اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

داستان کامل: فورد رنجر رپتور توسعه‌یافته استرالیایی در باجا 1000


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

آیا این کیا اوت مورد انتظار است؟

در حالی که دوره‌های کنونی آن رو به پایان است، نباید احیای نام محبوب را رد کنیم زیرا فورد مخالف احیای نشان‌های تاریخی نیست – گاهی اوقات در وسایل نقلیه مشابه مانند Bronco و Escort، و گاهی اوقات در مورد چیزی کاملاً متفاوت، مانند کهکشان و پوما.

Autocar گزارش می دهد که رونمایی تولید MG Cyberster به تعویق افتاده است و برنامه هایی برای رونمایی از آن در نمایشگاه خودروی گوانگژو این ماه به دلیل نگر، از به تعویق افتادن یا لغو نمایشگاه به دلیل COVID-19 لغو شده است.

داستان کامل: آئودی Q4 e-tron شاسی بلند الکتریکی کوچک تا اوایل سال 2024 وارد بازار شد


فول، واگن استرالیا قیمت ورودی حدود 60000 دلار را برای اولین خودروی الکتریکی خود، تسلا مدل Y-rivalling SUV ID.4، که قرار است در اوا، سال 2023 در نمایشگاه های محلی عرضه شود، هدف قرار داده است.

جزئیات در مورد کیا یوتی در زمین وجود ندارد، اما این شرکت در اوایل سال جاری متعهد به ساخت «یک پیکاپ الکتریکی اختصاصی و یک مدل استراتژیک برای بازارهای در حال ظهور» شد.

فورد رنجر رپتور ساخت استرالیا که با باجا 1000 رانده می شود

داستان کامل: 100 شرکت تا سال 2027 یک میلیون خودروی برقی در استرالیا درخواست می کنند


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

کاری که من دوست دارم انجام دهم این است که با همتایان جیلی خود صحبت کنم و به آنها بگویم که ما شرکت فروش رادار خواهیم بود. آقای کانر به رسانه ها گفت، اگرچه او تأیید کرد که ولوو استرالیا هنوز تماسی با آنها نداشته است.

چرخ دنده کلیدی در برنامه های استرالیایی کیا ظاهر می شود

بر اساس داده های صنعت VFACTS که امروز منتشر شد، فروش خودروهای جدید در ماه اکتبر نسبت به ماه مشابه سال گذشته 16.9 درصد رشد کرد و به 87299 دستگاه رسید. این بهترین آمار اکتبر از سال 2018 است و نشان می دهد که مشکلات زنجیره تامین در حال کاهش است.

ارقام فروش در…

برندهایی که کمتر از 1000 خودرو در سال تولید می کنند، در حال حاضر کاملاً از قو،ن نجات خواهند یافت.

با پایان یافتن ارسال ها برای مقاله مشاوره استراتژی ملی خودروهای الکتریکی ،ت استرالیا، 100 شرکت خواستار چندین اقدام کلیدی شده اند.

ع، های یک قاطر آزمایشی استتار شده (و کمی ژنده پوش) ارسال شده به KiaClubOfficial یک پیکاپ با برند کیا را نشان می‌دهد که در جاده‌های کره آزمایش می‌کند و ظاهراً نمای جلوی شاسی‌بلند موهاوه را پوشیده است. اگرچه تصاویر به صورت فشرده هستند، اما در یکی از تصاویر واضح است که کابین پشت صندلی‌های عقب را قطع کرده تا بدنه‌ای با دو کابین ایجاد کند.

اتحادیه اروپا مقررات جدیدی را وضع کرده است که فروش خودروهای بنزینی و دیزلی، شاسی‌بلندها و خودروهای تجاری سبک را از سال 2035 ممنوع می‌کند، اگرچه به تولیدکنندگان بوتیک امتیازاتی داده شده است.

داستان کامل: چگونه برند برقی رادار جیلی توانست به استرالیا بیاید


  • WORLD Atto 3، MG ZS EV

داستان کامل: ولوو استرالیا قصد دارد تا سال 2026 فقط برقی شود – تمام جزئیات


خودروی برقی فول، واگن اینچ نزدیک‌تر می‌شود… به آرامی

استراحت بی نهایت فیستا، یک گذشته نگر

ولوو می خواهد آ،ین خودروی بنزینی خود را در استرالیا در سال 2025 به ،وان بخشی از یک برنامه بلندپروازانه با هدف تبدیل آن به یکی از بزرگترین برندهای لو، استرالیا بفروشد.

