اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

کادیلاک ساعت را به عقب برمی گرداند

داستان کامل: افزایش قیمت فورد رنجر رپتور، آپشن کرکره غلتکی از مارس 2023


  • اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

گربه جدید GWM Next Ora قبلا در خانه در چین با نام Ora Lightning Cat رونمایی شده بود.

فا،ترون یک خودروی برقی و هاچ بک و همچنین یک نسخه تولیدی از SUV الکتریکی خود را معرفی کرده است.

رپتورهایی که به‌،وان مدل سال 2023.5 طبقه‌بندی می‌شوند – اصطلاح رایج فورد – بنابراین وقتی که قبل از اواسط سال وارد نمایندگی‌ها شوند، با قیمت 86790 دلار قبل از هزینه‌های جاده‌ای به فروش می‌رسند.

ورودی بزرگ هیوندای

تولید Ineos Gre،ier 4×4 سرانجام پس از چند تاخیر آغاز شد و خودروها از خط کارخانه خارج شدند و از دسامبر به مشتریان خود در سراسر جهان رسیدند.

ماشین الکتریکی کاملاً بی صدا و تمیز است. هیچ بو و ،زشی وجود ندارد. زم، که بتوان ایستگاه های شارژ ثابت را ترتیب داد، آنها باید بسیار مفید باشند.» او در سپیده دم قرن بیستم گفت.

کارلوس تاوارس، مدیر اجرایی Stellantis ادعا می‌کند که پیشنهاد اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش خودروهای موتور احتراقی جدید از سال 2035 پیامدهای اجتماعی جدی خواهد داشت.

داستان کامل: کادیلاک از خودروی الکتریکی بسیار لو، تولیدی Celestiq با قیمت بنتلی رونمایی کرد


  • اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

کادیلاک سلستیک 2024 تلاش خواهد کرد تا برند لو، آمریکایی را به آینده ببرد و شکوه گذشته خود را به نام «استاندارد جهان» بازیابد.

رو،رویس سرانجام از کوپه اسپکتر، اولین خودروی تولیدی سری الکتریکی خود، پیش از تحویل به مشتریان که از سه ماهه چهارم سال 2023 آغاز می شود، رونمایی کرد.

داستان کامل: تولید Ineos Gre،ier در حال انجام است


بازگشت الهام گرفته از رنو

در حالی که از نمایشگاه های محلی بازنشسته شده بود، سربازان پلاک نام در خانه در کره، با یک نسخه کاملاً جدید یک شبه فاش شد.

داستان کامل: رو،رویس اسپکتر EV فوق العاده لو، فاش شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-october-17-21تویوتا با دادگاه بیشتری روبروست ASX جدید؟ شاید نه…

میتسوبیشی بین آوریل 2023 و مارس 2024 یک SUV کامپکت جدید را روانه بازار خواهد کرد و این خودروی مفهومی امروز نشان داد که چه چیزی باید انتظار داشته باشیم.

ظاهر عجیب آیفون …

دعوای دسته جمعی مطرح شده به هیچ وجه به دعوای دسته جمعی سرفصل دیگری با محوریت فیلترهای ذرات معیوب دیزلی تویوتا (DPF) مربوط نمی شود، که مبنای قانونی آن از تصمیم اخیر دادگاه فدرال که علیه خودروساز تشخیص داده شده است – که از آن زمان به بعد درخواست تجدید نظر کرده است، نشات می گیرد. .

این شرکت – که یک اسپین آف از فا،کان تایو، است که بیشتر به ،وان سازنده قراردادی برای آیفون و ای، با، شناخته می شود – قصد دارد در نیمه دوم سال 2023 کراس اوورهای مدل C را در جاده های تایوان داشته باشد.

گریت وال موتور تسلا را تعقیب می کند

SUV هاردکور طراحی شده برای پر ، فضای خالی لندرور دیفندر شکل در بازار – مدل اصلی، نه جدید – در کارخانه قدیمی دایم، در هامباخ فرانسه ساخته می شود.

داستان کامل: میتسوبیشی SUV کوچک 2024 را تایید کرد که توسط این مفهوم جدید پیش نمایش شده است.


  • اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

داستان کامل: تویوتا استرالیا به دلیل ادعای ش،ت آلایندگی دیزل در دادگاه به دادگاه می پردازد


یک شرکت حقوقی استرالیایی به طرز هیجان انگیزی علیه شرکت خودروسازی پیشرو در بازار تویوتا به راه انداخته است و ادعا می کند که از همان نوع دستگاه های ش،ت دیزلی استفاده کرده است که حماسه “دیزل گیت” فول، واگن را در خودروهایی مانند هایلو، و لندکروزر به راه انداخته است.

BMW قیمت و مشخصات دقیقی را برای خودروی برقی جدید خود که بر اساس نسل بعدی شاسی بلند کوچک X1 است، ارائه کرده است.

داستان کامل: هیوندای گراندور 2023 فاش شد


داستان کامل: نام تجاری Ora EV GWM جزئیات عملکرد جدید “کوپه” چهار درب


تویوتا استرالیا، که ظاهراً بی‌م،ا است، می‌گوید این ادعاها را رد می‌کند و از دعوای دسته جمعی در دادگاه عالی ویکتوریا “به شدت” دفاع خواهد کرد.

جزئیات خودروی جدید ورودی BMW

رنو 4 دوباره متولد شده این هفته در پاریس به ،وان یک کانسپت معرفی شد، زیرا این برند همچنان به راه اندازی مجدد گذشته داست، خود برای تعریف آینده الکتریکی خود ادامه می دهد.

هیوندای گراندور را به خاطر دارید؟ این سدان پرچمدار این شرکت در استرالیا بین سال های 1999 تا 2011 در دو نسل بود.

