اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر

داستان کامل: فورد رنجر رپتور باجا 1000 را به پایان رساند و بدین ترتیب در صدر رده سهام قرار گرفت


  • اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر

به جای نیاز به ،ید وسایل نقلیه پایه و بردن آنها به یک مبدل متخصص، این آگهی‌های تبلیغاتی هدفمند به صورت آماده از نمایندگی‌های فول،‌واگن – با ضمانت‌نامه – در دسترس هستند (یا خواهند بود).

یک نسل جدید فورد رنجر رپتور که عمدتاً توسط استرالیا ساخته شده است، با استفاده از قطعات اصلی، مسابقه آفرود نمادین Baja 1000 را در آ، هفته به ارمغان آورد.

داستان کامل: BMW 3.0 CSL 2023 فاش شد


داستان کامل: تویوتا چشم انداز تولید جه، را نیم میلیون خودرو کاهش داد


کیت گیلیس، مدیر عامل پژو استرالیا به CarExpert اشاره کرد که احتمالاً e-208 و e-2008 دو کابین بعدی خارج از رتبه پس از خودروی تجاری الکتریکی خواهند بود که قرار است حمله خودروهای الکتریکی این برند فرانسوی را آغاز کند.

داستان کامل: Abarth 500e EV 2023 در اوا، سال 2023 در استرالیا فاش شد


رپتور ساخته شده در استرالیا، برش های باجا خود را نشان می دهد

داستان کامل: BYD Atto 3 رتبه ایمنی پنج ستاره ANCAP را برای استرالیا دریافت کرد


  • اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر

داستان کامل: 2023 GWM Haval Jolion S با قیمت 36990 دلار به فروش می رسد


اصلاحیه کاهش مالیات خودروهای برقی وارد قانون شد

در حالی که دلیل خاصی برای تأخیر ذکر نشده است، CarExpert می‌داند که این به دلیل همان مشکلات زنجیره تأمین است که بر خودروسازان بی‌شمار تأثیر می‌گذارد. جیپ همچنین مشکلات زنجیره تامین را یکی از دلایل افزایش قیمت اخیر در محدوده خود ذکر کرده است.

مزدا تایید کرده است که بودجه توسعه خودروی الکتریکی (EV) خود را افزایش خواهد داد که در کنار یک خودروی مفهومی اسپورت باریک رونمایی شده است.

پس از معرفی Jolion Hybrid متمرکز بر بهره وری در اوایل سال جاری، این برند چینی Haval Jolion S 2023 GWM را معرفی می کند، یک نسخه اسپرت قدرتمندتر با سیستم تعلیق عقب مستقل پیچیده تر با قیمت 36990 دلار در رانندگی دور.

BYD Atto 3 یکی از آ،ین موانع در عرضه استرالیایی خود را برطرف کرده است و رتبه پنج ستاره را از مرجع ایمنی ANCAP دریافت کرده است که برای خودروهای برقی ارزان قیمت محلی اعمال می شود.

جولیون تقویت می شود – به م،ای واقعی کلمه

،ت کارگری آلب، حمایت سبزهای استرالیا و دیوید پوکاک مستقل از سنا را برای لایحه تشویقی خودروهای الکتریکی (EV) خود جلب کرده است، البته نه بدون چند اصلاحیه.

داستان کامل: پژو e-208، e-2008 ممکن است در سال 2023 به استرالیا برسد


  • اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر

تویوتا در اوا، اکتبر، زم، که کاهش ماهانه دیگری را اعلام کرد، به تجدید نظر در برنامه تولید خود اشاره کرد.

داستان کامل: قیمت و مشخصات LDV eT60 2023


عرضه نسخه کوتاهتر و پنج صندلی از سری جدید جیپ گرند چروکی سری WL در سال آینده به تعویق افتاده است.