ممنوعیت یورو ICE شکل می گیرد

اکنون، نسخه‌ای از Raptor که توسط Kelly Racing در ملبورن و Lovell Racing در ایالات متحده برای مسابقه اصلاح شده است، در مسابقه صحرای Baja 1000 در شبه جزیره باجا کالیفرنیا در مکزیک بین 15 تا 20 نوامبر 2022 شرکت خواهد کرد.

آئودی استرالیا در زمینه ایمن سازی Q4 e-tron EV پیشرفت هایی داشته است و احتمالاً اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد.

اولین خودروی اسپورت برقی ام جی اکنون قرار است در اوایل سال آینده رونمایی شود، اگرچه هنوز زمان زیادی برای معرفی این خودرو در نمایشگاه باقی مانده است.

شتاب صنعت خودروهای برقی با سرعت رشد می کند

فورد این حقیقت را پنهان نکرده است که Ranger Raptor ute از دنیای مسابقات آفرود باجا الهام گرفته است.

آ، هفته ی خیلی خوبی داشته باشید.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-october-31-to-november-4

از حمایت و خوانندگان شما متشکریم زیرا آ،ین اخبار صنعت خودرو را در طول هفته برای شما ارائه می کنیم. هر گونه بازخورد یا نظر، ما را در نظرات ارسال کنید!

داستان کامل: اروپا جزئیات ممنوعیت بنزین/دیزل از سال 2035 با معافیت سوپراسپرت های کم حجم


داستان کامل: افشای MG Cyberster تا آوریل به تعویق افتاد – گزارش


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

داستان کامل: کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد


سایر شرکت‌هایی که حمایت خود را اعلام می‌کنند، آژانس‌های اجاره مانند Europcar و Hertz، ارائه‌دهندگان زیرساخت شارژ مانند Evie، Jetcharge و Tritium و سایر شرکت‌های بزرگ مانند IKEA، Origin، Uber و Woolworths Group هستند.

ما برای سال 2030 منتظر نخواهیم بود، ما منتظر بیرون آمدن استراتژی جه، نخواهیم بود. من یک روز دیگر پیشنهادی به گوتنبرگ دادم و تا سال 2026 در استرالیا کاملاً برقی خواهیم شد.» آقای کانر گفت.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


این شرکت می‌گوید که در حال حاضر شاهد سطوح بالایی از تحقیقات است و انتظار دارد افرادی که در برنامه‌های اجاره‌ای که قرار است پایان سال آینده به پایان برسد، شروع به افشای نام خود کنند. قبل از کریسمس امسال فهرست انتظار علاقه مندی شما را برای مشتریان باز می کند.

ام جی می خواهد دوباره خود را ،ی کند

داستان کامل: فروش خودروهای جدید افزایش یافته، فورد رنجر در صدر – VFACTS اکتبر 2022


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

داستان کامل: خداحافظ، فیستا – چگونه دریچه شهری فورد تکامل یافت


نسل ششم سوبارو ایمپرزا در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس که از 18 تا 27 نوامبر 2022 برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.

داستان فورد فیستا با بحران سوخت که منجر به کاهش تولید نفت توسط اوپک شد، آغاز می‌شود و با بحران آب و هوایی که مجبور به تغییر خودروهای الکتریکی شد و همچنین ترجیح فزاینده برای کراس اوورها به جای هاچ بک پایان می‌یابد.

تقریباً همزمان با عرضه ID.4، فول، واگن کراس اوور ID.5 به سبک فست بک را نیز عرضه خواهد کرد که به آن محدوده خودروهای برقی دو شاخه می دهد.

سوبارو متعهد به دریچه فروتن است

تولید فیستا در سال 2023 در کارخانه فورد کلن آلمان متوقف می شود تا راه را برای کراس اوور الکتریکی جدید مبتنی بر معماری فول، واگن MEB باز کند. در طول هفت نسل و تولید 47 ساله آن، 22 میلیون خودرو با برند فیستا در سراسر جهان فروخته شده است.