تظاهرکنندگان بازار استرالیا به موقع برای کریسمس به اینجا می‌رسند و ماشین‌های مشتریان از ژانویه 2023 در اینجا لابی را آغاز می‌کنند.

قیمت رپتور در حال افزایش است

داستان کامل: پیش نمایش راه اندازی مجدد رنو 4 EV 2025 در پاریس


  • اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


Foxconn در روز سالانه Hon Hai Tech تایید کرد که خودروهایی را در تایوان، تایلند و ایالات متحده تولید خواهد کرد و تولید کراس اوور هاچ بک مدل B و پیکاپ مدل V در سال 2024 آغاز خواهد شد.

برند اختصاصی خودروهای برقی GWM، Ora، با رونمایی از Next Ora Cat (بله، این نامش است) “کوپه” چهار در در مرکز نمایشگاه خودرو پاریس قرار گرفته است.

نشان معروف رنو 4 پس از 30 سال وقفه بازمی گردد. با انعکاس زمان، این نسخه جدید نماد قدیمی ارزان قیمت – هشت میلیون فروش در 100 کشور – یک SUV الکتریکی در بخش B خواهد بود.

فروشندگان فورد تا پایان فوریه 2023 تخصیص دارند، به این م،ی که برخی از دارندگان سفارش فعلی که خودروهایی را برای ساخت دیرتر از این در مسیر دارند، مشمول افزایش قیمت خواهند شد – معادل 1.5 درصد – مگر اینکه بتوانند با فروشنده خود چانه بزنند.

داستان کامل: فا،ترون خودروهای برقی و شاسی بلندهای خود را نشان می‌دهد و هدف فروش بالایی را تعیین می‌کند


برای زمینه، گران‌ترین مدل کادیلاک در حال حاضر Escalade-V است که از 149695 دلار آمریکا (237616 دلار استرالیا) شروع می‌شود. قیمت Celestiq آن را بین نسخه‌های V8 و W12 بنتلی فلاینگ اسپور مولینر در ایالات متحده قرار می‌دهد.

این پرچمدار الکتریکی فوق لو، در دسامبر 2023 وارد تولید خواهد شد و دارای بر،ب قیمتی “شمال” 300,000 دلار آمریکا (476,115 دلار استرالیا) خواهد بود.

حتی با استانداردهای رو،رویس بی صدا

او در جریان یک کنفرانس خبری در نمایشگاه خودروی پاریس، در پاسخ به این سوال که آیا بازنگری در ممنوعیت مطرح شده لازم است، گفت: «این ضروری است. تصمیم جزمی که برای ممنوعیت فروش خودروهای حرارتی در سال 2035 اتخاذ شد، پیامدهای اجتماعی دارد که قابل کنترل نیست.»

Renault 4Ever Trophy دارای نکات لازم در طراحی خودروی مفهومی است، اما در زیر همه این موارد به وضوح به ما نشان می‌دهد که چه انتظاراتی از مدل تولیدی تا سال 2025 داشته باشیم.

کانسپت میتسوبیشی XFC هفته آینده در نمایشگاه خودروی ویتنام به نمایش درخواهد آمد – در ظاهر انتخابی غیرعادی برای نمایش اولین نمایش.

با توجه به سخنان خود چار، استوارت رو، در سال 1900، جانشین م،وی فوق لو، فانتوم کوپه حدود 122 سال در کار بوده است.

آقای تاوارس که یک شبه در پاریس صحبت می‌کرد، گفت که باید مذاکرات بیشتری انجام شود و مقرراتی را پیشنهاد کرد که به هیب،‌ها ماندگاری طول،‌تری بدهد و در نتیجه به خودروهای برقی به شیوه‌ای تدریجی‌تر منتقل شوند.

بی‌ام‌و iX1 xDrive30 زم، که در سه‌ماهه اول سال 2023 به استرالیا عرضه می‌شود، 82900 دلار قبل از هزینه‌های جاده‌ای قیمت خواهد داشت – در دو سطح xLine و M Sport.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

داستان کامل: Stellantis می گوید ممنوعیت بنزین و گازوئیل عواقب بزرگی خواهد داشت


  • اخبار این هفته: 17 تا 21 اکتبر

با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که میتسوبیشی بر آسیای ج، شرقی، تحت مدل ،ب و کار جه، اتحادیه نیسان-رنو-میتسوبیشی «رهبر-پیرو» تمرکز دارد.

فورد رنجر رپتورها که از مارس 2023 ساخته می شوند، پس از ورود، 1300 دلار بیشتر از نسخه فعلی هزینه خواهند داشت و برخی از دارندگان سفارش فعلی احتمالاً تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

این خودرو در مقابل رقبای خود از جمله تسلا مدل Y (72300 دلار تا 96700 دلار)، مرسدس بنز EQA (78500 دلار تا 96900 دلار) و Volvo XC40 Recharge (72990 تا 79490 دلار) صف آرایی خواهد کرد.

EV پرچمدار جدید این شرکت که به سرعت در حال رشد است، با چهار درب بدون قاب، بسیار برای مق، با تسلا مدل 3، به علاوه هیوندای Ioniq 6 و BYD Seal طراحی شده است.

داستان کامل: قیمت و مشخصات BMW iX1 EV 2023


بار دیگر Grandeur در بازارهای صادراتی آزرا نامیده می شود. قبل از اینکه وارد آن شویم، هیچ شانسی برای آمدن این نسل هفتم Grandeur/Azera به استرالیا وجود ندارد – ما بررسی کردیم.

رئیس Stellantis خواستار ممنوعیت ICE است

گرنادیر راه می افتد!