از دست دادن موتور توربو مزدا 6 برای سال 2023 – گزارش

این بدان م،است که ظاهراً به جای ارتقاء به سیستم جدیدتر مزدا کانکت و نمایشگرهای بزرگتر 8.8، 10.25 یا 12.3 اینچی، به سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی MZD-Connect با صفحه نمایش 8.0 اینچی ادامه خواهد داد.

مانند CX-60، مزدا 6 بر روی این پلت فرم احتمالاً به ،وان یک مدل مجلل تر در نظر گرفته می شد و این مدل سایز متوسط ​​را از رقیب تویوتا کمری به رقیب دیگری مانند BMW سری 3 تبدیل می کرد.

این همچنین یک مدل کوپه شایعه شده در این پلتفرم را مورد تردید قرار می دهد.

ما برای اظهار نظر با مزدا استرالیا تماس گرفتیم، اما آنها نتوانستند اطلاعاتی در مورد تغییرات آتی مزدا 6 برای بازار ما ارائه دهند.

  • از دست دادن موتور توربو مزدا 6 برای سال 2023 - گزارش

این خودرو در چین یا اروپا فروخته نمی شود، در حالی که کل خط مزدا 6 در آمریکای شمالی برای سال 2022 متوقف شد.

  • از دست دادن موتور توربو مزدا 6 برای سال 2023 - گزارش

رسانه های ژاپنی گزارش داده بودند که جایگزینی بر اساس معماری بزرگ عقب / چهار چرخ متحرک جدید که زیربنای کراس اوورهای CX-60، CX-70، CX-80 و CX-90 آینده است و موتورهای شش سیلندر خطی را ارائه می دهد، در راه است.

  • از دست دادن موتور توربو مزدا 6 برای سال 2023 - گزارش
    مزدا CX-60

این یکی از دو گزینه موتور ارائه شده در اینجا است، دیگری یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی است. اتمو چهار 140 کیلووات نیرو و 252 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که مدل توربو این ،وجی ها را به 170 کیلووات و 420 نیوتن متر افزایش می دهد.

مزدا 6 علاوه بر توقف تولید موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری توربوشارژ، دو رنگ جدید – سفید رودیوم و کوارتز پلاتینیوم – را نیز دریافت خواهد کرد، اما هیچ تغییر دیگری در این زمینه وجود ندارد.

بیشتر: همه چیز مزدا 6
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mazda-6-losing-turbo-engine-for-2023-report

ما یکی از معدود بازارهایی هستیم که همچنان مزدا 6 توربوشارژ را به همراه ژاپن و نیوزلند ارائه می دهیم.

،وجی ژاپنی گرایش خلاق گزارش می دهد که یک به روز رس، جزئی برای سدان و واگن سایز متوسط ​​در دسامبر امسال در ژاپن عرضه خواهد شد.

مزدا 6 یکی از قدیمی ترین خودروهای بازار استرالیا است که در اوا، سال 2012 عرضه شد اما در سال 2018 فیس لیفت نسبتا قابل توجهی را دریافت کرد.

را مزدا 6 طبق گزارشات، موتور چهار سیلندر توربوشارژ خود را برای سال 2023 از دست خواهد داد.

با این حال، صحبت از مزدا 6 مبتنی بر معماری بزرگ در ماه‌های اخیر و با ،وجی ژاپنی فروکش کرده است. بهترین وب ماشین در ماه ژوئیه گزارشی مبنی بر اینکه شایعه شده جایگزینی مزدا 6 به هیچ وجه عرضه نخواهد شد، زیرا مزدا در عوض بر روی شاسی بلندهای به ظاهر سودآورتر تمرکز کرده است.