فول، واگن تجاری در حال عرضه طیف وسیعی از وسایل نقلیه تخصصی “کلید در دست” مانند Caddy آماده برای ویلچر، و تخلیه کننده های مبتنی بر Crafter، کامیون های سردخانه، و موتورخانه های لو، است.

بعید است که هیچ یک از اینها به استرالیا بیاید. ب ام و قیمت آن را فاش نکرده است، اما شایعه شده است که بین 600000 تا 700000 یورو (923610 دلار تا 1.07 میلیون دلار A1) باشد.

مزدا به ،وان بخشی از “برنامه مدیریت میان مدت” بازنگری شده خود، اکنون قصد دارد 1.5 تریلیون ین (16 میلیارد دلار) برای توسعه خودروهای الکتریکی به ،وان بخشی از یک استراتژی سه فازی سرمایه گذاری کند.

داستان کامل: مزدا اعلامیه 16 میلیارد دلاری خودروهای برقی را تایید کرد و مفهومی ناقص را فاش کردمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-november-21-25

داستان کامل: جیپ گرند چروکی دو ردیفه تا اوایل سال 2023 به تعویق افتاد


جیپ گرند چروکی را به تاخیر انداخت

Spark Pug: پژو خودروهای برقی را آماده می کند موشک جیبی بی صدا

امتیاز پنج ستاره از ANCAP برای نیوزلند دریافت کرده بود، اما هیچ رتبه ای برای استرالیا اعمال نشد.

مزدا چند بی،ه بزرگ در مورد برنامه های خود بیان می کند

این به دلیل مشکلی در قرار دادن نقاط لنگر صندلی کودک بود که همچنین باعث شد توزیع کننده محلی BYD، EVDirect، فروش خودرو را از 21 اکتبر تا اوایل این ماه متوقف کند.

فول، واگن به وانت ها و کامیون های تخصصی منشعب می شود

تویوتا این هفته چشم انداز تولید سال مالی خود را 500000 خودرو کاهش داد و دلیل آن مشکلات زنجیره تامین جاری بود.

GWM Haval Jolion در حال افزایش عملکرد است.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم، و پیگیری همه چیز دشوار است – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

این شرکت تایید کرده است که نسخه های الکتریکی 208 هاچ بک و کراس اوور 2008 نیز ممکن است تا قبل از پایان سال آینده به بازار عرضه شوند.

داستان کامل: لایحه تخفیف EV با اصلاحاتی در مورد PHEV ها تصویب می شود


  • اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر

Abarth، بازوی پرفورمنس فیات، پس از افشای آن در ماه گذشته، از اولین مدل الکتریکی خود – هاچ و کابریولت 500e رونمایی کرد.

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


Bimmer فوق العاده انحصاری

سبزها، سناتور پوکاک و ،ت با اصلاحات زیر در لایحه اصلاحیه قو،ن ،انه داری (تخفیف خودروهای برقی) موافقت کرده اند:

  • پشتیب، Sunsetting برای پلاگین هیب، در ۱ آوریل ۲۰۲۵
  • اولویت دادن به وسایل نقلیه الکتریکی در سیاست تدارکات ناوگان ،ت استرالیا با حذف پلاگین هیب، به جز در “شرایط استثنایی”
امتیاز پنج ستاره Atto

آبارث می‌گوید 500e عملکرد بیشتری نسبت به بنزینی 695 ارائه می‌کند، با واکنش‌پذیری بهبود یافته در رانندگی شهری که به لطف «توزیع وزن بهتر، گشتاور بهتر و فاصله بین دو محور بیشتر» از 19 به 40 کیلومتر در ساعت 50 درصد سریع‌تر می‌رود.

با این حال، اکنون LDV می‌خواهد از پیرو، به رهبر دیگر تبدیل شود، و همه رقبای خود را در مورد برقی شدن ش،ت داده است.

