اسکرامبلر جدید رویال انفیلد 650 سی سی در EICMA 2022 به نمایش گذاشته شد

موفقیت 650 دوقلو به رویال انفیلد این اطمینان را داده است تا مجموعه 650 سی سی خود را گسترش دهد. محدوده 650 سی سی توسعه یافته RE شامل چندین سبک بدنه مانند رودستر، کروزر، بابر و اسکرامب، خواهد بود. در EICMA 2022، RE از کروزر 650 سی سی خود به نام Super Meteor 650 و همچنین Scrambler 650 رونمایی کرد.

رویال انفیلد با افزایش حجم 650 سی سی خود، احتمالاً در حال آماده شدن برای پاسخگویی به تقاضای افزایش یافته برای چنین دوچرخه هایی در آینده است. زیرساخت‌های جاده‌ای با سرعتی سریع در سراسر کشور در حال گسترش است، که انتظار می‌رود فرصت‌های بهتری را برای علاقه‌مندان به کاوش در فضای باز فراهم کند. دوچرخه‌های 650 سی‌سی آینده رویال انفیلد، این امکان را فراهم می‌کنند.

موتور دوقلو موازی 648 سی سی که با Interceptor و Continental GT 650 استفاده می شود، نیرو می دهد. حدا،ر قدرت 47 ، بخار در 7150 دور در دقیقه و 52 نیوتن متر حدا،ر گشتاور در 5250 دور در دقیقه تولید می شود. به گیرب، 6 سرعته مش ثابت متصل می شود. در حالی که اعداد عملکرد ی،ان خواهند بود، اسکرامب، 650 سی سی با کاهش وزن بدن خود می تواند نسبت قدرت به وزن بالاتری داشته باشد.

سخت افزار کلیدی دوچرخه شامل ترمزهای دیسکی در دو انتها است که با ABS دو کاناله یکپارچه شده است. در حالی که اندازه چرخ در هر دو طرف ی،ان خواهد بود، دوچرخه دارای ،تیک عقب پهن تری خواهد بود. راه‌اندازی سیستم تعلیق شامل شاخک‌های غیرقابل تنظیم USD در کمک فنرهای جلو و عقب است.

اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید
اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید

اسکرامب، RE 650 با پنل های جانبی سبک ردیاب تخت، اگزوز 2 به 1 و ،تیک های بلوک دو منظوره اسپرت به نظر می رسد.

اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید
اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید

به نظر می رسد برخی از قطعات مانند دسته ابزار، سوئیچ ها، نشانگرها و چراغ عقب از Hunter 350 قرض گرفته شده اند. چنین اجزای اساسی احتمالاً توسط سایر دوچرخه های آینده رویال انفیلد 650 سی سی نیز به اشتراک گذاشته شده است. یکی از ویژگی های متمایز اسکرامب، RE 650cc پانل های کناری گرد به سبک ردیاب مسطح است. این برای ارتقای مشخصات ورزشی دوچرخه کار می کند و نشان دهنده قابلیت های مسابقه ای آن است.

اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد آینده را می توان با ،تیک های بلوک دو منظوره دید. بررسی بصری الگوی آج به تایرهای پیرلی اسکورپیون رالی STR اشاره می کند. این دوچرخه دارای یک لوله اگزوز 2 به 1 است که می تواند به کاهش وزن و افزایش عملکرد نیز کمک کند. انتظار می‌رود که تجربه شنیداری اگزوز در مقایسه با سایر دوچرخه‌های 650 سی‌سی آینده رویال انفیلد، جذاب‌تر باشد.

اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید
اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد جدید

سایر ویژگی‌های کلیدی اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی‌سی عبارتند از چراغ‌های جلو و آینه‌های دید عقب گرد، م،ن سوخت به شکل قطره قطره، غلاف تک ابزار، صندلی سوارکار و بخش دم کوتاه. ارگونومی با گیره های پایی که در مرکز نصب شده اند و دسته عریض بسیار راحت است.

مشخصات اسکرامب، 650 سی سی رویال انفیلد

،یبی متعادل از عملکرد و مقرون به صرفه بودن همچنان کاربران را به سمت دوچرخه های رویال انفیلد جذب می کند. این شرکت همچنین احتمالاً بازارهای صادراتی را با طیف جدید موتورسیکلت های 650 سی سی خود هدف قرار خواهد داد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-royal-enfield-650cc-scrambler-s،wcased-at-eicma-2022-12452791.htmlدر مقایسه با دیگر دوچرخه‌های رویال انفیلد 650 سی‌سی، این اسکرامب، دارای مشخصات ورزشی خواهد بود. از نظر مذاکره در خیابان های شلوغ شهر از قابلیت های برتری برخوردار خواهد بود. ،تیک های دو منظوره نشان می دهد که می تواند در مسیرهای خارج از جاده نیز سرگرم کننده باشد.

اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی سی