اسکوترهای برقی، موتورسیکلت های آینده – هوندا، یاماها، اولا، KTM

هوندا قصد دارد در سال 2023 2 وات برقی را در هند عرضه کند. ما چندین بار اسکوتر برقی Benly e را با پلاک سبز در حال آزمایش در هند دیده‌ایم. این احتمالاً به این دلیل است که هوندا در حال آزمایش قطعات الکتریکی است و نه کل خودرو. گفته می شود هوندا فناوری باتری قابل تعویض را ارائه می دهد که Benly e از آن پشتیب، می کند. عرضه به احتمال زیاد در سال 2023 خواهد بود.

اسکوتر برقی یاماها

درست مانند موتور سیکلت برقی F77 توسط ماوراء بنفش، موتورسیکلت برقی Raptee ،یبی بین یک موتور سیکلت برهنه و یک موتور سیکلت پر است. حدا،ر سرعت 135 کیلومتر در ساعت، برد 150 کیلومتر در دنیای واقعی، 0 تا 60 کیلومتر در ساعت در 3.5 ث،ه و 0 تا 85 درصد زمان شارژ در 45 دقیقه است.

موتور سیکلت الکتریک اولا

قبلاً مشخص شده است که سوزوکی در حال کار بر روی یک اسکوتر برقی به طور خاص برای بازار هند است. بر اساس خیابان Burgman 125، این اسکوتر الکترونیکی آینده چندین بار در حال آزمایش در جاده های هند مشاهده شده است. تصاویر ثبت اختراع به بیرون درز می کند و نشان می دهد که باتری ثابت و درایو زنجیره ای دارد.

هیرو الکتریک AE-47

حتی اگر ما سهم عادلانه ای از دو چرخ برقی داریم، همیشه جا برای بیشتر وجود دارد. در حال حاضر، Ola Electric، Hero Electric، Okinawa، Ampere و Ather Energy برندهای برتر در مورد خودروهای دو چرخ برقی هستند. Hero MotoCorp، TVS، Bajaj، و دیگران نیز در حال فشار دادن به پاکت فروش هستند. در اینجا تعدادی از موردانتظارترین خودروهای دو چرخ برقی آینده وجود دارد که ممکن است ارزش انتظار برای آنها را داشته باشند. با این حال، زمان عرضه بیشتر این دو چرخ هنوز مشخص نیست.

فرابنفش F77 – 24 نوامبر

نمایشگاه خودرو 2020 بسیاری از چرخ‌های برقی آینده را از اصطبل‌های Hero Electric به نمایش گذاشت. ستاره آن نمایشگاه موتورسیکلت الکتریکی AE-47 بود که بسیار امیدوارکننده به نظر می رسید. راه اندازی هنوز تایید نشده است و محصول نیز در مرحله آزمایش قرار ندارد. گفته می شود، این رقیب من، برای Revolt RV400 و امثال آن خواهد بود.

اسکوترهای برقی آینده هند 2023
تصویر برای هدف تصویرسازی

اسکوتر برقی هوندا

این موتور سیکلت برقی با قیمت 100 میلیون تومان در هند عرضه شده است. 1 لک و مدعی برد 200 کیلومتر (IDC) است. حتی پس از راه اندازی و تاریخ تحویل آن هنوز مشخص نیست، در حال آزمایش مشاهده شد. این شرکت مستقر در بنگالورو، افرادی مانند تورک کریتوس را هدف قرار داده است. در مقایسه با رقبای فوری خود مانند Kratos، HOP OXO و RV400، در ج، مشخصات نیز پیشتاز است.

Simple One – سه ماهه اول 2023

Simple One ،ی است که برای مدت طول، نور روز را نمی بیند. در اصل، ج، زم، تحویل Simple One برای ژوئیه 2022 وعده داده شده بود. که به سپتامبر 2022 موکول شد. و بعداً به اکتبر 2022 و سپس به سه ماهه اول سال 2023. با گزینه باتری توسعه یافته خود، Simple One تا 300 کیلومتر برد دارد که می‌بالد. تقریباً در این بخش بی سابقه است.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

موتور سیکلت برقی Raptee

یاماها آ،ین شرکتی در میان سازندگان اسکوتر ژاپنی بود که از فضای الکتریکی کنار گذاشته شد. گفته می شود، یاماها در حال آماده سازی نمونه اولیه خود برای هند است و احتمالاً تولید آن در چنای اتفاق می افتد. تعدادی اسکوتر برقی در معرض دید فروشندگان قرار گرفته است. با این حال، اطلاعات زیادی در مورد نسخه های هندی این خودروهای دو چرخ برقی آینده وجود ندارد.


منبع: https://www.rushlane.com/upcoming-electric-s،s-motorcycles-،nda-yamaha-ola-ktm-12453552.html

اخیرا شاهد عرضه فرابنفش F77 بودیم. این یک تلفیقی مدرن از یک موتور سیکلت پر و یک خیابان است. از این نظر، فیرینگی دریافت می کند که قاب، باتری و موتور آن را می پوشاند. با این حال، ،مت جلویی برای تقلید از یک جنگنده خیاب، با روکش چنگال دلار آمریکا طراحی شده است. این خودرو دارای موتوری با حدا،ر قدرت 35 ، بخار با حدا،ر سرعت 147 کیلومتر در ساعت است و از یک باتری 4.2 کیلووات ساعتی آب می گیرد. قیمت از 3.8 میلیون روپیه شروع می شود و تا 5.5 میلیون روپیه ادامه می یابد.

Oben Rorr – راه اندازی، تاریخ تحویل نامعلوم

اخیراً، مدیر عامل Ola، بهاویش آگاروال، در توییتر پستی برای رای دادن به نوع موتورسیکلت برقی مورد علاقه خود منتشر کرد، دوچرخه‌های اسپورت بیشترین آرا را به‌دست آوردند و پس از آن مسابقات کروزر، ماجراجویی و کافه‌ها قرار گرفتند. پس از راه اندازی Ola S1 Air، این شرکت به احتمال زیاد قبل از حرکت به سمت خودروهای الکتریکی، وارد موتورسیکلت های الکتریکی خواهد شد.

اسکوتر برقی Husqvarna / KTM Duke Electric

خودروهای دو چرخ برقی آینده که احتمالاً در سال 2023 به بازار عرضه می شوند، هم از سازندگان جریان اصلی و هم از استارت آپ ها هستند.

اسکوترهای یاماها الکتریک آینده هند 2023
اسکوترهای برقی یاماها در هند 2023. تصویر – نیکام یاماها.

باجاج با راه اندازی چتاک پا به داخل اتاق دو چرخ برقی گذاشته است. گفتنی است، این شرکت از شراکت خود با KTM / Husqvarna استفاده می کند و عرضه محصولات جدید در فضای EV را تأیید کرده است. شایعات به یک Husqvarna E-Pilen الکتریکی و KTM E-Duke اشاره می کنند. هر دوی آنها احتمالاً 5.5 کیلووات ساعت باتری دارند. اسکوتر برقی Husqvarna مبتنی بر Chetak چندین بار در حال آزمایش مشاهده شده است.

برنامه های راه اندازی موتور سیکلت برقی KTM Duke
برنامه های راه اندازی موتور سیکلت برقی KTM Duke

سوزوکی بورگمن استریت الکتریک