اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

سوپراسپرت فورد موستانگ رونمایی شد

داستان کامل: رنو مگان RS در حال بازنشستگی است، خودروهای الکتریکی اسپرت در افق


  • اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

داستان کامل: سوپراسپرت موستانگ فورد 2023 در Bathurst رونمایی می شود


شرط بندی آلفا در بخش شاسی بلندهای کوچک

RIP Ripper RS

بیشتر: VFACTS سپتامبر 2022: افزایش فروش، سهم خودروهای برقی به بالاترین حد خود رسید
بیشتر: تسلا مدل Y در صدر ج، فروش SUV، رتبه سوم در مجموع
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-october-3-7

در صورتی که کیا استرالیا بتواند «بیش از 100» دستگاه EV6 در ماه ارائه دهد، رقم تخصیص اولیه 500 خودرو را تقریباً سه برابر می‌کند و می‌تواند تعداد 700 خودرو در سال 2022 را دو برابر کند.

Folgore دارای سه موتور شعاعی 300 کیلو وات برای حدا،ر ،وجی سیستم 560 کیلووات (ظرفیت تخلیه باتری) یا 610 کیلووات در حالت بیش از حد است. موتورها از اینورترهای کاربید سیلی، مشتق شده از فرمول E استفاده می کنند.

تعداد کمی از مدل‌های مگان RS در حال حاضر وجود دارد، و انتظار می‌رود یک سری از آن‌ها در مراحل اولیه سال 2023 وارد بازار شوند. بعید است که نسخه ویژه خداحافظی وجود داشته باشد.

ما قبلاً در مورد برنامه این شرکت فرانسوی برای بازگرداندن رنو 4 به ،وان یک خودروی الکتریکی برای عصر مدرن با توجه به عرضه گزارش شده در سال 2025 می دانستیم. این شرکت آن را “تفسیر مجدد” می نامد.

پیشرانه های این مدل جدید هستند و هیچ کدام مانند قبل فراری V8 نیستند. دو نسخه از Nettuno V6 ابرخودروی MC20 و یک پیشرانه تمام الکتریکی دیوانه کننده در مدلی به نام GranTurismo Folgore وجود دارد.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

این شرکت در طول شب دو تصویر سایه‌دار از نمای جلو و کناری منتشر کرد که یک خودروی فوق‌العاده را نشان می‌دهد که ظاهری مشخص از خودروی SUV دارد.

داستان کامل: قیمت و مشخصات آلفارومئو توناله 2023
داستان کامل: Alfa Romeo Tonale PHEV در اوا، سال 2023 برای استرالیا ساخته می شود


  • اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

کیا EV6 احتمالاً از سال جدید عرضه بیشتری خواهد داشت، زیرا بخش محلی این برند نشان می دهد که انتظار می رود “بیش از 100 دستگاه در ماه” در سال 2023 – یا حداقل 1200 دستگاه برای سال آینده عرضه شود.

این محدوده با قیمت 49900 دلار شروع می شود، قبل از اینکه برای خودروی هیب، ملایم Ti دیفرانسیل جلو هزینه های جاده ای را به همراه داشته باشد.

همچنین یک خانواده موتورهای بنزینی کاملاً برقی و یک دست انداز برای A250e پلاگین هیب، وجود دارد که همچنین یک موتور الکتریکی به تدریج قدرتمندتر دریافت می کند.

این دومین ماه متوالی است که رشد قابل توجهی دارد و بازار نیز در ماه اوت 17.3 درصد رشد کرده است. این نشان می دهد که سطح موجودی و عرضه در حال بهبود است.

داستان کامل: هیوندای Ioniq 6 2023: جزئیات اولیه برای استرالیا


رنو این کانسپت را «پیچش مدرن به یک مدل نمادین که نشان خود را در دهه‌های 1960، 70 و 80 بر جای گذاشت» می‌نامد.

