اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

او گفت که تولید PHEV برای بازارهایی با مقررات سختگیرانه کربن در اولویت قرار دارد، جایی که فروش قوی PHEV و EV می تواند میانگین آلاینده های تولید کننده را کاهش دهد و به طور بالقوه به آنها کمک کند تا از جریمه های شدید طفره بروند.

مزدا CX-90 2024 بازار استرالیا با موتور 3.3 لیتری شش خطی بنزینی توربوشارژ با 254 کیلووات قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور و 3.3 لیتری توربو دیزل شش خطی با 187 کیلووات – 550 نیوتن متر منحصر به فرد عرضه می شود. به استرالیا

طراحی بیرونی بهینه‌سازی شده، گزینه‌های رنگ بیشتر، صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی بزرگ‌تر و باتری ولتاژ بالا بزرگ‌تر در پلاگین هیب، (PHEV) وجود دارد.

داستان کامل: سفارشات هاچ هیوندای i30 N اکنون نیز متوقف شده است


  • اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

این برند تأیید کرده است که این به روز رس، به دلیل تغییر در نحوه مح،ه ظرفیت ب،ل شاسی بلند هفت نفره است، نه به دلیل تغییرات فیزیکی در خودرو.

هر حجمی که بتو،م به دست آوریم، فکر می کنم روی آن ماشین خوب عمل خواهد کرد. من هنوز نمی توانم مشخص کنم که چگونه به نظر می رسد.”

تویوتا bZ4x قرار است در سه ماهه چهارم سال جاری در استرالیا عرضه شود و اولین خودرو از حداقل سه خودروی الکتریکی اولیه خواهد بود.

وینش بهیندی، مدیر عامل مزدا استرالیا گفت: “ما انتظار داریم تا سال 2023 هر دو خودرو را در کنار هم بفروشیم، و سپس در آینده این که آیا این خودروها در این سبد ،ید هستند بستگی به ادامه تولید آن خواهد داشت.”

این در حالی است که این شرکت تاریخ فروش و قیمت نسخه محدود G63 Edition 55 را که به من،ت پنجاه و پنجمین سالگرد برند مرسدس-AMG است، شرح داده است.

داستان کامل: قیمت و مشخصات جیپ گرند چروکی 2023: مدل دو ردیفه وارد شد
داستان کامل: ظرفیت ب،ل جیپ گرند چروکی L 2023 به روز شد


پلاگین هیب، RX450h+ نیز برای استرالیا تایید شده است، اما زمان ورود آن مشخص نیست.

مدیر برنامه فعلی CX-5، Mitsuru Wakiie، از طریق یک مترجم در پاسخ به سوال بعدی، گفت: “من مطمئن نیستم که آیا ما قصد داریم یک CX-5 را معرفی کنیم یا نه، بنابراین نمی توانم جزئیاتی به شما بدهم.” -مدل نسل

مرسدس بنز استرالیا تایید کرده است که سفارشات AMG G63 خود همچنان برای آینده قابل پیش بینی بسته هستند.

نسخه دو ردیفه جدید WL Jeep Grand Cherokee سرانجام پس از تاخیر در این ماه به نمایشگاه ها می رسد و قیمت آن از 77950 دلار قبل از هزینه های جاده ای بود.

تویوتا با مجموعه ای از خودروهای الکتریکی به دنبال تسلا است

برای جلوگیری از ناامیدی مشتری، HMCA دیگر سفارش i30 N را نمی پذیرد [hatch]. به محض اینکه تخصیص تولید i30 N ما به بانک سفارش برسد، HMCA یک بار دیگر شروع به سفارش‌گیری می‌کند.» این شرکت به ما گفت.

داستان کامل: Lexus RZ EV در ماه می 2023 وارد بازار می‌شود
داستان کامل: Lexus RX450h+ پلاگین هیب، به استرالیا می آید


  • اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

ل،وس استرالیا هنوز قیمت RZ SUV را تایید نکرده است که بر روی نسخه‌ای از پلتفرم ساخته شده در تویوتا bZ4X ساخته شده است و همچنین قیمت عرضه در زمان عرضه را تایید نکرده است.

با شروع قیمت 50990 دلاری قبل از عرضه در جاده ها، قیمت اولیه برای سال 2023 به میزان 5100 دلار افزایش یافته است – اگرچه آماروک جدید وعده می دهد که پیشنهادی بسیار ایمن تر و با فناوری بالاتر نسبت به سلف ارجمند خود باشد.

