raptor Baja مطابق با رده استوک ساخته شده است، به این م،ی که 3.0 لیتری توئین توربو بنزینی V6، گیرب، 10 سرعته اتوماتیک، خط محرکه و سیستم تعلیق هستند. همه از نسخه جاده شما می تو،د ،یداری کنید.

عرضه خودروهای برقی تویوتا سرعت خود را افزایش می دهد

این نسخه نهایی برای پیوستن به سری سیویک نسل یازدهم محلی خواهد بود که در بالای خودروی قریب الوقوع e:HEV LX هیب، قرار می گیرد.

داستان کامل: هوندا سیویک تایپ R مدل 2023 با قیمت 72600 دلار در راه دور


  • WORLD Atto 3، MG ZS EV

دراپ تاپ نف،ر از Genesis

در مقایسه با کراس‌، که در پایان اکتبر رونمایی شد، ایمپرزا پایین‌تر روی زمین قرار دارد، جلوپنجره و طرح‌های سپر متفاوتی دارد و قوس چرخ‌های پ،تیکی را از دست می‌دهد.

داستان کامل: مفهوم Genesis X Convertible به ،وان روکش برقی رونمایی شد


  • اخبار این هفته: 14 تا 18 نوامبر

داستان کامل: بدن NSW هشدار می دهد که صنعت خودرو “به شدت ناآمادگی” برای اه، EV است


داستان کامل: پورشه 911 داکار 2023 با قیمت استرالیا رونمایی شد


پورشه این کار را انجام داده است. سرانجام مشخص شد که نسخه تولیدی آن 911 پرسرعتی که در چند سال گذشته شاهد چرخش نوربرگ رینگ بودیم، با نام 911 داکار.

حالا این یک “SUV” رویایی است

جاستین کاپیکیانو، مدیر مهندسی فورد پرفورمنس در استرالیا گفت: «باجا 1000 در سراسر جهان به ،وان یکی از سخت‌ترین مسابقات آفرود روی کره زمین شناخته می‌شود.

تویوتا کانسپت شاسی‌بلند کامپکت bZ خود را در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس پیش‌نمایش کرده است، اگرچه از ارائه هیچ مشخصاتی کوتاهی کرده است.

Genesis ادعا می‌کند که پانل‌ها در نور آفتاب خوب، برقی معادل برق مورد نیاز برای دو لامپ 100 واتی یا 11 لامپ LED فلورسنت خانگی تولید می‌کنند.