اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

برای سال 2024، خط‌آپ رنجروور جدیدترین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی Pivi Pro JLR را با صفحه نمایش لمسی 13.1 اینچی و نوارهای جانبی جدید برای بهبود قابلیت استفاده، دریافت می‌کند.

داستان کامل: قیمت و مشخصات هوندا ZR-V 2023

رئیس محلی این برند تایید کرده است که نسل بعدی سوبارو ایمپرزا 2024 در سه ماهه چهارم سال جاری به دنبال برادر سواری کراس‌، خود به بازار استرالیا خواهد رفت.

نسل هفتم جدید فورد موستانگ پیش از عرضه در اوا، سال 2023 در ملبورن جاسوسی شده است.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

تسلا بار دیگر در کانون توجه (و دادگاه‌ها) قرار گرفت، زیرا به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری آن‌ها که گفته می‌شود میزان برد پیشنهادی برای برخی از دارندگان مدل S و X را کاهش داده است – که در برخی موارد نیاز به تعمیرات گران قیمت دارد.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

شکاف های ZR-V بین HR-V و CR-V.

داستان کامل: تسلا ماشین الکتریکی بعدی خود را مس،ه می کند

آقای رید گفت: «ما در حال همکاری بسیار نزدیک با کارخانه در Wilderness هستیم. “آیا ما علاقه مندیم؟ کاملا. آیا در خط لوله است؟ آره.”

داستان کامل: مالک، که ادعا می‌کنند به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری باتری‌ها را فلج کرده است، از تسلا شکایت کرد

این شرکت هنوز زمان رونمایی تیگوان جدید را تایید نکرده است، به غیر از اینکه گفته است این رونمایی در سال 2023 انجام خواهد شد.

،س G70 پیوند قلب دریافت کرده و موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ پایه خود را برای یک توربو 2.5 لیتری قدرتمندتر کنار گذاشته است.

تویوتا تاکوما جدید مبتنی بر معماری بدنه روی قاب TNGA-F است که در حال حاضر به ،وان پایه ای برای پیکاپ بزرگتر Tundra، سکویا SUV و سری 300 LandCruiser عمل می کند.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

پس از تایید قیمت ZR-V جدید خود در اوایل این ماه، هوندا استرالیا اکنون مشخصات کامل کراس اوور سایز متوسط ​​جدید خود را منتشر کرده است.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

داستان کامل: استون مارتین نسل جدید را در “DB bloodline” مس،ه می کند

فول، واگن هنوز هم تیگوان فعلی را در مدل های 110TSI و R عرضه می کند، اگرچه سفارشات برای مدل های 132TSi، 147TDI و 162TSI چهار چرخ محرک متوقف شده است.

تویوتا تاکوما 2024 پلت فرم جدید، قدرت هیب، در دسترس را دریافت می کند

او پیش‌نمایش یک تیزر سایه‌دار از نمای خودرو را مشاهده کرد که نمایه‌ای آشنای فست‌بک را نشان می‌دهد، اما به نظر می‌رسد خطوط واضح‌تری به سمت عقب باشد.

یک چین تیز از کناره خودرو می گذرد و یک دم ناگه، وجود دارد.

در حال حاضر در فروش است.

هوندا استرالیا جزئیات خط تولید ZR-V خود را ارائه می دهد

داستان کامل: هات هچ الکتریکی جدید آبارث با جزئیات برای استرالیا

داستان کامل: زمان راه اندازی استرالیا برای سوبارو ایمپرزا جدید تایید شد

به گفته مدیر محلی این برند، سوبارو استرالیا سخت کار می کند تا نسخه هایی با قابلیت مسیریابی از شاسی بلندهای Crosstrek، Forester و Outback خود را به استرالیا برساند.

ما می تو،م سبک جدیدی از نشانگرهای کهربایی را در عقب ببینیم.

داستان کامل: سوبارو کراس‌، مقاوم‌تر «در خط لوله»

رنجروور پرچمدار، پیشرانه بنزینی P400 خود را برای سال 2024 از دست می دهد، اما یک گزینه هیب، پلاگین جدید، یک پرچمدار SV قدرتمندتر و یک سرویس سفارشی سازی جدید SV سفارشی دریافت می کند.

استون مارتین اعلام کرده است که “آمادگی نهایی” برای مدل نسل جدید در “خط خون DB” در حال انجام است که در 24 مه عرضه خواهد شد.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

فقط سبک بدنه هاچ بک (بدون کابریولت) در یک تریم Turismo ارائه خواهد شد، اگرچه Abarth این مدل را با نسخه محدودی از نسخه ویژه Scorpionissima عرضه خواهد کرد.

این شرکت هنوز قیمت گذاری را منتشر نکرده است.

ب، رید، مدیر عامل سوبارو استرالیا گفت CarExpert نسل جدید هاچ بک ایمپرزا در دوره ای از اکتبر تا دسامبر کاهش خواهد یافت، اگرچه نمی توان به جزئیات بیشتر در مورد ظاهر خط تولید اشاره کرد.

