استون مارتین ونتیج رودستر 2024: ماشین اسپرت تعمیر اساسی جاسوسی شده است

اجزای نرم افزار تصمیم گرفته شده است، [and it will be done] بیشتر در خانه ما چند صد نفر را استخدام کرده ایم و شایستگی های زیادی را در خانه به ارمغان آورده ایم. آقای استرول گفت: هنوز هم باید تجربه استون مارتین با EV باشد.

خط تیره روی این نمونه اولیه جاسوسی پوشانده شده است که بیشتر نشان می دهد ارتقاهای فنی در راه است. مشخص شده است که در نهایت یک صفحه نمایش لمسی دریافت خواهد کرد و رابط قدیمی مرسدس بنز COMAND را که از یک ، پد استفاده می کند، لغو می کند.

لارنس استرول، رئیس استون مارتین، در اظهارات گزارش شده توسط آستون مارتین گفت: “به نظر می رسد که رنگ خشک یا رشد علف را تماشا کنیم، اما پس از سه سال، ما نسل بعدی خودروهای اسپورت خود را دریافت کرده ایم و در 24 ماه آینده هشت خودرو را روانه بازار خواهیم کرد.” اتوموبیل.

علاوه بر جایگزینی برای Vantage فعلی، DB11 و DBS و انواع کانورتیبل آنها – که تعداد آنها را به شش می رساند – استون مارتین به مدلی “بالاتر از GT” اشاره کرد.

این نمونه اولیه استتار شده جاسوسی Vantage به شکل کانورتیبل بود و از نظر فنی به ،وان یک مدل جداگانه توسط استون مارتین که از آن به ،وان Vantage Roadster یاد می‌کند، در نظر گرفته شده است.

نسل بعدی استون مارتین ونتیج برای اولین بار قبل از پرتاب در 24 ماه آینده جاسوسی شده است.

چنین مدلی می تواند گونه ای از یکی از این خطوط موجود باشد.

  • استون مارتین ونتیج رودستر 2024: ماشین اسپرت تعمیر اساسی جاسوسی شده است
    Vantage F1 Edition

بیشتر: همه چیز استون مارتین ونتیج
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-aston-martin-vantage-roadster-overhauled-sports-car-spied

به نظر می رسد تغییرات بیرونی در این نمونه اولیه ونتیج رودستر جاسوسی، تکاملی باشد، با جلوپنجره بزرگتر، چراغ های جلوی جدید و سپرهای بازطراحی شده.

هر سه مدل کانورتیبل به‌علاوه همتایان کوپه‌شان، در 24 ماه آینده – به همراه دو مدل دیگر – در حال تعمیرات اساسی خواهند بود و استون مارتین قرار است چندین مدل را در روز بازار سرمایه خود در 27 ژوئن معرفی کند.

  • استون مارتین ونتیج رودستر 2024: ماشین اسپرت تعمیر اساسی جاسوسی شده است

او گفت: “ما یک بخش جدید بالاتر از GT ایجاد کرده ایم.” “سطح واقعی لو، با سطح بالایی از عملکرد. یک چیز جدید.”

این خودروساز بریت،ایی همچنین از عبارت Volante برای مدل های DB11 و DBS خود استفاده می کند.

مشخص نیست که آیا نسل بعدی Vantage موتور 4.0 لیتری V8 توئین توربوی مرسدس-AMG مدل فعلی را حفظ خواهد کرد که 375 کیلووات قدرت و 685 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

  • استون مارتین ونتیج رودستر 2024: ماشین اسپرت تعمیر اساسی جاسوسی شده است

ما فناوری جدید را وارد خواهیم کرد، عملکرد تیم F1 خود را در تجارت ادغام خواهیم کرد، و به تجمل عالی ادامه خواهیم داد. [of cars today]”

  • استون مارتین ونتیج رودستر 2024: ماشین اسپرت تعمیر اساسی جاسوسی شده است
    Vantage V12 Roadster

همچنین به نظر می رسد کاپوت تاشوی مدل فعلی با یک واحد معمولی تر تعویض شده است.

پیشرانه 5.2 لیتری توئین توربو V12 داخلی، که نسخه محدود Vantage V12 و Vantage V12 Roadster را تامین می‌کند، قبلاً تایید شده است که بخشی از خط تولید نسل بعدی نیست.

این خودروساز همچنین خط تولید موتور وسط خود را فراتر از Valkyrie و Valhalla هیب، توسعه خواهد داد.

آقای استرول همچنین تایید کرد که این شرکت در مسیر عرضه اولین خودروی الکتریکی خود در سال 2025 است و جزئیات بیشتری در روز بازار سرمایه آن فاش خواهد شد.