اسکوتر برقی اولا تا آگوست 2023 فروش خود را از هوندا اکتیوا شکست می دهد

در حال حاضر، فروش اکتیوا بی رقیب است و با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر اسکوترهای پرفروش برتری دارد. در سپتامبر 2022، فروش Activa به تنهایی تقریباً به اندازه دومین اسکوتر پرفروش تا نهمین پرفروش ترین اسکوتر در مجموع بود. در حال حاضر Ola 3 اسکوتر برقی در زرادخانه خود دارد. پایه S1 Air از روپیه شروع می شود. 85000، S1 از روپیه شروع می شود. 1 lakh و S1 Pro از 100 روپیه شروع می شود. 1.4 میلیون S1 Air را می توان با روپیه رزرو کرد. 999 و تحویل در سال 2023 آغاز خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/ola-electric-s،-to-beat-،nda-activa-sales-by-aug-2023-12454902.html

هوندا اکتیوا در سپتامبر 2022 2.45 هزار دستگاه فروخت. در همان ماه، Ola در مجموع تنها 9649 دستگاه فروخت. با نگاهی به شکاف، اولا باید از نوک اورست بالا برود تا به چیزی شبیه به این برسد. اکنون قیمت پایه S1 Air با قیمتی در حدود روپیه است. 85K، Ola نسبت به رشد خود در هند خوش بین است.

آیا دست یافتنی است؟

Ola Electric برنامه خود را برای عرضه خودروهای الکتریکی نیز فاش کرده است. زمان توسعه که فقط چند سال است. اگر اولا این کار را انجام دهد، این یک شاهکار عالی است. ما تیزرهایی برای خودروی الکتریکی دیده ایم که ادعا می کند سریع ترین خودروی ساخته شده در هند است. اکنون این شرکت ادعا می‌کند که با سری S1 خود از پرفروش‌ترین فروش اسکوترهای ICE در مجموع پیشی گرفته است.

اسکوتر برقی Ola برای ش،ت هوندا اکتیوا

با افزایش جریان اصلی خودروهای الکتریکی، Ola در حال حاضر در خط مقدم قرار دارد. اگر همان رگه بردها توسط Ola حفظ شود و اسکوتر برقی آینده هوندا فروش ICE Activa را کاهش دهد، Ola این شانس را دارد که بالاترین فروش اسکوتر ICE را در آگوست 2023 ش،ت دهد.

احتمال وقوع این اتفاق وجود دارد. تا آگوست 2023، هوندا به سراغ خودروهای برقی با فناوری باتری قابل تعویض خواهد رفت. این احتمالاً بسیاری از ،یداران ICE Activa را به سمت اسکوتر برقی جدید هوندا سوق خواهد داد. از این رو فروش ICE Activa در مقایسه با 2.1 میلیون واحد فروخته شده در اکتبر 2022 ممکن است ضربه خورده و حتی به نصف برسد.

در حال حاضر، هوندا اکتیوا پرفروش ترین اسکوتر در هند است که فروش آن به راحتی از 2 میلیون دستگاه در ماه عبور می کند.

اسکوتر برقی اولا
اسکوتر برقی اولا

Ola ظرفیت تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است و در موقعیتی قرار دارد که شاید بتواند آن را از بین ببرد. با نگاهی به هدف، هوندا اکتیوا در حال حاضر پرفروش‌ترین اسکوتر ICE در هند است و احتمالاً تا آگوست 2023 به همین شکل باقی خواهد ماند. به نظر می‌رسد Ola مستقیماً Activa را هدف خود قرار داده است.

اطلاعیه اخیر Bhavish Aggarwal
اطلاعیه اخیر Bhavish Aggarwal

مدیر عامل شرکت بهاویش آگاروال به رسانه های اجتماعی رفت و اعلام کرد که سری Ola S1 تا آگوست 2023 به پرفروش ترین اسکوتر در هند تبدیل خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که فروش سری Ola S1 حتی از اسکوترهای پرفروش ICE نیز پیشی خواهد گرفت. این ادعای بسیار بلند اولا الکتریک است. گفته می شود، اولا سابقه ادعاهای بسیار بلندی دارد. همچنین آنها سابقه ایفای ا،ر مطالبات خود را دارند. آیا Ola می‌تواند آن را به پایان برساند و پرفروش‌ترین اسکوتر ICE را ش،ت دهد؟ فعلاً نمی تو،م چنین چیزی بگوییم.

محدوده اسکوتر Ola Electric شامل S1 Air است که اخیراً راه اندازی شده است که مدل پایه را تشکیل می دهد، S1 استاندارد که مشخصات متوسط ​​است و S1 Pro در انتهای بالا با همه زنگ ها و سوت ها. Ola Electric به شدت در حال گسترش است و قرار است بازیکن شماره 1 خودروهای الکتریکی در هند باشد.