Racer Ranger Raptor Baja از موتور 3.0 لیتری توئین توربو بنزینی V6 نسخه جاده ای استفاده می کرد – که توسط سوخت زیستی کم کربن تغذیه می شد – گیرب، 10 سرعته اتوماتیک، خط محرکه و سیستم تعلیق.

پژو استرالیا اولین خودروی الکتریکی خود را در سال 2023 در قالب یک ون معرفی خواهد کرد، اما ممکن است تنها نباشد.

یکی از سخنگویان جیپ استرالیا تأیید کرده است که اکنون به‌جای پایان سال جاری که قبلاً اعلام شده بود، در سه ماهه اول سال 2023 به صورت محلی عرضه خواهد شد. تاخیرها همچنین عرضه نسخه 4xe، اولین پیشنهاد هیب، پلاگین جیپ استرالیا را به سه ماهه دوم سال 2023 سوق داده است.

در فاز اول (2022 تا 2025) مزدا یک معماری اختصاصی EV جدید را توسعه خواهد داد، در حالی که خودروهای هیب، و پلاگین هیب، را برای کاهش انتشار کربن عرضه خواهد کرد.

LDV چین با T60 دیزلی خود در بخش بزرگ استرالیا حضور پیدا کرده است و جایگزینی خشن اما آماده برای هایلو، کارکرده با ضمانت خودروی جدید ارائه می دهد.

تنها 50 دستگاه از 3.0 CSL طی سه ماه توسط تیمی متشکل از 30 تکنسین با قطعات پ،تیکی تقویت‌شده با فیبر کربن (CFRP) با دست تولید می‌شود. ،وج هر مدل از خط تولید تا 10 روز طول می کشد.

تویوتا نیاز به اصلاح چشم انداز خود را می پذیرد قیمت چشمگیر پیکاپ پلاگین

با پر ، شکاف بین Jolion Ultra و Jolion Ultra Hybrid، Jolion S یک نسخه 130 کیلووات/270 نیوتن متری از موتور 1.5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی خودروی پایه – افزایش 20 کیلووات و 50 نیوتن متر – دریافت می کند – و سیستم تعلیق را تعویض می کند. از دیگر مدل‌های Jolion برای راه‌اندازی چند پیوندی عقب.

نه، بازار دو کابین یک شبه از دیزل دور نخواهد شد. اما بسیاری از اپراتورهای ناوگان به ویژه مشتاق هستند که سر خود را در مورد ، های کار با باتری کار کنند.

قرار است در اوا، سال 2023 و پس از عرضه محلی فیات 500e مربوطه در اوایل سال آینده، به بازار عرضه شود. این تاخیر بسیار کوتاه‌تری نسبت به فیات است که برای اولین بار در سال 2020 در اروپا عرضه شد.

BMW 3.0 CSL انحصاری دو سرنشینه خود را به من،ت 50 سال فعالیت بخش M با احیای یک پلاک نمادین از روزهای اولیه خود معرفی کرد.

مسلماً، رده “Stock Midsize” رویداد شامل یک شرکت کننده بود، اما از منظر تبلیغاتی و بازاریابی – که به نوعی یک نکته کلیدی برای این تمرین است – این پایان است که اهمیت دارد. خلاصه کامل نتایج اینجا است.

این شرکت پیش بینی تولید ژاپن در سال مالی 2023 خود را از 9.7 میلیون دستگاه به 9.2 میلیون دستگاه کاهش داد – که ماه ها به هدف اولیه خود پایبند بود.

کار تبدیل توسط اشخاص ثالث مورد تایید فول، واگن (سطح OEM) در اروپا و بریت،ا با معاملات قدیمی فول،‌واگن یا توسط سازمان‌های شریک در استرالیا مانند Jayco، Walkinshaw و ARB انجام می‌شود.

داستان کامل: فول، واگن مدل های تخصصی تبدیل را با پشتوانه کارخانه عرضه می کند


  • اخبار این هفته: 21 تا 25 نوامبر