هوندا سیویک تایپ R جدید گرانتر از همیشه است، اما تقاضا هرگز بالاتر نبوده است.

پرچمدار جدید مزدا CX-90 سه ردیفه SUV زم، که در نیمه دوم سال 2023 و اندکی پس از CX-60 وارد استرالیا شود، انتخابی از موتورهای بنزینی و دیزلی را ارائه می دهد.

تویوتا در نظر دارد تا سال 2025 بیش از نیمی از فروش خودروهای برقی را به خود اختصاص دهد که از 31.5 درصد در سال 2022 افزایش یافته است – هرچند مشخص نکرده است که چه مقدار از این خودروها مربوط به خودروهای الکتریکی خالص خواهد بود.

در اخبار مرتبط، تریم Grand Cherokee L در Summit Reserve حدا،ر ظرفیت یدک کش ترمز آن به 2813 کیلوگرم ارتقا یافته است، مانند بقیه محدوده L.

قیمت جیپ کمی کمتر گرند گراند

داستان کامل: مزدا درباره نسل بعدی CX-5 مطمئن نیست
داستان کامل: آینده مزدا CX-9 مشخص نیست، زیرا CX-90 جدید عرضه می شود


  • اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

کاهش قیمت و عرضه فراوان، سدان برقی تسلا مدل 3 را به یک نتیجه عالی در تحویل در ژانویه سوق داد و 2927 مورد از آنها به دست مشتریان رسید.

داستان کامل: تویوتا استرالیا سه خودروی برقی را تا سال 2026 برنامه ریزی می کند
داستان کامل: تویوتا می خواهد بیش از نیمی از فروش استرالیایی اش از سال 2025 برقی شود.


سه موتور ارائه خواهد شد: یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل چهار سیلندر (در دو حالت تنظیم)، یک موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 و یک موتور 2.3 لیتری توربوشارژ بنزینی.

آنها با یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک جدید که به طور خاص برای وسایل نقلیه روی این پلتفرم طراحی شده است، جفت می شوند و محرک آن از طریق سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد i-Activ به هر چهار چرخ ارسال می شود.

به گفته سخنگوی مرسدس بنز استرالیا، سفارشات مرسدس بنز G63 Edition 55 جدا از G63 معمولی است.

داستان کامل: سفارشات مرسدس-AMG G63 همچنان بسته است


هنوز مشخص نیست که مزدا CX-5 نسل سومی را دریافت خواهد کرد زیرا این شرکت دو شاسی بلند جدید سایز متوسط ​​جدید را عرضه می کند.

فول، واگن محدوده مبتنی بر رنجر خود را قیمت گذاری می کند

سخنگوی اضافه کرد که دارندگان سفارش های موجود برای G63 معمولی به صورت موردی با آنها برخورد می شود، و ممکن است فروشنده آنها از آنها بپرسد که آیا می خواهند به جای آن G63 Edition 55 را دریافت کنند.

CX-5 اخیراً فیس لیفت دریافت کرده است که نشان می‌دهد هنوز چند سالی در فروش باقی خواهد ماند.

نسل بعدی مزدا CX-5، CX-9 در شک

داستان کامل: مزدا CX-90 2024: استرالیا شش خودروهای بنزینی و دیزلی دریافت می کند
داستان کامل: مزدا CX-90 پلاگین هیب، تا سال 2024 وارد استرالیا نخواهد شد


  • اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

پلاگین هیب، در سال 2024 عرضه خواهد شد و از یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر و یک موتور الکتریکی برای تولید 240 کیلووات و گشتاور 500 نیوتن متر در اوج، گیرب، هشت سرعته و بسته باتری 17.8 کیلووات ساعتی استفاده می کند تا رانندگی کاملاً الکتریکی را امکان پذیر کند. .

سال 2023 به تازگی آغاز شده است، اما رنج روور نسخه به روز شده سال مدل 2024 شاسی بلند براق Velar خود را شرح داده است.

داستان کامل: قیمت و مشخصات فول، واگن آماروک 2023


G63 AMG هنوز MIA

اولین خودروی الکتریکی ل،وس که بر روی یک پلت فرم اختصاصی EV ساخته شده است، در ماه می امسال در استرالیا رونمایی خواهد شد.

