ارائه‌دهنده شارژ ماشین الکتریکی بزرگ استرالیایی اپلیکیشن جدید هوشمندتری را عرضه می‌کند

این برنامه تلفن جدید Evie در iOS و Android در دسترس است و اکنون می‌تو،د آن را از فروشگاه‌های برنامه مربوطه دانلود کنید. برای پیدا ، آن «Evie Charging (جدید)» را جستجو کنید.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Evie اخیراً قیمت ایستگاه های شارژ عمومی خود را افزایش داده است.

شایان ذکر است تعدادی از این ویژگی ها در حال حاضر در برنامه های تلفن رقیب شرکت شارژ EV عمومی از جمله Chargefox وجود دارد.

همچنین اگر روش فعلی را ترجیح می دهید، همچنان می تو،د کد QR روی شارژر را اسکن کنید.

Evie در ایمیلی که برای مشتریان ارسال شد، گفت: “تعدیل قیمت ما نتیجه مستقیم افزایش هزینه انرژی و هزینه های تامین برق برای این شارژرها است.”

قیمت‌های جدید به این م،ی است که پرفروش‌ترین تسلا مدل Y RWD با بسته باتری 60 کیلووات ساعتی خود برای شارژ کامل با استفاده از شارژر 50 کیلوواتی Evie 30 دلار و برای شارژ در ایستگاه 350 کیلووات Evie هزینه 39 دلار خواهد داشت.

  • ارائه‌دهنده شارژ ماشین الکتریکی بزرگ استرالیایی اپلیکیشن جدید هوشمندتری را عرضه می‌کند

از 10 ژوئیه 2023، این شرکت اکنون 0.50 دلار به ازای هر کیلووات ساعت برای شارژرهای 50 کیلوواتی DC (افزایش 0.05 دلار) و 0.65 دلار به ازای هر کیلووات ساعت (افزایش 0.05 دلار) برای شارژرهای 350 کیلووات DC شارژ می کند.

  • ارائه‌دهنده شارژ ماشین الکتریکی بزرگ استرالیایی اپلیکیشن جدید هوشمندتری را عرضه می‌کند

شرکت عمومی شارژ خودروهای برقی شبکه های اوی یک اپلیکیشن مستقل جدید برای گوشی های هوشمند با هدف راحت تر ، وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) راه اندازی کرده است.

برنامه تلفن جدید Evie اکنون امکان کارت های اعتباری بین المللی و شماره های تلفن همراه بین المللی را در شبکه شارژ عمومی فراهم می کند.

افزایش قیمت شارژرهای Evie را نسبت به رقیبش Chargefox گران‌تر می‌کند.

مانند همیشه، راه دیگری برای شروع جلسه شارژ استفاده از Evie P، است. این یک کارت RFID است که به حساب درون برنامه ای شما مرتبط است و به شما امکان می دهد با ضربه زدن مستقیم روی کارت RFID روی شارژر شارژ کنید.

برنامه جدید به این م،ی است که دیگر نیازی به اسکن ، کدهای QR برای شروع جلسات شارژ ندارید.

این تعدیل ما را قادر می سازد تا به سرمایه گذاری در راه اندازی و رشد شبکه خود ادامه دهیم.

در مقایسه با برنامه ،وجی، به طور پیش‌فرض در صفحه نقشه بارگیری می‌شود که مکان‌های شارژ و در دسترس بودن را نشان می‌دهد. شما همچنین می تو،د با شارژ نوع دوشاخه فیلتر کنید.

Chargefox در برخی از ایستگاه های 50 کیلووات 0.45 دلار به ازای هر کیلووات ساعت و در ایستگاه های 350 کیلووات خود 0.60 دلار به ازای هر کیلووات ساعت شارژ می کند.

جهش اخیر در قیمت انرژی به این م،ی است که اکنون شارژ خودروهای خود در خانه برای دارندگان خودروهای برقی گران تر است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/big-australian-electric-car-charge-provider-rolls-out-smarter-new-app

مالکان همچنین می توانند پیشرفت جلسه شارژ خود را در زمان واقعی پیگیری کنند، از جمله اینکه می توانند وضعیت شارژ خودرو را مشاهده کنند.

  • ارائه‌دهنده شارژ ماشین الکتریکی بزرگ استرالیایی اپلیکیشن جدید هوشمندتری را عرضه می‌کند

اگر هنگامی که در یک سایت هستید، خدمات موقعیت مک، را در تلفن خود فعال کرده باشید، تنها کاری که باید در برنامه انجام دهید این است که روی دوشاخه ای که استفاده می کنید ضربه بزنید و شروع به شارژ را فشار دهید.

  • ارائه‌دهنده شارژ ماشین الکتریکی بزرگ استرالیایی اپلیکیشن جدید هوشمندتری را عرضه می‌کند