داستان کامل: تس، با حذف سنسورها به طور موقت عملکرد خود را از دست می دهد


سخنگوی کیا استرالیا گفت: پس از تایید این موضوع که تخصیص محلی برای امسال به 700 دستگاه افزایش یافته است – از 500 خودروی که در ابتدا پیش‌بینی می‌شد زم، که EV6 در فوریه عرضه شد. CarExpert بازوی محلی “پیش بینی می کند عرضه در سال آینده افزایش یابد”.

فورد استرالیا درهای گاراژ (یا باید پایدار باشد؟) را باز کرده است و اولین نگاهی اجمالی به موستانگ مسابقه ای جدید خود به عموم ارائه می دهد.

تسلا تولید خودروهای مدل 3 و مدل Y با سنسورهای اولتراسونیک را در سراسر جهان طی چند ماه آینده از ماه اکتبر متوقف می‌کند، قبل از اینکه آنها را از خودروهای مدل S و مدل X در سال 2023 حذف کند.

سه خودروی پرفروش در ماه سپتامبر، تویوتا هایلو،، فورد رنجر و به طور قابل توجهی تسلا مدل Y تازه راه اندازی شده بودند.

مازراتی GranTurismo کاملاً جدید کاملاً با مدل قبلی 15 ساله خود تفاوت چند، ندارد، اما در زیر آن ورقه ف،ی شیک این حیوان کاملاً متفاوت است.

داستان کامل: Renault 4 EV دوباره متولد شد


ک، A که بار دیگر در بدنه‌های هاچ‌بک و سدان و همچنین مشتقات AMG عرضه می‌شود، بازبینی‌های ظریفی در طراحی بیرونی و داخلی و همچنین آ،ین نسل از سیستم اطلاعات سرگرمی متصل به MBUX این برند دریافت کرده است.

بعداً در سال 2023 با معرفی یک نوع هیب، پلاگین تمام چرخ متحرک گسترش خواهد یافت.

به‌روزرس،‌های ک، A قبل از عرضه محلی در سال 2023 فاش شد

این حرکت به م،ای «برای مدت کوتاهی در طول این انتقال»، خودروهای تسلا ویژن تولید شده بدون سنسور «با برخی از ویژگی‌ها به طور موقت محدود یا غیرفعال تحویل داده می‌شوند».

فروش خودرو از سال تا به امروز در حال حاضر به 811130 دستگاه در سه ماه مانده به پایان رسیده است که نسبت به مجموع 2021 0.6 درصد کاهش داشته است.

این بدان م،ی است که گزینه های پیشرانه تک موتوره و دو موتوره، هر دو با مشخصات بالا و باتری استاندارد دوربرد.

تویوتا به‌روزرس،‌هایی را برای کرولای بازار ژاپنی خود، اندکی قبل از عرضه نسخه فیس لیفت شده استرالیایی در اوا، سال 2022، از جمله افزایش قدرت و سیستم اطلاعات سرگرمی جدید ارائه کرده است.

شهریور به یاد ماندنی زیرا VFACTS افزایش فروش خودروهای برقی را نشان می دهد

آن را گام بعدی در Tesla Vision می‌نامد، زیرا به طور کامل دوربین‌ها را برای انجام وظایفی که معمولاً بین دوربین‌ها، حسگرها، رادارها و حتی LiDAR در خودروهای دیگر ت،یم می‌شوند، در بر می‌گیرد.

داستان کامل: مرسدس بنز A ک، 2023 فاش شد، اینجا Q2 2023


  • اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

سوپراسپرت موستانگ GT مدل 2023 در Bathurst و قبل از اولین دورهای خود بعدازظهر امروز به طور عمومی رونمایی شد. GT جدید قبل از اینکه در سال 2023 در کنار شورولت کامارو به شبکه بپیوندد، توسط دیک جانسون در اولین دورهای The Mountain هدایت خواهد شد.

