اسکوترهای برقی گوگورو برای عرضه در هند برنامه ریزی شده است


برند Gogoro در کنار اسکوترهای الکترونیکی تلاش خواهد کرد تا ایستگاه‌های تعویض باتری را در شهرهای بزرگ راه‌اندازی کند و پس از آن شهرهای درجه ۲

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

اخیرا شاهد عرضه اسکوترهای الکتریکی سری Vida V1 هیرو موتو کورپ بودیم. اخبار پیرامون آن رویداد اغلب از یک برند تایو، به نام گوگورو نام می برد. این برند احتمالاً فناوری تعویض باتری Hero MotoCorp را ارائه می‌کند که اکنون در Vida V1 شاهد آن هستیم.

برند Gogoro همچنین اشاره می‌کند که تعویض باتری در هند را تسریع می‌کند. در اختیار محصولات ویدا نیز قرار خواهد گرفت. گوگورو هنوز محصولات خود را در هند عرضه نکرده است. ما نام Viva را با علامت تجاری این برند نیز دیده‌ایم. اخیراً گوگورو اعلام کرده است که در 3 نوامبر وارد هند می شوند. هنوز مشخص نیست که آیا یک رویداد راه اندازی وجود دارد یا فقط یک جلسه رسمی برای افشای اطلاعات بیشتر. ما روی دومی حساب می کنیم.

اسکوترهای برقی Gogoro برای هند

در آن روز، Gogoro قرار است چشم انداز خود را برای انرژی هوشمند، حمل و نقل شهری، کربن زدایی از تحرک شهری هند و بخش آ،ین مایل را آشکار کند. از آنجایی که این شرکت به بخش آ،ین مایل اشاره می کند، یک محصول B2B بسیار محتمل است. این نقشه با نام تجاری Viva در اکتبر 2019 در هند نشان داده شده است.

برند Viva by Gogoro یک اسکوتر برقی کوچک و ارزان است که برای کاربردهای B2B من، است. با یک موتور الکتریکی 3 کیلوواتی (احتمالا اوج قدرت) نصب شده در هاب، می تواند 85 کیلومتر را با سرعت ثابت 30 کیلومتر در ساعت طی کند. از آنجایی که دارای موتور توپی است، گشتاور 85 نیوتن متری در موتور دارد که به عملکرد دنیای واقعی تبدیل نمی شود.

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

بدنه ای رنگارنگ و مینیمال همراه با قطعات چرخه معمولی دارد. طراحی جلو من را به یاد تصویر نمادین مرلین مونرو می اندازد. فقط من؟ باشه. اگر گوگورو آن را در هند عرضه کند، می‌توان انتظار قیمتی در حدود روپیه را داشت. 75 تا 80 هزار این رقیب Hero Electric’s Nyx HX و Okinawa Dual 100 است.

اسکوتر رقیب Ola S1 Pro؟

همانطور که در فروش ،ده‌فروشی EV 2W برای سپتامبر 2022 مشاهده می‌شود، Ola Electric در حال حاضر بهترین است. این شرکت هندی به طور تهاجمی در حال گسترش مجموعه خود است و حتی در حال ورود به خودروهای برقی 4 واتی است. با ،بیدن به خودروهای برقی 2 واتی، Ola اخیراً S1 Air را با قیمت یک مو زیر روپیه راه اندازی کرد. 80 هزار

برند Gogoro احتمالاً S1 خود را در هند عرضه خواهد کرد تا با S1 Pro Ola رقابت کند. با این حال، زم، که راه اندازی شود، نام دیگری خواهد داشت. این یک محصول B2C برای بخش اصلی PV است. نگاه ، به آن بسیار خیره کننده است و از طراحی مینیمالیستی بهره می برد. این یک طراحی منسجم است که به خوبی در کنار هم قرار می گیرد و یک محصول آینده نگرانه را تشکیل می دهد.

اسکوتر برقی گوگورو
اسکوتر برقی گوگورو

S1 توسط Gogoro تمام ویژگی‌هایی را که یک اسکوتر برقی مدرن می‌خواهد را دارد. همانطور که گفته شد، از نظر مک،کی نیز (برق در این مورد) عقب نیست. این خودرو دارای یک موتور 7.2 کیلوواتی است که در وسط یک شاسی مونوکوک آلومینیومی نصب شده است. حدا،ر گشتاور آن 27 نیوتن متر است. برد 150 کیلومتر با سرعت ثابت 30 کیلومتر در ساعت است.

به موازات آن، برند Gogoro تلاش خواهد کرد تا ایستگاه‌های تعویض باتری را در شهرهای بزرگ راه‌اندازی کند و به دنبال آن شهرهای سطح 2 قرار بگیرند. این ایستگاه های تعویض باتری به احتمال زیاد با اسکوترهای الکتریکی Hero MotoCorp Vida به اشتراک گذاشته می شوند. هنوز مشخص نیست که این شرکت تایو، چه چیزی برای هند روی میز دارد. هر چه که باشد، در 3 نوامبر آشکار خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/gogoro-electric-s،s-planned-for-india-launch-12452206.html