استفن کالینز، مدیر هوندا استرالیا استعفا داد

آقای اوکاموتو گفت: “رهبری، تفکر استراتژیک و روابط قوی او در سراسر شبکه، صنعت و ،ت، در ایجاد پایگاهی قوی برای آینده هوندا بسیار مهم بوده است.”

استفن از قبل زمان ،وج خود را اعلام کرده است، اما متعهد به همکاری با تیم برای نهایی ، تعدادی از پروژه ها و ابتکارات مهم است.

  • استفن کالینز، مدیر هوندا استرالیا استعفا داد

سیویک e:HEV هیب، و سیویک تایپ R هر دو به زودی عرضه می شوند، در حالی که CR-V جدید «بیش از 12 ماه دیگر» بود که در جولای 2022 معرفی شد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/،nda-australia-director-stephen-collins-resigns

یوشیتاکا اوکاموتو، مدیر عامل و مدیر عامل هوندا استرالیا، گفت: «در ابتدا و مهمتر از همه، ما از تعهد آقای کالینز به عملیات تجاری هوندا در استرالیا تشکر و قدرد، می کنیم.

به ،وان بخشی از تغییر، هوندا طیف خودروهای خود را در استرالیا کاهش داده است و تمرکز بیشتری روی مدل های با مشخصات بالا خواهد داشت.

  • استفن کالینز، مدیر هوندا استرالیا استعفا داد

کراس اوورهای HR-V و CR-V در برخی مواقع قبل از پایان سال 2023 به یک مدل SUV دیگر ملحق خواهند شد، اما احتمالاً ZR-V نامیده می شود.

هوندا در مدل جدید 20000 فروش در سال را هدف قرار داده است. بر اساس فروش تا به امروز در سال جاری، در مسیر تحویل حدود 15000 دستگاه در سال 2022 قرار دارد، اگرچه کمبود عرضه، درک اینکه آیا این ارقام محدود به عرضه یا تقاضا هستند، دشوار است.

سدان سیویک، جاز هاچ بک، سدان سیتی، سوپراسپرت NSX و موتورهای اودیسه از بین رفته اند، در حالی که محدوده سیویک هاچ و شاسی بلندهای HR-V کاهش یافته است.

تغییری که به ،وان “احتمالا بزرگترین تغییر” در تاریخ نام تجاری Down Under توصیف می شود، به گونه ای طراحی شده است که به هوندا اجازه می دهد خودروهای کمتری را با حاشیه بالاتر در سطح محلی در جستجوی سود بیشتر بفروشد.

کارولین مک ماهون که یکی از اعضای هیئت مدیره فعلی هوندا استرالیا و مدیر دیگر گروه هوندا استرالیا است، جانشین او خواهد شد.

آقای کالینز از سپتامبر 2011 مدیر هوندا استرالیا بوده و از آوریل 2022 مدیر عامل شرکت خودروسازی بوده است.

مدیر و مدیر عامل هوندا استرالیا، استیون کالینز، نقش خود را در 4 نوامبر 2022 ، خواهد کرد.

هوندا استرالیا از زم، که آقای کالینز کنترل را به دست گرفت، دستخوش تغییرات اساسی شده است، که مهم‌ترین آن تغییر از فروش نمایندگی فرنچایز به مدل نمایندگی در جولای 2021 است.