تویوتا متعهد است که هزاران خودروی الکتریکی را در چند سال کوتاه و در نهایت ده‌ها هزار خودرو به استرالیا بیاورد.

رنج روور ولار به روز شده با قیمت استرالیا ل،وس استرالیا RZ الکتریکی، پلاگین هیب، RX را تایید کرد

Range Rover Velar 2024 در حال حاضر به فروش می رسد، پیش از تحویل مشتریان که انتظار می رود در سه ماهه سوم سال جاری آغاز شود.

هوندا تأیید کرده است که هات هاچ توربوشارژ برای 20 ماه آینده فروخته شده است، به این م،ی که هر ،ی که اکنون یکی از آن را سفارش دهد تا اوا، سال 2024 کلیدها را دریافت نخواهد کرد – مگر اینکه هوندا استرالیا بتواند تولید بیشتری را تضمین کند.

اما به نظر می رسد که شایعات در مورد از بین رفتن آن اغراق آمیز باشد، زیرا برنامه این است که زم، که بانک سفارشات معوق قابل کنترل تر شد، موشک جیبی دوباره به فروش برسد.

موتور 2.3 لیتری بنزینی در آماروک نسبت به فورد رنجر که پلتفرم آن مش، است منحصر به فرد است.

همانطور که در سراسر صنعت وجود دارد، هوندا می گوید که “به طور مستمر به دنبال کوتاه ، این زمان های انتظار است”.

گل سرسبد SUV مزدا امسال به اینجا می رود، PHEV سال آینده تسلا مدل 3 با ش،ت تویوتا کمری، کرولا در فروش رکورد زد

این بالاترین پایان برای یک خودروی الکتریکی در بازار استرالیا است.

منتظر چی هستی؟ زمان انتظار هات هاچ هوندا منفجر می شود

CX-9 ممکن است برای مدت طول، در دسترس نباشد، اگرچه مزدا استرالیا می‌گوید تا زم، که ساخت این کراس اوور بزرگ ادامه داشته باشد، به فروش آن ادامه خواهد داد.

صف i30 N دستور توقف هیوندای را می بیند ما PHEV RX را در استرالیا دریافت خواهیم کرد. برای ما در حال حاضر این فقط در مورد زمان بندی است،” آقای پاپاس گفت.

داستان کامل: زمان انتظار هوندا سیویک Type R تا اوا، سال 2024 ادامه دارد


  • اخبار این هفته: 30 ژانویه تا 3 فوریه

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


اینها مکمل طیف طول،‌تر و سه ردیفه Grand Cherokee L هستند که سال گذشته عرضه شد، در تریم‌های Night Eagle، Limited و Summit Reserve با قیمت 82750 دلار قبل از عرضه در جاده‌ها عرضه شد.

داستان کامل: قیمت گذاری رنج روور ولار 2024، جزئیات به روز رس، ها
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-january-30-to-february-3

داستان کامل: تسلا مدل 3 پرفروش ترین خودروی سواری استرالیا در ژانویه بود


به این ترتیب، مدل 3 پرفروش ترین خودروی سواری در بازار و رتبه سوم در فروش ماهانه به طور کلی بود – پس از تویوتا هایلو، و فورد رنجر.

شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای دادن تویوتا استرالیا گفت: «با شروع با bZ4x، ما حداقل سه خودروی برقی را در عرض سه سال راه‌اندازی خواهیم کرد که تعداد بیشتری نیز در راه است.»

فول، واگن آماروک جدید برای استرالیا قیمت گذاری شده است.

علاوه بر این سه، آقای هانلی می گوید که این شرکت در حال “بررسی دقیق” نسخه تولیدی کانسپت bZ Compact SUV سال گذشته است.

جان پاپاس، مدیر اجرایی ل،وس استرالیا گفت: «من فکر می‌کنم RZ خیلی خوب عمل خواهد کرد CarExpert.

هیوندای استرالیا سفارش‌های هات هچ i30 N را متوقف کرده است، زیرا تلاش می‌کند تا بیش از 1600 خودروی تحویل‌نگرفته را پاک کند (در آ،ین شمارش).

در ابتدا سه نسخه ارائه خواهد شد: Night Eagle، Limited و Overland که همگی از یک موتور 3.6 لیتری پنتاستار V6 بنزینی تنفس طبیعی نیرو می گیرند.