در حالی که نسل چهارم تاکوما عمدتاً برای ایالات متحده طراحی شده است، استرالیا نقش کوچکی در توسعه وانت جدید “متوسط” ایفا کرد.

داستان کامل: رقیب ،س سری 3 قدرت بیشتری می گیرد، زمان بندی استرالیا تایید شدمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-15-19-may

Abarth 500e جدید، نسخه داغ فیات 500e الکتریکی، در اوا، سال جاری در استرالیا در یک نسخه عرضه خواهد شد.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم، و پیگیری همه چیز دشوار است – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.

شاکیان ادعا می‌کنند که به‌روزرس،‌هایی که بین مارس 2022 و مارس 2023 دانلود شده‌اند، مقصر کاهش محدوده رانندگی هستند.

داستان کامل: تویوتا تاکوما 2024 با مهندسی استرالیایی رونمایی شد

به‌روزرس، ،س G70 که امسال عرضه می‌شود، مدل پایه جدید را دریافت می‌کند

یک خواننده این ع،‌ها را از یک نمونه اولیه GT ارسال کرد که فورد استرالیا می‌گوید برای بررسی مشخصات و اه، اعتبار سنجی اینجا آمده است.

به گزارش فورچون، یک شکایت دسته جمعی که هفته گذشته در کالیفرنیا تنظیم شد، ادعا می کند که به روز رس، های اخیر نرم افزار هوایی، محدوده رانندگی در برخی خودروها را حداقل 20 درصد کاهش داده است.

داستان کامل: 2024 فورد موستانگ در استرالیا جاسوسی شد

استون مارتین جانشین DB11 را مس،ه می کند

ب، رید، مدیر عامل بازوی محلی سوبارو، گفت که نسخه‌های سخت‌تر Wilderness موجود در ایالات متحده برای بازار ما “در خط لوله” هستند.

آقای رید گفت: “قطعاً در سه ماهه چهارم سال جاری در استرالیا راه اندازی خواهد شد.”

،س استرالیا هنوز جزئیات قیمت و مشخصات محلی را ارائه نکرده است و تأیید می کند که آیا موتور 2.5 لیتری به اینجا می آید یا خیر. کیا استینگر مربوطه در سال 2020 یک موتور 2.5 لیتری توربو در بازارهایی مانند کره و ایالات متحده دریافت کرد، اما هرگز به اینجا نیامد.

داستان کامل: فول، واگن تیگوان جدید تا سال 2024 عرضه نمی شود

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، خودروی بعدی این برند را در جلسه سالانه سهامداران این شرکت به نمایش گذاشته است.

نسل جدید سوبارو ایمپرزا امسال اینجاست

سخنگوی این شرکت تایید کرده است که نسل بعدی فول، واگن تیگوان در نیمه دوم سال 2024 در استرالیا عرضه می شود.

  • اخبار این هفته: 15 تا 19 اردیبهشت

ARB، شرکت متخصص آفرود مستقر در استرالیا، برای توسعه اجزای کلیدی خط تریم جدید Trail،ter که برای ،، که دوست دارند از طریق زمین عبور کنند، استفاده شده است. قطعات ARB همچنین در TRD Pro متمرکز بر مسابقات بیاب، ظاهر می شوند.

نسل بعدی موستانگ در حال حاضر در جاده های استرالیا

2.5 لیتری توربوی جدید سدان و شوتینگ بریک، 227 کیلووات قدرت و 422 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که در مقایسه با پیشرانه 2 لیتری توربو ،وجی، 48 کیلووات و 69 نیوتن متر بیشتر است.

رنج روور 2024 SV داغتر می شود، ارتقاهای دیگر

در حال حاضر، قبل از تحویل اولین مشتری در نوامبر تا دسامبر، برای سفارش در دسترس است.

داستان کامل: رنج روور 2024: پیشرانه های جدید، سفارشی سازی بیشتر در راه است

سدان به روز شده و محدوده شوتینگ بریک اکنون در کره به فروش می رسد و در سه ماهه چهارم سال 2023 به استرالیا می آید.

خط تولید تنها برای اولین خودروی برقی آبارث

مالکان تسلا به دلیل به روز رس، های نرم افزاری که بر دامنه تاثیرگذار هستند شکایت ،د

این مدل که به ،وان “نمونه ای خیره کننده از آنچه در آینده خواهد آمد” نامیده می شود، انتظار می رود که این مدل جانشین DB11 باشد که بالقوه DB12 نامیده می شود. یک نمونه اولیه استتار شده قبلاً جاسوسی شده است.

نسل بعدی Tiguan بیش از 12 ماه دیگر

در پیش از رونمایی، استون مارتین سه تصویر تیزر از این خودرو منتشر کرده است که بخش هایی از طراحی بیرونی و داخلی آن را نشان می دهد.

قیمت و مشخصات کامل برای مدل سال 2024 هنوز منتشر نشده است، با این حال محدوده قیمت گذاری شده با قیمت 250,350 دلار قبل از هزینه در جاده برای HSE D350 باز می شود.

تسلا خودروی الکتریکی بعدی خود را مس،ه می کند سوبارو استرالیا برای به دست آوردن مدل های Wilderness تلاش می کند