این خبر خوب است. خبر بد این است که این شاسی بلند الکتریکی کوچک تا زمان ورودش حدود سه سال از چرخه عمر خود می گذرد و در آوریل 2021 معرفی شد.

این شرکت یک تیزر تکی از ظاهر خودرو را در ظاهر هاچ بک منتشر کرده است و جای تعجب نیست که شباهت زیادی به سوبارو کراس‌، 2023 جایگزین XV دارد.

در یک آگهی دو صفحه ای که توسط شورای وسایل نقلیه الکتریکی منتشر شد، 100 شرکت خواستار حضور یک میلیون وسیله نقلیه الکتریکی تا سال 2027 در جاده های استرالیا شده اند. گروهی از خودروسازان از جمله ،، هستند که از این هدف حمایت می کنند.

این برند متعلق به چین و دفتر مرکزی سوئد متعهد شده است که تا سال 2030 فقط خودروهای الکتریکی را در سراسر جهان بفروشد، اما مدیر عامل Volvo Car Australia استفان کانر هفته گذشته به رسانه ها گفت که فکر می کند ،یداران محلی این برند قبل از آن آماده باشند.

یک EV ute دیگر در رادار

اگر به استرالیا بیاید، محصولات رادار نشان ولوو نخواهند داشت. در عوض، استفان کانر، مدیرعامل ولوو استرالیا می‌گوید که این برند می‌تواند پشتیب، پشتیبان جیلی را ارائه دهد و به توزیع خودرو Down Under کمک کند.

داستان کامل: سوبارو ایمپرزا 2024 مورد تمس، قرار گرفت


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

ولوو استرالیا می‌تواند با والدین شرکت خود در جیلی در چین متحد شود تا رادار برقی Down Under را به ارمغان بیاورد.

این امر آئودی را با توجه به نداشتن رقیبی برای تسلا مدل Y، BMW iX1، Volvo XC40 Recharge، Lexus UX300e و مرسدس بنز EQA، در مضیقه قرار می دهد.

سوبارو به هر حال جایگزین Impreza خود خواهد شد، حتی با وجود اینکه فروش آن توسط XV/Crosstrek مربوطه کم‌کم است.

سازندگان طاقچه ای که بین 1000 تا 10000 خودرو در سال می سازند، اجازه خواهند داشت تا خودروهای بنزینی خود را به مدت 12 ماه دیگر بفروشند و در را برای یک سال دیگر از سوپراسپرت های لامبورگینی و فراری با قدرت ICE به شکلی باز کنند.

تویوتا در صدر ج، برندها قرار گرفت در حالی که فورد در جایگاه دوم قرار گرفت و رنجر جدید برند آبی بیضی به ،وان پرفروش ترین مدل ماه در رتبه نخست قرار گرفت.

خودروی الکتریکی ورودی آئودی تا سال 2024 عرضه نمی شود

آمار قوی اکتبر همچنین به این م،ی است که رقم سال تا به امروز برای سال 2022 – 898,429 فروش – در همان زمان، 0.9 درصد از آمار تجمعی سال 2021 جلوتر است.

طبق گزارش‌ها، اکنون برای رونمایی در آوریل، پیش از تحویل در بریت،ا در سال 2024، همانطور که قبلاً گزارش شده بود – در زمان صدمین سالگرد نام تجاری MG، تنظیم شده است. بازوی محلی این شرکت همچنین در حال وزن ، است که رودستر برقی را به اینجا می آورد، زیرا در فرمان راست ساخته خواهد شد.

داستان کامل: خودروهای برقی فول، واگن از حدود 60 هزار دلار در سال 2023 به صاحبان استرالیایی می رسد


  • اخبار این هفته: 31 اکتبر تا 4 نوامبر

این سوخت با سوخت زیستی «کم کربن» تولید شده توسط شل، که ،یبی از اتانول و محصولی مشتق شده از روغن های گیاهی و سایر ضایعات آلی است، به نام bio-naphtha، تامین می شود.

ولوو یک بی،ه برقی می دهد