مدل‌های بنزینی 2.0 لیتری به‌روزرس،‌شده بازار ژاپن، بهبودهای بازده و افزایش گشتاور کوچکی از 200 نیوتن متر به 202 نیوتن متر دارند (قدرت 125 کیلووات باقی می‌ماند).

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط بخش محلی هیوندای، Ioniq 6 در “اوایل سال 2023” به استرالیا می رسد – که نشان دهنده سه ماهه اول (منظور از ژانویه تا مارس) است – با خط تولید احتمالاً منع، کننده محدوده Ioniq 5 مربوطه است.

خط تولید زنبور عسل هیوندای برای استرالیا

گرند تور مازراتی با نیروی برق موجود رونمایی شد

جزئیات اولیه بازار استرالیا برای خودروی الکتریکی هیوندای آیونیک 6 (EV) آینده در جریان پرتاب جه، در کره ج،ی فاش شده است، که احتمالاً دو نوع با مشخصات بالا، عرضه اولیه خواهند بود.

رنو 4 به میدان باز می گردد

سازنده آن تایید کرده است که یکی از نمادین‌ترین هات‌هچ‌های استرالیا در غروب خورشید در سال 2023 پخش می‌شود، اما جایگزین‌های برقی در نهایت خلأ عملکرد را پر می‌کنند.

MY23 کرولا در بازار خانگی خود دارای یک موتور هیب، 1.8 لیتری با موتور الکتریکی به روز شده است. تویوتا استرالیا تأیید کرده است که کرولاهای هیب، محلی 8 کیلووات تقویت خواهند شد که حدا،ر قدرت را به 98 کیلووات می رساند.

تسلا قبلاً رادار را از وسایل نقلیه خود حذف کرده است و اکنون در حال حذف حسگرهای اولتراسونیک از خودروهای خود است که باعث می شود خودروها به طور موقت عملکردهای مختلف خود را از دست بدهند.

ماشین کوچک مورد علاقه استرالیا در حال پیشرفت است

رنو مگان RS در تعداد محدودی تا سال آینده عرضه خواهد شد، اما سال 2024 را شاهد نخواهد بود زیرا رنو در سطح جه، از خودروهای پرفورمنس بنزین سوز خود دور می شود.

آلفارومئو مدل پایه جدید خود، کراس اوور کوچک Tonale را قبل از عرضه محلی در فوریه 2023 قیمت گذاری کرده است.

عرضه EV6 در سال 2023 بهبود می یابد

داستان کامل: 2023 مازراتی GranTurismo فاش شد: کوپه ایتالیایی با جزئیات


  • اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

مجموعه فیس لیفت شده مرسدس بنز ک، A، قبل از معرفی استرالیا در سه ماهه دوم سال 2023 (از آوریل تا ژوئن) معرفی شده است.

حدا،ر گشتاور 1350 نیوتن متر ذکر شده است و سیستم AWD آن دارای بردار گشتاور است.

رنو همچنان به استفاده از گذشته خود برای تبلیغ آینده خود ادامه می دهد و نسخه مفهومی رنو 4 احیا شده را قبل از اولین نمایشگاه خودروی پاریس در 17 اکتبر به نمایش می گذارد.

چشم انداز تسلا: بدون حسگر، بدون رادار، (به طور موقت) ویژگی های از دست رفته

داستان کامل: تویوتا کرولا 2023: جزئیات به روز رس، های ژاپن، استرالیا به زودی ارائه می شود  • اخبار این هفته: 3 تا 7 اکتبر

بر اساس پایگاه داده صنعت VFACTS، فروش خودروهای جدید استرالیا در ماه سپتامبر 12.3 درصد رشد کرد و به 93555 دستگاه رسید و خودروهای برقی رکورد جدیدی را در بازار ثبت ،د.

به طور خلاصه، اینجا هستند مقداری مقالات کلیدی میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


داستان کامل: عرضه کیا EV6 در سال 2023 دو برابر می شود